Swiatsportu.pl > Sporty walki > Mariusz Pudzianowski zmierzy się z gwiazdą “Gry o Tron”? Takiej walki jeszcze nie było
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 16.06.2022 02:02

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z gwiazdą “Gry o Tron”? Takiej walki jeszcze nie było

TOMASZ RADZIKEast News (2)

Mariusz Pudzianowski po latach startów w KSW może stoczyć niespodziewany pojedynek na zachodzie Europy. Były mistrz świata strongman zdradził swoim fanom na Instagramie, że jest bliski osiągnięcia porozumienia w sprawie walki z Hafthorem Bjornssonem. Islandczyk to jeden z najsilniejszych ludzi świata i gwiazda hitowego serialu “Gra o Tron”.

  • Mariusz Pudzianowski zdradził fanom, że jest o krok od zakontraktowania walki z Hafthorem Bjornssonem

  • Islandczyk to najsilniejszy człowiek świata i gwiazda popularnego serialu "Gra o Tron"

  • Starcie miałoby się odbyć poza organizacją KSW, z którą "Pudzian" jest związany od 2009 roku

Mariusz Pudzianowski może wkrótce stoczyć hitową walkę. “Pudzian” zdradził, że jest o krok od porozumienia w sprawie wali z Hafthorem Bjornssonem, słynnym islandzkim siłaczem, znanym także z występu w serialu “Gra o Tron”. 

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z "Górą" z "Gry o Tron"?

Mariusz Pudzianowski szykuje się do kolejnej walki. Tym razem największy gwiazdor KSW może jednak wystąpić poza polską organizacją. Popularny “Pudzian” zdradził swoim kibicom, że prowadzi negocjacje w sprawie walki z Hafthorem Bjornssonem, słynnym islandzkim siłaczem.

Hafthor Bjornsson zdobył światową popularność dzięki występom w hitowym serialu produkcji HBO “Gra o Tron”. Islandczyk wcielał się w nim w postać Gregora Clegan’a zwanego “Górą”. Na swoim koncie ma jednak przede wszystkim listę sukcesów w zawodach strongman, a w 2018 roku oficjalnie został najsilniejszym człowiekiem świata. 

Hafthor Bjornsson próbował swoich sił także w sportach walki. Do tej pory stoczył dwa pojedynki na zasadach bokserskich. Obie zakończyły się remisem. Jego kolejnym rywalem miałby być właśnie Pudzianowski, który przed rozpoczęciem kariery w MMA aż pięć razy zdobywał mistrzostwo świata strongman. Doszłoby zatem do starcia prawdziwych tytanów.

- Już coraz bliżej finalizacji kontraktu! Jednak Polska i KSW są mniej skomplikowane niż zachód. Pomału zasuwam, nieważne czy będzie ta walka, czy nie, ale muszę być gotowy, bo wszystko zdarzyć się może. Ja nigdy "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAJE" - napisał Pudzianowski na Instagramie.

- Jak dojdzie walka do skutku to będzie niezłe wyzwanie o choleraaaaa!!!! Tylko boks a ze mnie bokser jak z koziej dupy trąba, no a co idę się lać ni ma, że boli!!!! Ps: Jak trafi bert może mi spaść, ale musi trafić i złapać mnie - dodał następnie z przymrużeniem oka “Pudzian”.

Wyzwanie, jakiego Pudzianowski jeszcze nie miał

Mariusz Pudzianowski po zakończeniu kariery strongmana od 2009 roku startuje w KSW. Do tej pory 44-latek stoczył 22 pojedynki. Ostatni raz w oktagonie oglądaliśmy go 5 czerwca podczas gali KSW 61. Wówczas pokonał w walce wieczoru Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego przez TKO w trzeciej rundzie.

 Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane