Swiatsportu.pl

Ding Ting/Xinhua News/East News

Nowe informacje ws. przyszłości Vitala Heynena. Dostał zaskakującą ofertę

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Vital Heynen jest na ustach wszystkich kibiców siatkówki w Polsce. Belg lada moment zakończy oficjalnie współpracę z reprezentacją naszych siatkarzy i już pojawiają się informacje na temat jego nowego zajęcia. Szkoleniowiec stał się faworytem kibiców do objęcia żeńskiej kadry Polski, jak się jednak okazuje, ma także interesujące oferty z zagranicy.

  • Vital Heynen stał się jednym z głównych faworytów kibiców Polsce, do objęcia posady selekcjonera żeńskiej kadry siatkarek

  • Menedżerka trenera zdradziła, że Belg nie podjął jeszcze decyzji, czy będzie ubiegał się o to stanowisko

  • Heynen nie narzeka podobno na brak ofert z różnych stron świata. Zatrudnić chcą go liczne drużyny męskie i kobiece

Vital Heynen jednak wyjedzie z Polski? Menedżerka szkoleniowca kolejny raz podała nowe informacje na temat jego przyszłości. Belg ma podobno kilka naprawdę atrakcyjnych ofert z różnych stron świata.

Vital Heynen jednak wyjedzie z Polski? Ma sporo ofert

Vital Heynen nie schodzi z ust dziennikarzy i kibiców. Belg, który kończy swoją przygodę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy, stał się ostatnio głównym faworytem do przejęcia prowadzenia naszej żeńskiej kadry. Heynen sam uważa, że poradziłby sobie z tym zadaniem.

- Siatkówka kobieca? Myślę, że jestem gotowy. Od dłuższego czasu powtarzam, że prowadzenie żeńskiej drużyny byłoby dla mnie ciekawym, nowym wyzwaniem - wyznał w poniedziałek Belg na łamach WP SportoweFakty. 

Zainteresowanie Heynena tą posadą potwierdziła także jego agentka Ola Piskorska (więcej TUTAJ ). Temat stał się bardzo popularny wśród kibiców, którzy chcą, by Belg został nowym szkoleniowcem naszej kobiecej kadry. Na razie jednak Heynen równie dobrze może opuścić Polskę.

- Vital nie podjął ostatecznej decyzji, że będzie się ubiegał o stanowisko trenera polskiej kadry siatkarek. Jest to ciekawa, nowa opcja, która się otworzyła po rezygnacji poprzedniego szkoleniowca, ale nie jest jedyną. Na razie nawet nie wiadomo, jak będzie wyglądał proces wyłaniania nowego trenera i kto będzie dokonywał wyboru - powiedziała menedżerka Heynena w rozmowie z WP SportoweFakty. 

- Vital jest bardzo związany emocjonalnie z Polską i dlatego o tym myśli, ale żadne ostateczne decyzje nie zapadły - dodała. Okazuje się, że Vital Heynen ma także sporo atrakcyjnych ofert z różnych części świata. 

Heynen ma oferty z całego świata

Dziennikarze WP SportoweFakty podają, że Heynen może przeprowadzić się nawet do Chin! Tam także miałby zająć się pracą z żeńską reprezentacją siatkarek i zastąpić na ławce trenerskiej Jenny Lang Ping. 

Polscy kibice najchętniej jednak zatrzymaliby twórcę ostatnich sukcesów polskich siatkarzy w naszym kraju. Są jednak także przeciwnicy zatrudnienia Vitala Heynena w żeńskiej reprezentacji. Mocną opinią na temat Belga podzieliła się ostatnio Małgorzata Glinka, o czym więcej piszemy tutaj .

Źródło: WP SportoweFakty

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Tagi:

Podobne artykuły

Siatkówka

Zmiana godziny Polska - Ukraina. Kibice nie będą mieli dylematu
Czytaj więcej >

Siatkówka

Zmarł Teofil Czerwiński, legendarny siatkarski szkoleniowiec
Czytaj więcej >

Siatkówka

Siatkarze klubu PlusLigi odwiedzili areszt
Czytaj więcej >

Siatkówka

Serbki za mocne dla Polek. Porażka naszych siatkarek w Lidze Narodów
Czytaj więcej >

Siatkówka

Piotr Nowakowski wyznał, że choruje na cieliakię
Czytaj więcej >

Siatkówka

Piotr Gruszka wraca na ławkę trenerską. Poprowadzi Exact Systems Norwida Częstochowa
Czytaj więcej >
Mateusz Dziubiński

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]