Swiatsportu.pl
Fame MMA Popek walka

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

"Popek" zapowiada swój powrót do Fame MMA

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Fame MMA czeka na powrót do zdrowia znanego rapera "Popka". Muzyk miał walczyć podczas dziewiątej gali, ale w ostatniej chwili z pojedynku wykluczyła go kontuzja. Raper teraz wraca do zdrowia i zapowiada, że chętnie wróci do oktagonu. - Podejmuję rękawice i rozje... komuś czaszkę - zapowiada.

  • Fame MMA czeka na kolejną walkę popularnego rapera "Popka"

  • Muzyk miał walczyć podczas marcowej, dziewiątej gali, ale kilka dni przed pojedynkiem złamał rękę

  • "Król Albanii" zapowiada, że jest w coraz lepszej formie i jeszcze w tym roku wróci do oktagonu

Fame MMA rozwija się z każdą kolejną galą. Na jubileuszowej dziesiątej, która odbyła się w ubiegłą sobotę, walczył były zawodnik UFC, a obecnie KSW Norman Parke, który pokonał jedną z największych gwiazd federacji Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

Kolejną z wielkich twarzy Fame MMA pozostaje także popularny raper "Popek". Muzyk do tej pory stoczył tylko jedną walkę w organizacji. We wrześniu ubiegłego roku pokonał Damiana "Stiflera" Zduńczyka.

Fame MMA: "Popek" zapowiedział swój powrót

W marcu tego roku, na gali Fame MMA 9 miał walczyć z Patrykiem "Kizio" Wozińskim. Jednak kilka dni przed walką doznał poważnej kontuzji. - Niestety, Paweł "Popek" Mikołajuw doznał wieloodłamowego złamania kości śródręcza - napisała wtedy federacja.

Muzyk nie zdążył się wykurować także na kolejną galę, ale w mediach społecznościowych pokazał, że wraca już do pełni zdrowia. "Popek" na swoim Instagramie zamieścił relację z biegania i pochwalił się obecną formą.

kolbert-pressChristian KolbertImago Sport and NewsEast News2

Przepiękny gest Roberta Lewandowskiego. Wręczył wyjątkowy prezent żonie Gerda Muellera (FOTO)

CZYTAJ DALEJ

- Sześć kilometrów i 750 metrów w 40 minut k...a! Pasuje Wam? Jest coraz lepiej ze mną - powiedział do swoich fanów. Powrót do formy powoduje, że już niedługo możemy ponownie zobaczyć go w oktagonie Fame MMA.

Media już od dłuższego czasu spekulują na temat następnego rywala rapera. Media już od kilku tygodni spekulują, że następnym przeciwnikiem "Popka" ma być Piotr "Bestia" Piechowiak. Zresztą sam kulturysta niedawno zapowiedział, że zawalczy z raperem.

"Popek" powiedział co chce zrobić rywalowi

- Będzie to walka w późniejszym terminie. I będzie to Wrocław, także zobaczycie - mówił Piechowiak przed ostatnią galą Fame MMA cytowany przez portal rapnews.pl.

"Popek" zapowiedział chęć powrotu do oktagonu, ale nie potwierdził, że jego rywalem będzie "Bestia". Raper wyjawił, kiedy dojdzie do jego następnej walki i co chce zrobić swojemu rywalowi.

- Miesiąc przed grudniem. Podejmuję rękawice i rozje... komuś czaszkę - przekazał "Popek" swoim fanom. Jego zapowiedź jest równoznaczna z tym, do jego walki z Piechowiakiem na pewno nie dojdzie podczas kolejnej gali Fame MMA, która planowana jest na wrzesień.

Władze federacji już przedstawiły pierwszych uczestników swojej kolejnej gali. Wiadomo, że na Fame MMA 11 zawalczą: raper Norbert „Smolasty" Smoliński, Jacek Murański, a w walce kobiet zmierzą się Patrycja Wieja i Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

KSW Izu

Sporty walki

Porażka Izu Ugonoha podczas gali KSW 60. Polak opuścił halę na wózku

Czytaj więcej >
Mariusz Pudzianowski

Sporty walki

Marcin Najman broni Mariusza Pudzianowskiego. Burza w sieci

Czytaj więcej >
Fame MMA

Sporty walki

Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu

Czytaj więcej >
Boks-MME w Kielcach

Sporty walki

MMŚ w boksie: 19-letni pięściarz przeszedł operację mózgu po walce

Czytaj więcej >
Mateusz Gamrot

Sporty walki

Mateusz Gamrot pokonał Scotta Holtzmana

Czytaj więcej >
Nie żyje świeczka

Sporty walki

Nie żyje były zawodnik MMA. Został zastrzelony przed własnym domem

Czytaj więcej >