Swiatsportu.pl > Benevento

Benevento

Benevento

EN 01457933 1257
19.03.2022 07:55 Kamil Glik zmiażdżony przez media za bandycki faul. “Złoczyńca”

Kamil Glik został antybohaterem sobotniego meczu Serie B pomiędzy Benevento i Frosinone. Polak już w 25. minucie został wyrzucony z boiska za brutalny faul na jednym z rywali, a jego drużyna przegrała aż 1;4. Włoskie media nie miały litości dla 33-latka w pomeczowych ocenach. Kamil Glik musi zmierzyć się z ogromną krytyką po sobotnim występie w meczu Benevento z Frosinone. Już po 25. minutach gry zobaczył czerwoną kartkę i osłabił swój zespół, który przegrał ostatecznie 1:4. Media surowo oceniły zachowanie obrońcy.

yt
19.03.2022 07:55 Bandyckie zachowanie Kamila Glika we Włoszech (WIDEO)

Kamil Glik nie dokończył sobotniego meczu we włoskiej Serie B. Polak został ukarany czerwoną kartką za faul w spotkaniu Benevento z Frosinone. Doświadczony obrońca brutalnie zaatakował jednego z rywali i został natychmiast wyrzucony z boiska.Kamil Glik obejrzał czerwoną kartkę w meczu 12. kolejki włoskiej Serie B. Polak szybko zakończył swój udział w meczu Benevento z Frosinone. 33-latek został wyrzucony z boiska już w 25. minucie meczu.