Swiatsportu.pl > Siatkówka > Gdzie oglądać mecz Polska-Portugalia? (transmisja TV)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:46

Gdzie oglądać mecz Polska-Portugalia? (transmisja TV)

EN 01487640 5517 (1)
YURI CORTEZ/AFP/East News

Polscy siatkarze już dzisiaj rozpoczną udział w mistrzostwach Europy 2021. Pierwszym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Portugalii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. Podpowiadamy, gdzie oglądać transmisję z pierwszego występu naszej kadry.

  • Polscy siatkarze już dzisiaj rozpoczynają walkę w fazie grupowej mistrzostw Europy 2021

  • Pierwszymi rywalami Polaków będą Portugalczycy

  • Podpowiadamy kibicom, gdzie obejrzeć pierwszy mecz Biało-Czerwonych w telewizji oraz internecie

Polscy siatkarze rozpoczynają start w ME 2021 od spotkania z Portugalią. Podopieczni Vitala Heynena są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Gdzie oglądać mecz Polska-Portugalia? 

Polscy siatkarze rozpoczynają udział w mistrzostwach Europy

Już dzisiaj reprezentacja Polski siatkarzy rozpocznie udział w mistrzostwach Europy 2021. Biało-Czerwoni liczą na znacznie lepszy występ niż podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, gdzie odpadli niestety już w ćwierćfinale. Nasi zawodnicy okazali się minimalnie gorsi od Francuzów (więcej TUTAJ).

Kilka dni temu walkę o medal europejskiego czempionatu rozpoczęły nasze siatkarki. Polki dotarły jednak także tylko do ćwierćfinału, gdzie lepsza okazała się Turcja (więcej TUTAJ). Fani siatkówki w naszym kraju liczą zatem na znacznie lepszy występ męskiej kadry.

Polacy są w komfortowej sytuacji, gdyż jako jeden z gospodarzy turnieju, będą grali na swoim terenie. W czwartek w Krakowie zmierzą się z Portugalią. Biało-Czerwoni są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą jeszcze w 2019 roku podczas rozgrywek Ligi Narodów. Wówczas górą byli Polacy, którzy gładko wygrali 3:0 (25:18, 25:21, 25:20). Nikt jednak nie zamierza dzisiaj lekceważyć zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.

- Drużyna jest pełna energii. Brakuje jej rytmu meczowego, to będzie pewnym problemem, jednak pod względem fizycznym jesteśmy w bardzo, bardzo dobrej formie - przekazał za pośrednictwem portalu WP SportoweFakty selekcjoner Vital Heynen na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem.

Gdzie oglądać mecz Polska-Portugalia?

Spotkanie Polaków z Portugalczykami rozpocznie się już o godzinie 17:30. Jak zwykle będzie je można obejrzeć w telewizji. Bezpośrednią relację przeprowadzą TVP 1 oraz Polsat Sport. 

Transmisja z meczu będzie także dostępna w internecie. Spotkanie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl oraz w nowym serwisie streamingowym Polsat Box Go. 

 Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane