Swiatsportu.pl
YURI CORTEZAFPEast News (2)

YURI CORTEZ/AFP/East News

Gdzie oglądać mecz polskich siatkarzy z Wenezuelą? (Transmisja TV)

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Polscy siatkarze już w środę z samego rana staną do walki w kolejnym meczu grupowym turnieju olimpijskiego w Tokio. Po porażce z Iranem i zwycięstwie z Włochami przyszedł czas na potyczkę z Wenezuelą. Informujemy, gdzie będzie można obejrzeć mecz “Biało-Czerwonych”.

  • Polscy siatkarze w środowy poranek czasu polskiego rozegrają kolejny mecz na igrzyskach olimpijskich w Tokio

  • Rywalami "Biało-Czerwonych" będą zawodnicy z Wenezueli

  • Podajemy, gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski w telewizji, a także internecie

Polscy siatkarze jutro rozegrają trzeci mecz na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tym razem rywalami Polaków będą Wenezuelczycy. Wiemy, kto przeprowadzi transmisję z tego spotkania.

Trener policzkuje zawodniczkę w Tokio

Trener dwukrotnie spoliczkował niemiecką zawodniczkę. To nagranie podbija internet (WIDEO)

CZYTAJ DALEJ

Polscy siatkarze w środę wracają do walki w Tokio

Po dniu przerwy w środę do rywalizacji na igrzyskach olimpijskich wrócą polscy siatkarze. Podopieczni Vitala Heynena w poniedziałek uporali się w trzech setach z Włochami (więcej TUTAJ) i w dobrych nastrojach przystąpią do kolejnego meczu. Ich rywalami będą Wenezuelczycy.

Ekipa z Ameryki Południowej zdecydowanie nie najlepiej rozpoczęła udział w turnieju olimpijskim. Wenezuela przegrała oba dotychczasowe spotkania w stosunku 0:3. Lepsi okazali się siatkarze Japonii i Iranu.
Wenezuelczycy nie zdołali wywalczyć żadnego punktu i zamykają tabelę naszej grupy po dwóch kolejkach. “Biało-Czerwoni”, którzy są w tej chwili wiceliderami grupy, będą zdecydowanym faworytem środowego pojedynku. 

Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko kilkanaście godzin. Siatkarze wyjdą na boisko już z samego rana. Starcie reprezentacji Polski z Wenezuelą rozpocznie się o godzinie 9:25 czasu polskiego. Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu.

Gdzie oglądać mecz Polska-Wenezuela?

Tradycyjnie już transmisję z meczu polskich siatkarzy na igrzyskach olimpijskich w Tokio przeprowadzi Telewizja Polska. Początek jak wspomnieliśmy o godzinie 9:25 na antenie TVP 1. Spotkanie będzie można śledzić także na antenie Eurosport 1.

Mecz “Biało-Czerwonych” będzie też można obejrzeć w internecie. Pojedynek z Wenezuelczykami transmitować będą strona internetowa sport.tvp.pl, aplikacja Ipla TV oraz Eurosport Player. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: