Swiatsportu.pl
Ojciec Maciej Kot

ANDRZEJ LANGE/East News

Maciej Kot został ojcem

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Łukasz Kowalski

Udostępnij:

Maciej Kot został ojcem. Na świat przyszedł jego pierwszy syn. W czwartek polski skoczek razem z żoną Agnieszką podzielili się wspaniałą wiadomością za pomocą mediów społecznościowych. Para przy okazji zdradziła także imię swojego dziecka. To kolejne dziecko wśród polskich skoczków w ostatnich miesiącach.

  • Kolejny ojciec w kadrze polskich skoczków narciarskich

  • W czwartek na świat przyszedł pierwszy syn Macieja Kota i jego żony Agnieszki

  • Para wspaniałą wiadomość przekazała za pomocą mediów społecznościowych

Pojawił się kolejny ojciec w reprezentacji Polski skoczków narciarskich. W czwartek po raz pierwszy tatą został Maciej Kot. Skoczek i jego żona Agnieszka podzielili się wspaniałą wiadomością ze światem za pomocą mediów społecznościowych.

- Witaj świecie - napiała trenerka personalna pod zdjęciem z synkiem na Instagramie. Identyczne zdjęcie dodał także skoczek, który przy okazji zdradził imię swojego pierworodnego syna. Kot junior będzie nosił imię Filip.

Maciej Kot został ojcem

Od razu fani ruszyli z gratulacjami. Do nich przyłączyły się także znane postacie polskiego show-biznesu. Kilka ciepłych słów młody rodzicom przekazał m.in. muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka.

[EMBED-314]

O tym, że państwo Kot spodziewają się dziecka, wiadomo było od listopada. Para zamieściła wtedy w mediach społecznościowych fotografię, na której prezentowała zdjęcie USG. - Kocur Junior nadchodzi - napisał wtedy polski skoczek.

Dopiero po kilku tygodniach żona zawodnika wyznała, że spodziewa się chłopca. Pod koniec marca Agnieszka Kot pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia "baby shower", podczas którego celebrowała oczekiwanie na narodziny dziecka.

W kolejnych tygodniach para chętnie dzieliła się oczekiwaniami na narodziny syna. Agnieszka Kot wzięła udział w specjalnej pamiątkowej sesji zdjęciowej, a do tego regularnie w mediach społecznościowych eksponowała swój ciążowy brzuszek.

Kolejny ojciec w kadrze polskich skoczków

Widać było, że para nie może się doczekać narodzin swojego dziecka. Już jakiś czas temu para pochwaliła się, że ma już urządzony pokoik dla swojego syna. Później trenerka personalne pokazała także wózek, w jakim będzie jeździło jej dziecko.

Para poznała się w 2015 roku i a połączyła ich pasja do sportu. Agnieszka Kot w przeszłości trenowała lekką atletykę, ale musiała zrezygnować z kariery ze względu na kontuzję. W sporcie jednak pozostała i rozpoczęła karierę trenerki personalnej.

Po czterech latach od poznania para się pobrała. Uroczystość odbyła się w maju 2019 roku, a jako miejsce zaślubin państwo Kot wybrali Bazylikę św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie.

Jak wspomnieliśmy, Kot jest kolejnym polskim skoczkiem, który w ostatnich miesiącach został ojcem. Pod koniec grudnia na świat przyszła pierwsza córka Dawida Kubackiego - Zuzia. Z kolei w pierwszych dniach nowego roku urodził się drugi syn Klemensa Murańki.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Łukasz Kowalski

Redaktor serwisu SwiatSportu.pl. Zbierałem doświadczenie w Radiu Zachód, RMF FM, Polskim Radiu i Polsacie Sport. Pasjonat sportu, kinematografii i seriali

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Skoki narciarskie

Dramat znanego skoczka narciarskiego. Straci cały sezon, musi przejść operację

Czytaj więcej >
Gregor Schlierenzauer i reprezentanci Austrii w skokach narciarskich

Skoki narciarskie

Gregor Schilerenzauer zakończy karierę? Legenda zastanawia się nad swoją przyszłością

Czytaj więcej >

Skoki narciarskie

Dramat syna byłego trenera polskich skoczków. "Nie czułem nóg"

Czytaj więcej >
Kamil Stoch kontuzja skoki narciarskie

Skoki narciarskie

Kamil Stoch wraca do formy. Po kontuzji niemal nie ma już śladu

Czytaj więcej >
Tuomo Ylipulli

Skoki narciarskie

Nie żyje Tuomo Ylipulli, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata w skokach narciarskich

Czytaj więcej >
Kamil Stoch Letnie Grand Prix Kubacki Żyła

Skoki narciarskie

Stoch, Żyła i Kubacki poza reprezentacją Polski

Czytaj więcej >