Swiatsportu.pl > Piłka nożna > "Robert Lewandowski kończy karierę". Ten wpis wywołał wstrząs u kibiców
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:47

"Robert Lewandowski kończy karierę". Ten wpis wywołał wstrząs u kibiców

Robert Lewandowski w reprezentacji Polski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

"Robert Lewandowski karierę" - taki wpis pojawił się na Twitterze, którego autorem jest oficjalny profil "Łączy nas piłka". Użytkownicy po przeczytaniu tego tweeta przyznali, że niemal "doznali zawału", kiedy tylko zobaczyli powiadomienie o tej treści. Na szczęście strach miał tylko wielkie oczy.

  • Profil "Łączy nas piłka" napisał na Twitterze, że "Robert Lewandowski kończy karierę"

  • Ten wpis u użytkowników serwisu wywołał ogromne poruszenie

  • Na szczęście chodziło tylko o udział w akcji wymyślonej przez Netflixa

Robert Lewandowski ma się dobrze, a jego forma być może nigdy nie była tak dobra. Dlatego kibice mogli być zszokowani, kiedy zobaczyli wpis na Twitterze profilu "Łączy nas piłka" o treści "Robert Lewandowski kończy karierę".

"Robert Lewandowski kończy karierę" - ten wpis wstrzymał oddech kibiców

Pod tweetem "Łączy nas piłka" użytkownicy Twittera przyznali, że omal nie mieli zawału, kiedy przyszło im powiadomienie o końcu kariery Roberta Lewandowskiego.

- Ręka mi się zatrzęsła jak zobaczyłem powiadomienie - napisał użytkownik rockinshandfunky.

- Dostałem zawału - zatweetował zalogowany RobertKulba.

- Admin nie strasz tak więcej - odpowiedział na wpis danvoff.

Na szczęście była to tylko odpowiedź na akcję Netflixa. Serwis stworzył zabawę, która polega na opisaniu "historii grozy" przy użyciu tylko czterech słów. Netlfix zaczął np. od historii "Brak dostępu do internetu".

"Łączy nas piłka" podłączyło się do zabawy i wywołało chwilowe poruszenie, dlatego niektórzy użytkownicy Twittera prosili administratora, aby następnym razem nie igrał tak ich emocjami, ponieważ niektórzy naprawdę mogą teraz opowiadać o swojej "historii grozy".

Polak nie myśli o emeryturze, a raczej o biciu kolejnych rekordów

Robert Lewandowski już dziś będzie miał okazję do śrubowania swojego rekordu występów i bramek w reprezentacji Polski. Napastnik ma na swoim koncie 122 spotkania z orzełkiem na piersi i 72 gole. Obie te statystyki zostały przez "Lewego" zdominowane.

W ostatnim meczu z San Marino Polak przeskoczył już Miroslava Klose w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy europejskich reprezentacji. Nasz kapitan zajmuje w teraz w tym zestawieniu czwarte miejsce.

Przed nim sklasyfikowani są Sándor Kocsis (Węgry) z 75. bramkami, Ferenc Puskas (Węgry/Hiszpania) z 84. trafieniami, a prowadzi Cristiano Ronaldo. Wynik Portugalczyka jest dosłownie kosmiczny, gdyż strzelił on już dla swojej kadry 111 goli.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane