Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Skandaliczne zachowanie Neymara w meczu Brazylii (WIDEO)
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:55

Skandaliczne zachowanie Neymara w meczu Brazylii (WIDEO)

dsdas
twitter.com/@ParcerosUnited

Brazylia pokonała 1:0 Kolumbię i jest już pewna udziału w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Po spotkaniu więcej niż o wyniku mówi się jednak o skandalicznym zachowaniu Neymara. Gwiazdor “Canarinhos” wściekły ruszył na sędziego. Brazylia zapewniła sobie awans na mundial w Katarze. Stało się to po zwycięstwie 1:0 nad Kolumbią. W trakcie meczu było bardzo nerwowo, a granicę sportowego zachowania przekroczył Neymar, który wściekły starł się z sędzią głównym.

Brazylia zapewniła sobie awans na mundial

Brazylia zapewniła sobie minionej nocy awans na przyszłoroczne mistrzostwa w Katarze. “Canarinhos” przypieczętowali awans zwycięstwem 1:0 nad Kolumbią. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Lucas Paqueta.

Po meczu więcej niż o wyniku, czy nawet awansie Brazylii, mówi się o zachowaniu jej największego gwiazdora. Mowa oczywiście o Neymarze. Tym razem zawodnik PSG mocno przesadził, jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do sędziego głównego.

Neymar miał ogromne pretensje do arbitra, że pozwala na ostrą grę zawodnikom Kolumbii. Zdaniem obserwatorów, Brazylijczyk jednak starał się usilnie wymusić faul, z czego jest już znany.

- Od pierwszych minut symulował faule i protestował za każdym razem, gdy odbierano mu piłkę - w ten sposób zachowanie Neymara relacjonował “AS”. Jedna z takich sytuacji miała miejsce w 8. minucie spotkania. Wówczas gwiazdorowi puściły nerwy.

Skandaliczne zachowanie Neymara

Gdy sędzia główny Roberto Tobar podjął decyzję, która nie spodobała się Neymarowi, wściekły ruszył w kierunku arbitra. Piłkarz krzyczał do Chilijczyka, a nawet zetknął się z nim głowami! Ku zaskoczeniu wszystkich tak skandaliczne zachowanie Brazylijczyka nie zostało ukarane przez sędziego! Całą sytuację można zobaczyć TUTAJ.

Roberto Tobar nakazał po prostu kontynuować grę i nie pokazał Neymarowi nawet żółtej kartki. Gwiazdor “Canarinhos” doigrał się dopiero po zmianie stron. W 74. minucie znów zaczął protestować i obejrzał za to żółty kartonik.

Neymar zdecydowanie przesadził, jednak kibice Brazylii na pewno wszystko mu wybaczą. Był on jednym z najlepszych piłkarzy swojej drużyny w eliminacjach do mundialu. Jak dotąd zdobył w dziewięciu spotkaniach siedem goli i zaliczył osiem asyst.