Swiatsportu.pl > Juventus Turyn

Juventus Turyn

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo może ponownie zagrać w Manchesterze United

Cristiano Ronaldo może odejść z Juventusu TurynPortugalczyk ma wrócić do byłego zespołu, który wykazuje duże zainteresowanie jego usługamiPonoć wystarczy tylko jeden warunek, aby pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki ponownie grał dla Manchesteru UnitedCristiano Ronaldo miał być zbawicielem w Turynie, a okazało się, że nie ma aż tylu nadprzyrodzonych mocy, aby w pojedynkę zdobyć z Juventusem Ligę Mistrzów. Portugalczyk nadal imponuje świetną formą, ale Pucharu Mistrzów w gablocie jak nie było, tak nie ma.Dlatego mimo zapewnień ze strony włoskiego klubu o chęci dalszej współpracy ze swoim gwiazdorem, wciąż mówi się o odejściu 35-latka. Według najnowszych doniesień z Półwyspu Apenińskiego, zawodnik „Juve” może ponownie przywdziać koszulkę Manchesteru United.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Właściciel Juventusu zdecydowanie naciska na sprzedaż Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nie jest w stanie poprowadzić Juventusu do wielkich zwycięstwPortugalczyk nadal jest w dobrej formie, ale to nie wystarcza, aby „Stara Dama” wygrała Ligę MistrzówJeden z właścicieli włoskiego giganta żąda sprzedaży Portugalczyka, gdyż jego pobyt w Turynie uważa za „nieopłacalny”Cristiano Ronaldo latem 2018 zamienił Real Madryt na Juventus i był to bez wątpienia hit tamtego okna transferowego. Portugalski gwiazdor miał za zadanie poprowadzić nowy zespół do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ale jak wiadomo, na razie ta sztuka mu się nie udała i być może już nie uda.Włoski dziennikarz Paolo Bargiggia ze stacji "Mediaset" przekazał, że na sprzedaż 36-letniego atakującego nalega jeden z właścicieli klub. Ponoć ma on wręcz żądać odejścia pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki, a tę sytuacją z pewnością chętnie postarają się wykorzystać inne drużyny.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo odejdzie, jeśli Juventus nie zagra w Lidze Mistrzów

Cristiano Ronaldo odejdzie z Juventusu Turyn? Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Wszystko przez kłopoty ligowe Juventusu, który może nie zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Gwiazdor nie bierze pod uwagę gry w Lidze Europy i planuje transfer do jednej z drużyn, które będą walczyć w Champions League.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:30 Cristiano Ronaldo zdecydował, gdzie chce grać. Ma dość Juventusu

Cristiano Ronaldo nie chce dłużej być zawodnikiem Juventusu TurynPortugalski gwiazdor ma dosyć niepowodzeń zespołu i szuka sobie nowego miejsca do gryZdaniem zagranicznych mediów Ronaldo zdecydował, w jakiej drużynie chce kontynuować karierę“CR7” zapragnął wrócić do swojego byłego klubuCristiano Ronaldo jest zdecydowany na odejście z Juventusu Turyn. Wedle najnowszych doniesień dziennika “Record”, Portugalczyk chce przenieść się do klubu, w którym ruszał na podbój światowego futbolu. Mowa oczywiście o Sportingu Lizbona.