Swiatsportu.pl > Łukasz Różański

Łukasz Różański

Łukasz Różański - polski pięściarz wagi ciężkiej. Zdobywca pasa WBC International w wadze bridger. Zawodnik związany z klubem Stal Rzeszów, pogromca m.in. Artura Szpilki.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTERszpilka
17.06.2022 02:02 Niepokojące słowa Artura Szpilki po porażce. "Nie mogę chodzić”

Artur Szpilka w niedzielę przegrał już w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut z Łukaszem Różańskim w walce wieczoru podczas gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. 32-latek w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund lądował na deskach trzy razy. Po upływie kilkunastu godzin Szpilka postanowił wypowiedzieć się na temat ringowych wydarzeń. Zdradził, że bardzo mocno ucierpiał w tym starciu.Artur Szpilka przegrał w walce wieczoru gali KBN 15 z Łukaszem Różańskim32-latek został ciężko znokautowany przez swojego rywalaSzpilka wyjawił, że w trakcie walki doznał poważnej kontuzji nogi i nie jest w stanie chodzić o własnych siłachArtur Szpilka został znokautowany przez Łukasza Różańskiego już w pierwszej rundzie walki na gali KBN 15. 32-letni bokser z Wieliczki wyznał, że starcie zakończyło się dla niego bardzo źle. Szpilka wyjawił, że ma poważne problemy z chodzeniem.

Artur Szpilka
19.03.2022 08:00 Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego (Wideo)

Artur Szpilka przegrał wczoraj przez nokaut w I rundzie podczas walki z Łukaszem Różański. Pięściarz z Wieliczki jako pierwszy "położył" rywala na deski, ale jego przeciwnik potrafił bardzo szybko zakończyć pojedynek, który okazał się dla "Szpili" bardzo bolesny. Szpilka aż trzy razy został znokautowany i to na tyle ciężko, że nie był w stanie sam wrócić do narożnika. Artur Szpilka został boleśnie znokautowany przez Łukasza RóżańskiegoPięściarz z Wieliczki nie był w stanie o własnych siłach wrócić do narożnika To kolejny tak ciężki nokaut w jego karierzeByć może to Różański zakończył przygodę "Szpili" z zawodowym boksem Artur Szpilka stoczył wczoraj walkę z Łukaszem Różańskim podczas gali Knockout Boxing Night 15. Stawką pojedynku był pas WBC International w wadze bridger, który trafił w ręce tego drugiego. Pięściarze stworzyli szybkie, krótkie i bardzo intensywne widowisko. Różański bardzo ciężko znokautował już w pierwszej rundzie popularnego "Szpilę", który w trakcie swej kariery już po raz kolejny wyjątkowo boleśnie odczuł ciosy rywala i znów miał problem z tym, aby po lądowaniu na deskach trafić do narożnika. Czy tym nokautem zawodnik z Czarnej Sędziszowej zakończył zawodową karierę Szpilki?