Swiatsportu.pl > Nicola Zalewski

Nicola Zalewski

Nicola Zalewski - polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, mający również włoskie obywatelstwo. Reprezenant Polski i gracz AS Romy.

Projekt bez tytułu (60)
19.03.2022 07:51 Problemy Zalewskiego w AS Romie. Wyciekło nagranie z imprezy

Reprezentacja Polski przygotowuje się do kolejnych dwóch meczów eliminacji mistrzostw świata. Powołanie na spotkania z San Marino i Albanią otrzymał także Nicola Zalewski z AS Romy. Decyzją selekcjonera 19-latek został w domu, by spędzić czas po śmierci. W piątek wyciekło nagranie z przyjęcia, w którym Polak brał udział.Reprezentacja Polski w sobotę zagra z San Marino, a w przyszłym wtorek z Albanią w ramach eliminacji mistrzostw świata. Selekcjoner Paulo Sousa w tych sobotnim meczu będzie miał do dyspozycji 26. zawodników, ale zapowiedział już, że w sobotę na pewno nie zagrają Wojciech Szczęsny i Damian Szymański.

Projekt bez tytułu (21)
19.03.2022 07:50 Kapitalne widowisko w derbach Rzymu. Lazio pokonało Romę, Zalewski dostał szansę

Nicola Zalewski dostał szansę występu w derbach Rzymu. Młody Polak wszedł na niewiele ponad dziesięć minut w meczu Lazio - AS Roma. "Giallorossi" przegrywali już 0:2, ale potrafili doprowadzić jeszcze do remisu. Ostatecznie po fantastycznym widowisku zespół Zalewskiego przegrał 2:3.Nicola Zalewski od początku sezonu Serie A regularnie łapał się do kadry meczowej AS Romy, ale do tej pory trener Jose Mourinho nie dał mu jeszcze zagrać nawet minuty. W niedzielę przy okazji derbowego meczu Lazio - Roma ponownie zasiadł na ławce rezerwowych.