Swiatsportu.pl > Tomasz Kędziora

Tomasz Kędziora

Tomasz Kędziora

Tomasz Kędziora i FC Barcelona
19.03.2022 07:58 FC Barcelona skromnie wygrywa z Dynamem Kijów. Grał Tomasz Kędziora

FC Barcelona wygrała dziś z Dynamem Kijów 1:0. Niemal cały mecz rozegrał Tomasz Kędziora. Spotkanie nie było zbyt atrakcyjnym widowiskiem, a po grze gospodarzy było wyraźnie widać, iż chcą zwyciężyć jak najmniejszym nakładem sił. W niedzielę zespół Ronalda Koemana czeka bowiem starcie z Realem Madryt.

Gol Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów
19.03.2022 07:57 Cudowny gol Roberta Lewandowskiego. Bayern prowadzi do przerwy z Dynamem (WIDEO)

Bayern Monachium gra dziś na wyjeździe z Dynamem Kijów w ramach piątej rundy spotkań Ligi Mistrzów. W zespole gospodarzy na boisku przebywa Tomasz Kędziora, a w ekipie gości Robert Lewandowski. Nasz napastnik popisał się już pięknym golem, a mistrzowie Niemiec prowadzą do przerwy 2:0, bo trafienie zanotował również Kingsley Coman. Bayern Monachium do dzisiejszego spotkania przystąpił poważnie osłabiony. Julian Nagelsmann nie mógł skorzystać aż z ośmiu piłkarzy, a pewne problemy zdrowotne zgłosili również Kingsley Coman oraz Marcel Sabitzer. Francuz wyszedł jednak na mecz z Dynamem Kijów w pierwszym składzie, podobnie jak Robert Lewandowski, który już strzelił cudownego gola. Na boisku obserwujemy również Tomasza Kędziorę.

tt lnp 2
19.03.2022 07:39 Wyjątkowy moment na treningu reprezentacji. Piłkarze zrobili koledze niespodziankę

Reprezentacja Polski przygotowuje się do pierwszego meczu Euro 2020 w Gdańsku. W trakcie piątkowych zajęć miała miejsce mała uroczystość. Kadrowicze zgotowali niespodziankę Tomaszowi Kędziorze, który dzisiaj obchodzi 27. urodziny. Obrońca wysłuchał życzeń, a także tradycyjnego “Sto lat”.Reprezentacja Polski kontynuuje przygotowania do Euro 2020“Biało-Czerwoni” w piątek odbyli kolejny trening na stadionie Lechii w GdańskuW trakcie zajęć piłkarze zrobili niespodziankę Tomaszowi Kędziorze, który obchodzi dziś 27. urodzinyReprezentacja Polski kontynuuje przygotowania do Euro 2020. Piłkarze pilnie trenują w Gdańsku. Podczas piątkowego treningu znaleźli jednak czas, by wspólnie z Tomaszem Kędziorą celebrować jego 27. urodziny.