Swiatsportu.pl
Wilfredo Leon z rodziną

MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News

Żona Wilfredo Leona: Chyba żadna porażka nie dotknęła mojego męża tak jak ta

4 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Żona Wilfredo Leona opublikowała na Twitterze, w którym ujawniła, jak mocno jej małżonek przeżył przegraną z Francją. Odpadnięcie z igrzysk olimpijskich polskim siatkarzom i kibicom sprawiło ogromny ból. Ze słów pani Małgorzaty wynika, że nasz przyjmujący żadnej porażki nie przeżył tak mocno, jak tę z wczoraj.

  • Żona Wilfredo Leona opowiedziała o tym, jak jej mąż przeżył porażkę z Francją

  • Pani Małgorzata przyznała, iż to był wyjątkowo trudny moment dla naszego przyjmującego

  • Małżonka siatkarza, że jej "kibicowskie serce pęka"

Polscy siatkarze zawiedli we wczorajszym ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio i ulegli Francji 2:3 (więcej tutaj). Po zakończeniu spotkania można było zobaczyć, jak mocno "Biało-Czerwoni" przeżywają tę porażkę (więcej tutaj).

Małgorzata Leon opublikowała na Twitterze wpis, w którym podzieliła się nie tylko swoimi emocjami, ale również przeżyciami jej męża. Z tweeta wynika, że Wilfredo Leon do tej pory nie przeżył jeszcze w swojej karierze takiego rozczarowania.

Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki na igrzyskach olimpijskich w Tokio

Polska awansowała na 19. miejsce w klasyfikacji medalowej IO w Tokio

CZYTAJ DALEJ

Żona Wilfredo Leona: Chyba żadna porażka nie dotknęła mojego męża tak jak ta

Po reakcjach naszych siatkarzy można było się spodziewać, że to najbardziej bolesna porażka w ich karierach. Te przypuszczenia na Twitterze potwierdziła żona Wilfredo Leona.

- Moje kibicowskie serce pęka, ale niestety taki jest sport - czasem cudowny, a czasem brutalny. Chyba żadna porażka nie dotknęła mojego męża tak jak ta. Czas przepracować to wszystko, odpocząć i z nową energią i entuzjazmem rozpocząć przygotowania do ME - napisała Małgorzata Leon.

Kiedy dziennikarz Adrian Brzozowski zatweetował, że "jeszcze wiele radości przed nami", życiowa miłość reprezentanta Polski potwierdziła jego słowa, co jest zapewne nie tylko marzeniem wszystkich polskich kibiców, ale przede wszystkim samych zawodników.

Kobieta otrzymała duże wsparcie od internautów

Pod wpisem można zobaczyć wiele odpowiedzi, których adresatką jest żona Wilfredo Leona. Pani Małgorzata otrzymała wsparcie od kibiców i wielokrotnie była proszona, aby przekazać je również mężowi.

- Możesz być dumna z męża. Tokio pokazało że liderzy rodzą się na boisku a nie w opiniach [pis.oryg] - napisał Wojciech Żaliński.

- Proszę przekazać Wilfredo, że jesteśmy wszyscy dumni i wdzięczni za wszystko a także wierzymy, że marzenie o olimpijskim medalu za trzy lata się spełni [pis.oryg] - zatweetowała "Zuza".

Małgorzata Leon zdążyła już nawet odpowiedzieć internautom i zapowiedziała, że mąż także postara się przeczytać wszystkie życzenia.

- Wilfredo dostał bardzo wiele wiadomości od kibiców, postara się wszystkie przeczytać kiedy wróci i trochę odpocznie. Ale to wsparcie jest czymś niesamowitym! Za każdy taki komentarz/wiadomość w jego i swoim imieniu dziękuję - odpisała żona Wilfredo Leona.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: