Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Nie tylko Celia Krychowiak. Prezentujemy piękne partnerki naszych pomocników (GALERIA)
Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski 19.03.2022 07:38

Nie tylko Celia Krychowiak. Prezentujemy piękne partnerki naszych pomocników (GALERIA)

Projekt bez tytułu - 2021-06-07T175519.120
instagram/@celiajaunat

Euro 2020 rozpocznie się już w piątek od meczu Włochy - Turcja. Z okazji zbliżającego się turnieju postanowiliśmy Wam przedstawić sylwetki naszych reprezentantów. Dzisiaj przedstawiamy Wam galerię przepięknych partnerek naszych pomocników, a trener Paulo Sousa zabiera ich na turniej aż dziewięciu.

  • Euro 2020 rozpoczyna się już w piątek

  • Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa na turniej powołał aż dziewięciu graczy środka pola

  • Prezentujemy Wam galerię partnerek wszystkich naszych pomocników

Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek w Rzymie odbędzie się mecz otwarcia, w którym Włochy zmierzą się z Turcją. Polacy swój udział na turnieju rozpoczną w następny poniedziałek 14 czerwca meczem ze Słowacją. Obecnie Biało-Czerwoni przebywają na zgrupowaniu z Opalenicy, które zakończą meczem z Islandią w Opalenicy.

W ostatnich dniach prezentowaliśmy Wam partnerki naszych bramkarzy i obrońców. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was galerię z pięknymi partnerkami naszych pomocników. A selekcjoner Paulo Sousa powołał ich na turniej aż dziewięciu: Przemysława Frankowskiego, Kamila Jóźwiaka, Mateusza Klicha, Kacpra Kozłowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Karola Linettego, Jakuba Modera, Przemysława Płachetę i Piotra Zielińskiego.

Euro 2020: piękne partnerki będą wspierać naszych pomocników

Kibice reprezentacji Polski już od kilku lat mogli się zapoznać z kilkoma partnerkami naszych kadrowiczów. Jednak do tej pory nie mieli zbyt wielu okazji, by oglądać żonę Przemysława Frankowskiego, Aleksandrę. Para poznała się w jednym z Sopockich klubów i wzięła ślub w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze przed ceremonią zaślubin para doczekała się narodzin swojego pierwszego synka Jakuba. Na początku tego roku na świat przyszedł ich drugi syn Franciszek.

Za to kibice zdecydowanie dłużej znają partnerkę Mateusza Klicha - Magdalenę Firek. Para zna się już od lat i jak na razie nie zdecydowała się na ślub. Mimo to tworzą szczęśliwą rodzinę. W 2018 roku na świat przyszła ich córeczka Laura.

Swoje szczęście u boku partnerki w mediach społecznościowych pokazuje także najmłodszy z polskich zawodników powołanych na turniej Kacper Kozłowski. 17-latek od ponad roku związany jest ze zjawiskową Weroniką, z którą chętnie pozuje do wspólnych zdjęć.

Zdecydowanie największe zainteresowanie kibiców wzbudza żona Grzegorza Krychowiaka - Celia. Polski pomocnik poznał modelkę w latach gry w Stade Remis, gdzie był wypożyczony z Bordeaux. Zjawiskowa partnerka naszego reprezentanta chętnie pokazuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych, gdzie ma setki tysięcy obserwujących. Para pod koniec 2019 roku zdecydowała się wziąć ślub.

Zjawiskowe partnerki naszych pomocników

Bardzo ciekawa historia związana jest z historią miłosną Karola Linettego i jego partnerki Wioletty Kanafy. Zawodnik poznał ją w klinice, gdzie przechodził rehabilitację. Obcas.pl informuje, że piłkarz zaproponował jej w windzie wodę aloesową, ale kobieta nie była zainteresowana. Linetty jednak się nie zraził i za pośrednictwem innej pracownicy przekazał jej butelkę z numerem telefonu. W 2019 roku na świat przyszła córeczka pary Sofia.

Przy okazji zbliżającego się Euro mamy okazję bliżej poznać się także z partnerką jednego z mniej doświadczonych w kadrze zawodników Jakuba Modera. Pomocnik stara się chronić swoją prywatność, ale od czasu do czasu wrzuca w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją dziewczyną Agatą Dębską. Para lipcu będzie obchodziła swoją piątą rocznicę związku.

Bardzo ważny krok w swoim związku w ubiegłym roku wykonał Przemysław Płacheta. Polski skrzydłowy we wrześniu w Londynie oświadczył się swojej zjawiskowej partnerce Aleksandrze Łobodzie, która powiedziała "tak". Na razie nie wiadomo kiedy ma dojść do ślubu.

W ostatnich dniach najwięcej dzieje się w życiu prywatnym Piotra Zielińskiego. 29 maja zawodnik ogłosił, że jego żona Laura urodziła ich pierwszego syna Maksymiliana. Para spotyka się ze sobą od 2015 roku. Dwa lata później piłkarz się oświadczył, a do ślubu doszło latem 2019 roku.

Z kolei ostatni z naszych pomocników, Kamil Jóźwiak bardzo mocno chroni swoją prywatność podobnie jak jego były klubowy kolega z Lecha Poznań Tymoteusz Puchacz. Skrzydłowy Derby County, choć jest aktywny w mediach społecznościowych, to głównie pokazuje zdjęcia związane ze swoją pracą i życiem zawodowym. Na razie zawodnik nie założył rodziny.

W związku ze zbliżającym się turniejem postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetki partnerek piłkarzy reprezentacji Polski. Z naszymi WAGs możecie zapoznać się, klikając w poniższe linki:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane