Skandaliczne zachowanie komentatora polskiej telewizji. Zaczął przeklinać podczas transmisji

26 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas transmisji z meczu tenisowego turnieju olimpijskiego pomiędzy Aryną Sabalenką i Donną Vekić na antenie Eurosportu. Komentujący spotkanie Karol Stopa w pewnym momencie zaczął przeklinać na antenie. Komentator najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawy, że jego mikrofon nadal jest włączony mimo przerwy, która nastąpiła w meczu.

• W trakcie transmisji z turnieju olimpijskiego tenisistek komentator Eurosportu zaliczył szokującą wpadkę

• Dziennikarz Karol Stopa zaczął przeklinać podczas meczu Aryny Sabalenki z Donną Vekić

• Komentator prawdopodobnie nie zauważył, że nadal ma włączony mikrofon. Kibice zgromadzeni przed telewizorami byli oburzeni

Podczas transmisji na antenie Eurosportu z meczu pomiędzy Aryną Sabalenką i Donną Vekić doszło do skandalicznego zdarzenia. Komentujący pojedynek tenisistek Karol Stopa zaczął przeklinać na antenie. Kibice byli oburzeni.

tvp sport

Iga Świątek załamana po porażce, nie mogła powstrzymać łez. Łamiące serce obrazy z Tokio (FOTO)

CZYTAJ DALEJ

Skandaliczna wpadka komentatora w polskiej telewizji

W poniedziałek w meczu II rundy turnieju olimpijskiego tenisistek zmierzyły się ze sobą Aryna Sabalenka i Donna Vekić. Zajmująca aktualnie trzecie miejsce w rankingu WTA Białorusinka w poprzedniej rundzie wyeliminowała z turnieju Magdę Linette (więcej TUTAJ). Dzisiaj sama pożegnała się z rywalizacją.

Sabalenka musiała uznać wyższość rywalki z Chorwacji. Donna Vekić triumfowała w trzech setach 6:4, 3:6, 7:6. W kolejnej rundzie jej rywalką będzie Jelena Rybakina.

Spotkanie było transmitowane w Polsce na antenie telewizji Europsport. W trakcie przerwy w pierwszym secie doszło do skandalicznego incydentu. Komentator stacji Karol Stopa zaliczył fatalną wpadkę.

Stopa, prawdopodobnie przekonany, że jego mikrofon jest wyłączony, zaczął przeklinać na wizji. W efekcie kibice przed telewizorami wysłuchali wulgarnej “wiązanki” z ust komentatora Europsportu.

- Sabalenka to przep******i. Po prostu k***a koszmar. Pamiętasz, jak kiedyś zrobili turniej w Azji, grała tam Radwańska. J****e tempo jej pasowało, te piłki stawały dęba - powiedział relacjonujący to spotkanie dziennikarz.

Kibice nie kryli oburzenia sytuacją. Szybko wyrazili swoje niezadowolenie za pomocą mediów społecznościowych. Skandaliczne zachowanie komentatora momentalnie obiegło wszystkie serwisy informacyjne w kraju.

- Pan komentator puszcza taką wiązankę subiektywnych odczuć, że ucho więdnie. Tenis to piękny i ekscytujący sport, ale może warto dać sobie na wstrzymanie...albo patrzeć na światełka - napisała trafnie jedna z internautek.

W poniedziałek walczyła też Iga Świątek

W poniedziałek polscy kibice tenisa ekscytowali się kolejnym meczem na igrzyskach Igi Świątek. Niestety nasza zawodniczka przegrała w II rundzie z Paulą Badosą i odpadła z rywalizacji. 20-latka ciężko zniosła klęskę i przez długi czas załamana płakała na korcie (więcej TUTAJ).