Swiatsportu.pl > TOKYO 2020 > Skandaliczne zachowanie komentatora polskiej telewizji. Zaczął przeklinać podczas transmisji
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:42

GIUSEPPE CACACEAFPEast News (2)
GIUSEPPE CACACE/AFP/East News

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas transmisji z meczu tenisowego turnieju olimpijskiego pomiędzy Aryną Sabalenką i Donną Vekić na antenie Eurosportu. Komentujący spotkanie Karol Stopa w pewnym momencie zaczął przeklinać na antenie. Komentator najprawdopodobniej nie zdawał sobie sprawy, że jego mikrofon nadal jest włączony mimo przerwy, która nastąpiła w meczu.

• W trakcie transmisji z turnieju olimpijskiego tenisistek komentator Eurosportu zaliczył szokującą wpadkę

• Dziennikarz Karol Stopa zaczął przeklinać podczas meczu Aryny Sabalenki z Donną Vekić

• Komentator prawdopodobnie nie zauważył, że nadal ma włączony mikrofon. Kibice zgromadzeni przed telewizorami byli oburzeni

Podczas transmisji na antenie Eurosportu z meczu pomiędzy Aryną Sabalenką i Donną Vekić doszło do skandalicznego zdarzenia. Komentujący pojedynek tenisistek Karol Stopa zaczął przeklinać na antenie. Kibice byli oburzeni.

Skandaliczna wpadka komentatora w polskiej telewizji

W poniedziałek w meczu II rundy turnieju olimpijskiego tenisistek zmierzyły się ze sobą Aryna Sabalenka i Donna Vekić. Zajmująca aktualnie trzecie miejsce w rankingu WTA Białorusinka w poprzedniej rundzie wyeliminowała z turnieju Magdę Linette (więcej TUTAJ). Dzisiaj sama pożegnała się z rywalizacją.

Sabalenka musiała uznać wyższość rywalki z Chorwacji. Donna Vekić triumfowała w trzech setach 6:4, 3:6, 7:6. W kolejnej rundzie jej rywalką będzie Jelena Rybakina.

Spotkanie było transmitowane w Polsce na antenie telewizji Europsport. W trakcie przerwy w pierwszym secie doszło do skandalicznego incydentu. Komentator stacji Karol Stopa zaliczył fatalną wpadkę.

Stopa, prawdopodobnie przekonany, że jego mikrofon jest wyłączony, zaczął przeklinać na wizji. W efekcie kibice przed telewizorami wysłuchali wulgarnej “wiązanki” z ust komentatora Europsportu.

- Sabalenka to przep******i. Po prostu k***a koszmar. Pamiętasz, jak kiedyś zrobili turniej w Azji, grała tam Radwańska. J****e tempo jej pasowało, te piłki stawały dęba - powiedział relacjonujący to spotkanie dziennikarz.

Kibice nie kryli oburzenia sytuacją. Szybko wyrazili swoje niezadowolenie za pomocą mediów społecznościowych. Skandaliczne zachowanie komentatora momentalnie obiegło wszystkie serwisy informacyjne w kraju.

- Pan komentator puszcza taką wiązankę subiektywnych odczuć, że ucho więdnie. Tenis to piękny i ekscytujący sport, ale może warto dać sobie na wstrzymanie...albo patrzeć na światełka - napisała trafnie jedna z internautek.

W poniedziałek walczyła też Iga Świątek

W poniedziałek polscy kibice tenisa ekscytowali się kolejnym meczem na igrzyskach Igi Świątek. Niestety nasza zawodniczka przegrała w II rundzie z Paulą Badosą i odpadła z rywalizacji. 20-latka ciężko zniosła klęskę i przez długi czas załamana płakała na korcie (więcej TUTAJ).