Swiatsportu.pl > Bogdan Zając

Bogdan Zając

Bogdan Zając

Ekstraklasa
19.03.2022 07:35 Oficjalnie: Rafał Grzyb tymczasowym trenerem Jagiellonii

Jagiellonia Białystok w czwartek przekazała swoim kibicom zaskakujące informacjeKlub z Podlasia przekazał, że w najbliższym czasie drużyny nie może prowadzić trener Bogdan ZającSzkoleniowiec ma podobno problemy zdrowotne. Jego obowiązki ma przejąć tymczasowo asystent Rafał GrzybEkstraklasa przygotowuje się do rozegrania 19. kolejki, a tymczasem w obozie jednej z drużyn, które walczą o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, pojawił się spory problem. Jak dowiedzieliśmy się z komunikatu wydanego przez Jagiellonię Białystok, z pracy z drużyną musiał zrezygnować na razie trener Bogdan Zając. Szkoleniowiec ma podobno problemy ze zdrowiem.

Ekstraklasa: Bogdan Zając
19.03.2022 07:34 Cierpliwość się skończyła. Bogdan Zając zostanie zwolniony z Jagiellonii Białystok

W Jagiellonii Białystok lada dzień powinno dojść do zmiany treneraWedług Piotra Wołosika z „PS”, włodarze i kibice stracili już cierpliwość do Bogdana Zająca„Duma Podlasia” od początku sezonu ma problemy z regularnym punktowaniem, a wiosna nie przynosi poprawy pod tym względemNa decyzję włodarzy „Jagi” mieli wpłynąć niezadowoleni kibiceBogdan Zając przed startem bieżącego sezonu objął drużynę Jagiellonii Białystok. Dla byłego asystenta Adama Nawałki jest to pierwszy zespół PKO BP Ekstraklasy, który przychodzi mu prowadzić samodzielnie. Niestety, ale nie tego spodziewano się po szkoleniowcu, który miał okazję współpracować na zgrupowaniach reprezentacji Polski z najlepszymi piłkarzami w kraju.Piłkarze „Dumy Podlasia” od początku sezonu mają problemy z regularnym zbieraniem punktów, nie wspominając już o wygrywaniu. Co prawda styl gry w ofensywie ekipy ze Słonecznej może się podobać, ale fatalna postawa w obronie i duża liczba traconych bramek sprawiają, że „Jaga” plasuje się dopiero na 12. miejscu w ligowej tabeli.

Bogdan Zając
19.03.2022 07:34 Jagiellonia Białystok zwolniła trenera Bogdana Zająca

Jagiellonia Białystok rozwiązała kontrakt z Bogdanem Zającem za porozumieniem stronWyniki osiągane przez „Dumę Podlasia” pod jego wodzą były wysoko niezadowalająceW sprawie zwolnienia dotychczasowego trenera drużyny interweniowali nawet kibice „Jagi”Ostatnie dni w Białymstoku były bardzo gorące. Drużyna Jagiellonii prowadzona przez Bogdana zająca notowała wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań, czego dość już mieli kibice „Dumy Podlasia”. Ze strony fanów zostało wystosowane oficjalne pismo, którego przedmiotem był apel o zwolnienie byłego asystenta Adama Nawałki.W tym tygodniu w centrum treningowym „Jagi” pojawiło się również grono sympatyków klubu ze Słonecznej, które przyprowadziło nawet taczki, mające symbolizować żądania dotyczące odejścia Zająca. Dziś zespół PKO BP Ekstraklasy poinformował, że rozwiązał umowę ze szkoleniowcem za porozumieniem stron.