Swiatsportu.pl > Cadiz

Cadiz

Cadiz - hiszpański klub piłkarski, z siedzibą w mieście Kadyks, założony w 1910 roku, występujący obecnie w La Liga.

FC Barcelona stadion
19.03.2022 07:35 Barcelona traci zwycięstwo w ostatnich minutach. Wielkie szczęście Cadiz

FC Barcelona zremisowała z Cadiz 1:1Beniaminek z Kadyksu sprawił tym samym wielką sensacjęWydaje się, że drużyna z Camp Nou zakończy drugi sezon z rzędu bez trofeumFC Barcelona straciła wielką szansę na odrobienie strat do prowadzącego Atletico Madryt oraz plasującego się na 2. miejscu Realu. Wdawało się, że mecz z beniaminkiem był idealną na to okazją, ale tak się nie stało.Piłkarze Blaugrany prowadzili w tym spotkaniu przez większość czasu nie po golu z gry, a po rzucie karnym. To tylko podkreśla, jak było to trudne starcie dla ekipy z Camp Nou. W jego ostatnich minutach do wyrównania doprowadzili zawodnicy Cadiz sprawiając tym wynikiem sensację.