Faul

Faul - umyślne lub przypadkowe zagranie niezgodne z przepisami gry, karane zgodnie z przepisami obowiązującymi w danej dyscyplinie sportowej.

sdasda
10.11.2022 19:02 Przerażający faul w meczu Niemców. Było krok od tragedii (WIDEO)

Niemcy w czwartek rozegrali przedostatnie spotkanie w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Nasi zachodni sąsiedzi zmierzyli się z Liechtensteinem. Na początku spotkania doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Leon Goretzka został kopnięty przez jednego z rywali prosto w twarz. Niemcy bez najmniejszych problemów pokonali w czwartek Liechtenstein aż 9:0. Goście od początku meczu grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę za przerażający faul otrzymał Jens Hofer.

Faul
19.03.2022 07:58 Niezwykle brutalny faul w meczu ligi francuskiej w rugby (WIDEO)

Świadkami nadzwyczaj brutalnego faulu byli obserwatorzy meczu rugby pomiędzy Castres Olympique a Bordeaux Begles. W trakcie wczorajszego spotkania rozgrywanego w ramach ligi francuskiej jeden z zawodników w bestialski sposób zaatakował rywala. Kibice aż przecierali oczy ze zdumienia. Wczoraj w ramach trzeciej kolejki ligi francuskiej w rugby Castres Olympique podejmował u siebie zespół Bordeaux Begles. Faworytem byli gospodarze, ale ostatecznie padł remis. Po zakończeniu tego meczu jednak niewiele mówiło się o samym wyniku, a raczej o skandalicznym faulu z drugiej połowy.