Swiatsportu.pl > Franciszek Smuda

Franciszek Smuda

Franciszek Smuda

Franciszek Smuda
19.03.2022 07:39 Arboleda opowiedział Hiszpanom, jak Smuda rozwijał Roberta Lewandowskiego

Metody treningowe Franciszka Smudy stały się hitem w hiszpańskich mediach, o których opowiedział Manuel Arboleda, czyli najwierniejszy żołnierz "Franza". Były stoper Lecha Poznań zdradził kibicom z Półwyspu Iberyjskiego, jak szkoleniowiec wpłynął na Roberta Lewandowskiego i co robił, aby napastnik stawał się coraz lepszy. Manuel Arboleda rozmawiał z hiszpańskim "El Mundo"Kolumbijczyk opowiedział o metodach treningowych Franciszka SmudyStoper wspomniał, jak "Franz" uczył Roberta Lewandowskiego walki z obrońcamiRobert Lewandowski musi dzisiaj wywiązać się z roli lidera i kapitana reprezentacji Polski, aby "Biało-Czerwoni" nie wypadli z gry o awans do fazy pucharowej Euro 2020. Nasi piłkarze muszą przynajmniej zremisować z Hiszpanią, aby nie pogrzebać swoich marzeń. Przed starciem Polaków z Hiszpanią media z Półwyspu Iberyjskiego poświęcają wiele miejsca reprezentacji prowadzonej przez Paulo Sousę, a także "Lewemu". Dziennik "El Mundo" postanowił nawet skontaktować się z Manuelem Arboledą, aby porozmawiać z nim o czasach, kiedy wraz z Polakiem bronił barw Lecha Poznań, a trenerem "Kolejorza" był Franciszek Smuda.

MACIEJ GILLERTEast News
19.03.2022 07:38 Sensacyjny powrót Franciszka Smudy na ławkę trenerską

Franciszek Smuda wraca do pracy trenerskiej po dwóch latach przerwy. Były selekcjoner reprezentacji Polski zostanie nowym opiekunem piłkarzy Wieczystej Kraków. Smuda zastąpi na stanowisku zwolnionego w środę Przemysława Cecherza. W klubie z okręgówki będzie znów pracował m.in. ze Sławomirem Peszko.Wieczysta Kraków w środę niespodziewanie zwolniła z posady trenera Przemysława CecherzaSłynny klub z krakowskiej okręgówki w czwartek ogłosił nazwisko jego następcyNowym trenerem piłkarzy Wieczystej zostanie Franciszek SmudaByły selekcjoner reprezentacji Polski wraca do pracy po dwóch latach przerwyFranciszek Smuda będzie nowym trenerem piłkarzy Wieczystej Kraków. Jeden z najbardziej utytułowanych trenerów w historii Polski przejmie prowadzenie drużyny od 1 lipca. Na stanowisku zastąpi zwolnionego w środę Przemysława Cecherza.

Franciszek Smuda
19.03.2022 07:32 Szokująca historia Franciszka Smudy z pracy w Turcji

Franciszek Smuda udzielił wywiadu dla portalu onet.pl, w którym podzielił się kilkoma ciekawymi historiami ze swojej trenerskiej kariery. Były selekcjoner reprezentacji Polski wyznał, ze gdy pracował w Turcji, miał problem z jednym z graczy. Sytuacja przez moment była dość niebezpieczna.