Swiatsportu.pl > Kasper Schmeichel

Kasper Schmeichel

Kasper Schmeichel- duński bramkarz występujący w klubie Premier League Leicester City. Syn legendarnego bramkarza Manchesteru United Petera Schmeichela.

yt tvp sport
19.03.2022 07:51 Kasper Schmeichel komplementuje Legię Warszawa

Legia Warszawa sprawiła sporą niespodziankę w drugiej kolejce Ligi Europy i pokonała na własnym boisku Leicester City 1:0. Po meczu na temat występu mistrzów Polski wypowiedział się Kasper Schmeichel. Słynny bramkarz angielskiej drużyny nie krył uznania dla gry Legii.Legia Warszawa zanotowała dzisiaj drugie zwycięstwo w rundzie grupowej Ligi EuropyMistrzowie Polski na własnym boisku pokonali 1:0 faworyzowany Leicester CityPo meczu podziwu dla postawy "Wojskowych" nie krył bramkarz angielskiej drużyny Kasper SchmeichelLegia Warszawa pokonała 1:0 Leicester City w meczu drugiej kolejki Ligi Europy. Po spotkaniu przed kamerami TVP Sport stanął bramkarz angielskiej drużyny Kasper Schmeichel. Duńczyk komplementował zespół mistrzów Polski.

LAURENCE GRIFFITHSAFPEast News (2)
19.03.2022 07:41 Sędzia wiedział, że angielscy kibice próbują oślepić Kaspera Schmeichela

Kasper Schmeichel był jednym z bohaterów półfinałowego meczu Euro 2020 pomiędzy Anglią i Danią. Golkiper obronił strzał z rzutu karnego Harry’ego Kane’a w dogrywce, jednak był bezradny wobec dobitki napastnika. Tuż przed jedenastką Schmeichel był oślepiany przez angielskich kibiców laserem. Jak się okazuje, o wszystkim wiedział sędzia prowadzący spotkanie. Kasper Schmeichel wyznał, że zgłosił sędziemu, że angielscy kibice próbują go oślepićReakcja prowadzącego spotkanie Danny’ego Makkelie była jednak niewystarczającaHolender przekazał wiadomość jedynie sędziemu technicznemu, w efekcie nikt nie zajął się szokującym zachowaniem kibicówKasper Schmeichel wyznał, że sędzia prowadzący spotkanie Anglia-Dania w półfinale Euro 2020 doskonale wiedział, że kibice próbują oślepić zawodnika laserem. Reakcja arbitra na informację od piłkarza okazała się niewystarczająca.