Swiatsportu.pl > Łukasz Kubot

Łukasz Kubot

Łukasz Kubot - polski tenisista specjalizujący się w grze deblowej

Projekt bez tytułu - 2021-07-29T185533.774
19.03.2022 07:42 Świątek starła się z dziennikarzem. Interweniował Kubot: Ale tak się nie robi

Polski mikst Iga Świątek i Łukasz Kubot przegrali z przedstawicielami Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Jeleną Wiesniną i Asłanem Karasjewem 4:6, 4:6 i nie awansowali do półfinału turnieju. Jeden z dziennikarzy zadał niewygodne pytanie naszym reprezentantom, na które 20-latka odpowiedziała, przepełniona emocjami. Po chwili do rozmowy wtrącił się Łukasz Kubot, który poprosił o nieatakowanie młodych tenisistów.Iga Świątek i Łukasz Kubot odpadli z Igrzysk Olimpijskich w TokioPolacy przegrali z reprezentantami Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 4:6, 4:620-letnia tenisistka nie wytrzymała emocjonalnie podczas rozmowy z dziennikarzemPrzygoda Polskich tenisistów z Igrzyskami w Tokio dobiegła końca. Iga Świątek i Łukasz Kubot przez większość spotkania prezentowali się z dobrej strony, jednak to nie wystarczyło, żeby pokonać Rosjan.

łukasz kubot tt
19.03.2022 07:42 Gdzie oglądać kolejny mecz Igi Światek i Łukasza Kubota? (Transmisja TV)

Iga Świątek i Łukasz Kubot w środę wywalczyli awans do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego w grze mieszanej. Polski duet pokonał w dwóch setach Fionę Ferro i Pierre’a Huguesa-Herberta. Przed naszymi reprezentantami już w czwartek kolejne wyzwanie, walka o półfinał i potencjalny medal olimpijski. Podajemy, gdzie oglądać mecz naszych tenisistów.Iga Świątek i Łukasz Kubot awansowali do ćwierćfinału turnieju olimpijskiego w grze mieszanejPolski duet już w czwartek stanie do walki o awans do półfinału, a rywalami naszych tenisistów będą Rosjanie Jelena Wiesnina i Asłan KarancewPodajemy, gdzie będzie można obejrzeć mecz Polaków, który może ich znacznie przybliżyć do olimpijskiego medaluIga Światek i Łukasz Kubot jutro staną do walki o awans do ćwierćfinału turnieju miksta na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Polaków czeka trudny bój z Jeleną Wiesniną i Asłanem Karacewem. Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć mecz naszego duetu.

Iga Świątek w Tokio
19.03.2022 07:42 Iga Świątek i Łukasz Kubot awansowali do ćwierćfinału miksta

Iga Świątek i Łukasz Kubot odnieśli pewne zwycięstwo w meczu francuską parą Fiona Ferro i Pierre-Hugues Herbert, dzięki czemu awansowali do turnieju miksta. Polski duet jest naszą ostatnią nadzieją na zmazanie plamy nieudanego występu naszych tenisistów na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Iga Świątek i Łukasz Kubot zameldowali się ćwierćfinale turnieju miksta na IO w TokioPolacy wygrali z francuskim duetem 6:3, 7:6Na korcie można było dostrzec, że 20-letnia Polka chyba zapomniała już o porażce w singluPolscy tenisiści mocno rozczarowali na igrzyskach olimpijskich w Tokio, ale na placu boju pozostała jeszcze drużyna miksta złożona z Igi Świątek i Łukasz Kubota. Oboje mają szansę na to, aby nieco poprawić nasze nastroje. Na razie udaje im się to z powodzeniem. W swoim pierwszym turnieju miksta w Tokio Polacy wygrali 2:0 z francuską ekipą w składzie Fiona Ferro i Pierre-Hugues Herbert. Dzięki temu Świątek i Kubot już zameldowali się w ćwierćfinale olimpiady.