Swiatsportu.pl > Maciej Szczęsny

Maciej Szczęsny

polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza. W latach 1991–1996 reprezentant Polski. Jedyny zawodnik, który zdobył mistrzostwo Polski z czterema różnymi klubami.

Maciej Szczęsny
19.03.2022 07:52 Maciej Sz. poznał zarzuty za zjadę pod wpływem alkoholu

Maciej Sz. dowiedział się, co grozi mu za jazdę pod wpływem alkoholu. O szczegółach tej sprawy pisze "Super Express", któremu udało się dotrzeć do konkretnych informacji. Przypomnijmy, że były bramkarz reprezentacji Polski w minionym tygodniu zatrzymany przez policję, a pomiar alkomatem wskazał 0,63 promila w wydychanym powietrzu. Maciej Sz. poznał zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu"Super Express" ustalił, że byłemu bramkarzowi grożą dwa lata więzienia - Strasznie mi wstyd - mówił Maciej Sz. w rozmowie z PAPMaciej Sz. został zatrzymany w Warszawie, za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło we wtorek 5 października w godzinach porannych. Były bramkarz nie trafił jednak do aresztu, a odebrano mu jedynie prawo jazdy.

Projekt bez tytułu (48)
19.03.2022 07:51 TVP podjęła decyzję ws. Macieja Szczęsnego

TVP zdecydowała, co z dalszą współpracą z Maciejem Szczęsnym, jednym z głównych ekspertów piłkarskich stacji TVP Sport. Były piłkarz został zatrzymany we wtorek przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski zdradził w rozmowie z WP SportoweFakty, jak będzie wyglądać najbliższa współpraca ze Szczęsnym. TVP zdecydowała, co z dalszą współpracą z ekspertem Maciejem SzczęsnymByły piłkarz został we wtorek zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholuDyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski zdecydował o odsunięciu Szczęsnego od pracy w najbliższym czasieTVP podjęła decyzję co do dalszej współpracy z Maciejem Szczęsnym. Ekspert został we wtorek zatrzymany przez policję, gdyż prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Wiemy, jakie zawodowe konsekwencje będzie dla niego miała ta wpadka.