Swiatsportu.pl > Paweł Wszołek

Paweł Wszołek

Paweł Wszołek

EN 01484965 0083
19.03.2022 07:47 Kłopoty Pawła Wszołka w Niemczech. Został odsunięty od składu

Paweł Wszołek w lecie opuścił zespół Legii Warszawa i przeniósł się do Unionu Berlin. Doświadczony pomocnik miał być jedną z wiodących postaci w zespole ze stolicy Niemiec. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo przykra dla byłego reprezentanta Polski. Wszołek nie został nawet zgłoszony do rozgrywek Ligi Konferencji UEFA.Paweł Wszołek latem przeniósł się do Unionu Berlin z nadzieją na regularne występy w BundeslidzePoczątki byłego reprezentanta Polski w nowym klubie nie są jednak najlepsze, o czym świadczy najnowsza decyzja trenera Ursa FischeraWszołek nie został zgłoszony do rozgrywek Ligi Konferencji UEFAPaweł Wszołek otrzymał właśnie bardzo złe informacje. Doświadczony pomocnik nie znalazł się w kadrze Unionu Berlin na rozgrywki Ligi Konferencji UEFA. 29-latek ma poważne problemy z grą w nowym klubie.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTERpw
19.03.2022 07:38 Paweł Wszołek odejdzie z Legii Warszawa

Legia Warszawa w kolejnym sezonie będzie musiała sobie poradzić bez Pawła Wszołka. Według informacji portalu meczyki.pl pomocnik przeniesie się latem do Bundesligi. Wszołek znalazł się na celowniku rewelacji ostatniego sezonu niemieckich rozgrywek, czyli Unionu Berlin. Transakcja powinna zostać ogłoszona już wkrótce.Legia Warszawa w kolejnym sezonie będzie zmuszona poradzić sobie bez jednej z największych gwiazdZ drużyny ma odejść Paweł Wszołek, którego umowa wygasa wraz z końcem czerwcaZdaniem portalu meczyki.pl 29-latek podpisze umowę z klubem z Bundesligi, Unionem BerlinLegia Warszawa w kolejnym sezonie będzie mocno osłabiona. Z drużyny odejdzie jeden z jej największych gwiazdorów, czyli Paweł Wszołek. Doświadczony pomocnik zdaniem portalu meczyki.pl podpisze umowę z Unionem Berlin.

Czesław Michniewicz
19.03.2022 07:35 Czesław Michniewicz przerywa milczenie ws. sprawy Wszołka. Trener wyjaśnił, jak było naprawdę

Czesław Michniewicz wreszcie odniósł się do zachowania Pawła Wszołka, który miał przekroczyć pewne granice w przerwie spotkania z Wisłą PłockSzkoleniowiec przyznał, że w emocjach ludzie czasami robią rzeczy, których nie powinni normalnie robićOpiekun Legii Warszawa potwierdził, że zawodnik przeprosił drużynę, a jego karą było przeznaczenie odpowiedniej sumy na cele charytatywneCzesław Michniewicz po kilku dniach pozostawienia sprawy bez komentarza, odniósł się do zachowania Pawła Wszołka podczas przerwy w meczu z Wisłą Płock. Zawodnik miał zagrozić trenerowi, że rozwiąże kontrakt i odejdzie z klubu. Była to reakcja piłkarza na to, iż nie pojawi się w drugiej części spotkania.Po tym zdarzeniu zawodnik szybko wystosował oświadczenie i wywarł również presję na klubie, aby ten także przedstawił swoje stanowisko. Te w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej wyraził trener Legii Warszawa, który dodał jaką karę za swój występek poniósł jego podopieczny.

Zawodnicy Legii Warszawa
19.03.2022 07:31 Paweł Wszołek po sezonie najprawdopodobniej odejdzie z Legii Warszawa

Paweł Wszołek niemal na pewno po sezonie odejdzie z Legii WarszawaSkrzydłowy w ostatnich dwóch latach był jedną z kluczowych postaci zespołuKlub nie był w stanie spełnić jego oczekiwań finansowych, więc na razie umowa nie została przedłużonaLegia Warszawa w tym tygodniu została mistrzem Polski w szczególnych okolicznościach, o czym dokładnie przeczytacie tutaj. Niedługo po zakończeniu sezonu sztab „Legionistów” rozpocznie prace nad przygotowaniem zespołu do startu w Lidze Mistrzów. Wiadomo, że już niemal na pewno nie weźmie już tym udziału jeden z czołowych zawodników.Paweł Wszołek nie osiągnął porozumienia ze stołecznym klubem w sprawie nowego kontraktu. Zawodnik miał wygórowane oczekiwania finansowe, na które warszawiacy nie mogli przystać. To wielka strata dla „Wojskowych”, bowiem skrzydłowy w trakcie swojego pobytu przy Łazienkowskiej rzadko kiedy zawodził.