Swiatsportu.pl > Roger Federer

Roger Federer

szwajcarski tenisista, wieloletni lider rankingu ATP, wicemistrz olimpijski w grze pojedynczej z Londynu (2012), mistrz olimpijski w grze podwójnej z Pekinu (2008), zdobywca Pucharu Davisa 2014. Ma w swoim dorobku rekordowe 20 zwycięstw w turniejach wielkoszlemowych

GLYN KIRKAFPEast News (2)
19.03.2022 07:59 Igrzyska olimpijskie bez jednej z największych gwiazd. Roger Federer rezygnuje

Roger Federer od lat jest jednym z najlepszych i najbardziej lubianych przez kibiców tenisistów świata. Niestety legendarny gracz przekazał fanom fatalną wiadomość. Szwajcar zmuszony był wycofać się z udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio z powodu kontuzji.Igrzyska olimpijskie w Tokio odbędą się bez udziału jednej z największych gwiazd tenisaZ udziału w turnieju zrezygnował Roger Federer. Szwajcar wydał oficjalne oświadczenieFederer zmuszony jest zrezygnować z gry z powodu kontuzji, która odnowiła się w trakcie udziału w WimbledonieRoger Federer nie powalczy o złoty medal igrzysk olimpijskich. Szwajcar wydał oficjalne oświadczenie, w którym zdradził, że rezygnuje z udziału w imprezie. Wszystkiemu winna jest kontuzja kolana, która odnowiła się podczas startu w Wimbledonie.

EN 01483886 1796
19.03.2022 07:56 Koniec przepięknej kariery Rogera Federera? Szwajcar nie zagra przez długi czas

Roger Federer przez długi czas nie pojawi się na korcie. Jeden z najlepszych tenisistów w historii przeszedł kolejną operację kontuzjowanego kolana. Pod znakiem zapytania stanął powrót Szwajcara do zawodowej gry.Roger Federer nie pojawił się na korcie od czasu występów w tegorocznym Wimbledonie. Wszystkiemu winna jest kontuzja kolana, które wymagało operacji. Legendarnego tenisistę czeka długa przerwa od gry.