Swiatsportu.pl > Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko - polski piłakr występujący na pozycji skrzydłowego. Były reprezentant Polski. W przeszłości gracz m.in. Wisły Płock, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk oraz Wisły Kraków, a obecnie zawodnik Wieczystej Kraków.

19.03.2022 08:00 Sławomir Peszko zaskoczył drastyczną zmianą fryzury

Sławomir Peszko od lipca 2020 roku występuje w barwach Wieczystej Kraków. Bez wątpienia piłkarz jest największą gwiazdą zespołu, dlatego poza grą musi się również dobrze prezentować. "Peszkin" prawdopodobnie wyszedł właśnie z takiego założenia, bowiem postanowił zadbać o swój image. Sławomir Peszko postawił na dużą zmianę wyglądu Piłkarz może pochwalić się teraz nową fryzurą36-latek postanowił bowiem przefarbować włosySławomir Peszko już od kilkunastu miesięcy nie jest związany z futbolem na najwyższym poziomie w naszym kraju. Piłkarz po rozstaniu się z Lechią Gdańsk pozostał bez pracy i ponownie odnalazł ją w Krakowie. Ponownie, gdyż jeszcze w 2019 roku skrzydłowy przebywał na wypożyczeniu w zespole Wisły Kraków. Tym razem jednak były reprezentant Polski wylądował w znacznie mniej utytułowanym klubie, a konkretnie w występującej w "okręgówce" Wieczystej Kraków.

19.03.2022 07:55 Nieoficjalnie: Sławomir Peszko z poważną kontuzją i długą przerwą od gry

Sławomir Peszko nie dokończył dziś spotkania w ramach 1/16 finału Pucharu Polski z Garbarnią. Piłkarz Wieczystej Kraków po ostrym ataku rywala, opuścił plac gry w pierwszej połowie przy asyście lekarzy z wyraźnym grymasem bólu na twarzy. Pierwsza diagnoza wskazuje niestety na poważną kontuzję byłego reprezentanta Polski. Sławomir Peszko doznał kontuzji w meczu z Garbarnią Lider Wieczystej Kraków opuścił boisko w 32. minucie z poważnym bólem Nieoficjalnie wiadomości wskazują, że czeka go teraz kilkumiesięczna przerwa od gryWieczysta Kraków nie sprostała dziś wyzwaniu. Podopieczni Franciszka Smudy do domowego meczu z Garbarnią w ramach 1/16 finału Pucharu Polski podchodzili z pozycji "underdoga". Nie spodziewano się jednak, że różnica klas obu ekip będzie aż tak widoczna, jak pokazał wynik. Goście wygrali bowiem aż 5:0.

19.03.2022 07:51 Sławomir Peszko zakpił z rywali reprezentacji Polski. "Wieczystą byśmy ich ograli"

Sławomir Peszko w rozmowie z portalem interia.pl zdecydował się na wytypowanie wyniku najbliższego meczu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni za kilka dni zmierzą się w eliminacjach mistrzostw świata z San Marino. 36-latek zakpił z naszych rywali.Sławomir Peszko w rozmowie z portalem interia.pl zakpił z najbliższych rywali reprezentacji PolskiPiłkarz Wieczystej Kraków pokusił się o wytypowanie wyniku spotkaniaPeszko jest przekonany, że nawet jego czwartoligowa drużyna pokonałaby San MarinoSławomir Peszko pokusił się o wytypowanie meczu Polaków z San Marino. Były reprezentant Polski jest przekonany, że nawet drużyna, w której on obecnie występuje, nie miałaby problemu z ograniem piłkarzy z południa Europy. A występuje on przecież w czwartoligowym zespole Wieczystej Kraków.