Swiatsportu.pl > Widzew Łódź

Widzew Łódź

Widzew Łódź

Kibice
19.03.2022 07:58 Po meczu Korony z Widzewem w kierunku niepełnosprawnych kibiców poleciały butelki

Dużym skandalem zakończyło się spotkanie Korony Kielce z Widzewem Łódź. Goście wygrali ten mecz 0:1, a po jego zakończeniu poszli podziękować niepełnosprawnym kibicom, którzy przyjechali im dopingować. Niestety, ale sympatycy "Widzewiaków" mieli zostać obrzuceni butelkami przez fanów Korony Kielce.Niepełnosprawni kibice Widzewa Łódź mieli zostać obrzuceni butelkami Fani Korony Kielce chcieli nimi trafić w piłkarzy gości, którzy przyszli podziękować za doping swoim niepełnosprawnym sympatykom Niestety, ale kilka z nich trafiło właśnie w sektor zajmowany przez niepełnosprawnych kibiców WidzewaWidzew Łódź zagrał wczoraj na wyjeździe z Koroną Kielce. "Widzewiacy" wygrali to spotkanie 1:0 po golu Matti Montiniego. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Łodzi umocnił się na prowadzeniu w tabeli Fortuna 1 Ligi, ale nie o tym jest głośno po zakończeniu meczu w Kielcach. Na trybunach doszło bowiem do prawdziwego skandalu.

nie żyje zawodnik
19.03.2022 07:30 Nie żyje Andrzej Możejko, były zawodnik Widzewa Łódź. Grał z klubem od 3. Ligi do europejskich pucharów

Nie żyje były zawodnik Widzewa Łódź Andrzej MożejkoRazem z klubem przeszedł drogę z 3. Ligi do europejskich pucharówZawodnika żegnają byli koledzy z boiska, w tym Zbigniew BoniekNie żyje Andrzej Możejko, były znakomity zawodnik Widzewa Łódź, jeden z twórców potęgi RTS-u. Miał 72 lata. O śmierci zawodnika poinformował łódzki klub za pośrednictwem strony internetowej.- 1 maja 2021 roku zmarł Andrzej Możejko, dwukrotny mistrz Polski, charakterny zawodnik i dobry kolega - przekazał Widzew w komunikacie. W ostatnich miesiącach były zawodnik ciężko chorował.