Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Anna Lewandowska i inne partnerki naszych napastników (GALERIA)
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:38

Anna Lewandowska i inne partnerki naszych napastników (GALERIA)

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska/Instagram

Reprezentacja Polski już w najbliższy poniedziałek zagra swój pierwszy mecz na Euro 2020. Przed turniejem postanowiliśmy zaprezentować Wam partnerki naszych piłkarzy. Dziś ostatnia galeria z tego cyklu, w której zobaczycie ukochane naszych napastników.

  • Polacy 14 czerwca zagrają swój pierwszy mecz na Euro 2020

  • Na turniej uda się czterech polskich napastników

  • W tym artykule będziecie mogli zobaczyć "drugie połówki" naszych snajperów

Z dużą niecierpliwością wyczekujemy startu Euro 2020. Reprezentacja Polski nie zagra w pierwszych dniach turnieju. Mimo że impreza rozpocznie się już w piątek, to "Biało-Czerwoni" na boisku pojawią się dopiero w poniedziałek.

14 czerwca podopieczni Paulo Sousy zmierzą się w Sankt Petersburgu ze Słowacją. Wiele w trakcie tego spoktania oraz całych mistrzostw będzie zależało od naszego najlepszego napastnika, czyli Roberta Lewandowskiego. Jego żonę, Annę zapewne dobrze znacie, a jak prezentują się wybranki reszty naszych snajperów?

Zjawiskowe partnerki napastników reprezentacji Polski powołanych na Euro 2020

Dawid Kownacki od wielu lat spotyka się z modelką Aleksandrą Adamczyk. Z niektórych źródeł wynika, że piłkarz oświadczył się swojej 26-letniej partnerce (kobieta jest starsza od napastnika od 3 lata), ale na razie te doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Para jeszcze nie związała się formalnie, ale doczekała się już pierwszego dziecka, a informacja o ciąży Adamczyk została ogłoszona w grudniu 2018 roku. 4 kwietnia 2019 roku na Twitterze Dawid Kownacki poinformował, że na świat przyszła jego córka Lena

Karol Świderski w 2019 roku stanął na ślubnym kobiercu z piękną Martyną Werno, a dziś już Martyną Świderską. Para pod koniec zeszłego roku doczekała się pierwszego potomka. W grudniu na świat przyszedł na świat ich syn Antonii.

Rodzina na co dzień mieszka w Grecji, a konkretnie w Salonikach, bowiem napastnik reprezentacji Polski jest zawodnikiem PAOK-u Saloniki.

Alina Wojtas to dziewczyna Jakuba Świerczoka. Niektórzy z Was mogą ją kojarzyć z parkietów piłki ręcznej. Wojtas to bowiem była rozgrywająca reprezentacji Polski, w której rozegrała 62 spotkania. Jeśli chodzi o barwy klubowe, to zawodniczka urodzona w Nowym Sączu występowała w AZSie-AWFiS-ie Gdańsk, MKS-ie Lubin, Larviku HK i Zagłębiu Lubin.

Starsza o pięć lat piłkarka zakończyła karierę przedwcześnie ze względu na transfer swojego partnera. Świerczok przeszedł bowiem w 2018 roku do Łudogoreca Razgrad, a jego ukochana postanowiła podążyć za nim i porzucić piłkę ręczną. To poświęcenie pokazało tylko, jak para jest w sobie zakochana.

Ostatniej z partnerek naszych łowców bramek na dobrą sprawę nie trzeba nikomu przedstawiać. Anna Lewandowska to polska sportsmenka, były zawodniczka karate, a obecnie trenerka fitness, dietetyczka oraz bizneswoman, posiadająca m.in. własną linię kosmetyków.

W 2013 roku Anna wzięła ślub z kapitanem naszej reprezentacji, czyli Robertem Lewandowskim. Pierwsza córka szczęśliwego małżeństwa, czyli Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku, a dokładnie 3 lata i 2 dni później urodziła się jej młodsza siostra, czyli Laura.

W związku ze zbliżającym się turniejem postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetki partnerek piłkarzy reprezentacji Polski. Z naszymi WAGs możecie zapoznać się, klikając w poniższe linki:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane