AC Milan

AC Milan ZlatanAC Milan blisko przedłużenia kontraktu ze Zlatanem IbrahimoviciemZlatan Ibrahimović podjął już decyzję na temat swojej przyszłości - podają włoskie media. Szwed w najbliższych dniach ma przedłużyć kontrakt z AC Milanem na kolejny sezon. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma pojawić się w najbliższych dniach. 39-latek będzie zarabiał w Milanie 7...Piłka nożna10 Kwiecień 2021Wojciech Szczęsny juveWojciech Szczęsny może opuścić Juventus TurynWłoskie media informują, że Wojciech Szczęsny w najbliższych miesiącach może opuścić Juventus Turyn. Władze Starej Damy chciałyby sprowadzić Gianluigiego Donnarummę, któremu w czerwcu wygasa kontrakt z AC Milanem. Polski bramkarz ma mieć oferty z angielskich i niemieckich...Piłka nożna9 Kwiecień 2021AC Milan DonnarummaDonnaruma nie chce przedłużyć umowy z MilanemAC Milan jeszcze nie przedłużył kontraktu z Ginaluigim Donnarummą, kóry wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. 22-latek odrzucił już dwie pierwsze oferty Rossonerich, a jak podają włoskie media trzeciej, może nie być. Bramkarz oczekuje zarobków na poziomie 12 milionów...Piłka nożna31 Marzec 2021Harry MaguireKuriozalne zagranie w meczu Manchesteru United. Pudło tysiąclecia (WIDEO)Harry Maguire mógł być bohaterem Manchesteru United. Anglik miał znakomitą okazję od tego, aby dać swojej ekipie prowadzenie pod koniec pierwszej połowy... ale spudłował z niespełna metra, na dodatek mając przed sobą pustą bramkę. Ten błąd okazał się bardzo kosztowy,...Piłka nożna11 Marzec 2021Manchester United - AC MilanManchester United remisuje z Milanem w hicie Ligi EuropyManchester United podejmował dziś na Old Trafford AC Milan. Spotkanie bez wątpienia uchodziło za hit dzisiejszej serii spotkań Ligi Europy na poziomie 1/8 finału. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a goście w ostatnich minutach, a właściwie w doliczonym czasie gry, "wyszarpali"...Piłka nożna11 Marzec 2021Krzysztof PiątekKrzysztof Piątek wyznał, dlaczego odszedł z Milanu. Wszystko przez jednego piłkarzaKrzysztof Piątek był gościem kanału „Prawda Futbolu”. W trakcie rozmowy został poruszony temat odejścia napastnika reprezentacji Polski z Milanu. Okazało się, że „Pjona” opuścił ekipę z Mediolanu przez jednego piłkarza. Jakiego? Oczywiście przez Zlatana...Piłka nożna9 Marzec 2021Zlatan Ibrahimović kontuzjaKontuzja Zlatana Ibrahimovicia, gigantyczny problem MilanuZlatan Ibrahimović nie zdołał dokończyć niedzielnego spotkania AC Milanu z AS Romą (2:1). Szwedzki napastnik zszedł z boiska z urazem nogi. Klub potwierdził, że 39-latka czeka teraz przynajmniej dziesięć dni przerwy. To powoduje, że może go zabraknąć w hitowym spotkaniu Ligi Europy z...Piłka nożna1 Marzec 2021Liga EuropyUEFA rozlosowała pary 1/8 finału Ligi Europy. Będzie wielki hitLiga Europy w czwartek rozegrała rewanżowe spotkania 1/16 finału. Poznaliśmy wszystkie rozstrzygnięcia, wśród których nie brakowało niespodzianek. Z dalszej rywalizacji odpadły Leicester City i Napoli. W piątek rozlosowano pary kolejnej rundy. Kibice będą mieli okazję...Piłka nożna26 Luty 2021Serie A kibiceNiewiarygodny doping kibiców Milanu i Interu pod San Siro (WIDEO)Serie A w niedzielę było świadkiem hitowego starcia Interu Mediolan z AC Milanem. Derbowe starcie tych dwóch drużyn już dawno nie miało takiej stawki. Oba zespołu przewodzą w tabeli Serie A i zwycięzca przybliży się do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Na długo przed meczem kibice...Piłka nożna21 Luty 2021Zlatan Ibrahimović filmZlatan Ibrahimović obrażany przez kibiców w BelgradzieZlatan Ibrahimović przesiedział czwartkowy mecz AC Milanu w 1/16 ligi Europy z Crveną Zvezdą Belgrad (2:2) na ławce rezerwowych. To spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych dla Szweda. Nie dość, że jego drużyna w ostatnich minutach dała sobie wyrwać zwycięstwo, to jeszcze musiał...Piłka nożna19 Luty 2021Piłkarz AC MilanAC Milan sensacyjnie remisuje w LE. Crvena Zvezda wyrównała w samej końcówceAC Milan był już niemal pewny zwycięstwa w meczu 1/16 finału Ligi Europy z Crveną Zvezdą Belgrad, jednak w przedostatniej minucie doliczonego czas gry rywale doprowadzili do wyrównania. To spotkanie dla Rossonerich okazało się niezwykle trudne, ale Serbowie dzięki swojej...Piłka nożna18 Luty 2021