Swiatsportu.pl > Atp Finals

Atp Finals

ATP Finals - doroczny turniej w tenisie ziemnym z udziałem 8 tenisistów i 8 par deblowych z czołówki rankingu ATP Race zamykający sezon rozgrywek męskich. Jest rozgrywany od 1970 roku.

Hubert Hurkacz
19.03.2022 07:57 Koniec udziału Huberta Hurkacza z ATP Finals. Polak przegrał z Alexandrem Zverevem

Hubert Hurkacz rozegrał dziś swój trzeci, a zarazem ostatni mecz w ATP Finals. Polak niestety i tym razem zszedł z kortu pokonany. Wrocławianin uległ Alexandrowi Zverevowi 0:2 i zdołał nawiązać równorzędną walkę tylko w drugim secie. To właśnie Niemiec rosyjskiego pochodzenia zagra w fazie pucharowej. Hubert Hurkacz pożegnał się z grą w ATP FinalsPolak przegrał dziś z Alexandrem Zverevem 0:2To była jego trzecia porażka podczas debiutanckiego udziału w tym prestiżowym turniejuPodobnie jak Iga Świątek w WTA Finals, tak i Hubert Hurkacz (ATP 9) w ATP Finals wystąpił po raz pierwszy. Wrocławianin wypadł w swoim debiucie niestety nieco gorzej od koleżanki po fachu. Przegrał bowiem wszystkie trzy mecze. Dziś "Hubi" okazał się wyraźnie słabszy od Alexandra Zvereva (ATP 3).

EN 01484765 0006
19.03.2022 07:57 Ujawniono zarobki Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Znamy dokładne kwoty

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zakończyli już sezon. Dwójka naszych najlepszych tenisistów na stałe wskoczyła do światowej czołówki. Ma to oczywiście swoje przełożenie na zarobki. Poznaliśmy kwoty, jakie w ciągu ostatnich miesięcy powiększyły konta Świątek i Hurkacza. Iga Świątek i Hubert Hurkacz mogą uznać miniony sezon za udany. Oboje są w ścisłej czołówce rankingów WTA i ATP. Oboje także zainkasowali za swoje występy prawdziwą fortunę.