Swiatsportu.pl > Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton Formuła 1 Grand Prix Brazylii
19.03.2022 07:56 Fenomenalny wyścig Hamiltona. Brytyjczyk wygrał w Brazylii, Verstappen drugi

Lewis Hamilton w niedzielę dokonał niemal niemożliwego. Brytyjczyk w niedzielnym Grand Prix Brazylii startował z dziesiątej pozycji, ale po znakomitym wyścigu wygrał na torze Interlagos. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Max Verstappen i w walce o tytuł mistrza świata czekają nas jeszcze wielkie emocje.Lewis Hamilton od początku weekendu w Sao Paulo musiał się mierzyć z kłodami rzucanymi mu pod nogi. Po piątkowych kwalifikacjach został przesunięty na ostatnią pozycję, ale w sprincie pokazał wielką klasę i zajął bardzo dobre piąte miejsce. Jednak przez wymianę silnika został przesunięty na piąte miejsce.

EN 01492988 0007
19.03.2022 07:47 Lewis Hamilton cieszy się, że żyje po strasznym wypadku w GP Wloch

Lewis Hamilton nie ukończył niedzielnego Grand Prix Włoch na torze Monza. Brytyjski kierowca zderzył się ze swoim głównym rywalem do w walce o tytuł mistrza świata Maxem Verstappenem. Obaj zawodnicy wypadli z toru, a sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Hamilton mógł poważnie ucierpieć w zderzeniu. Było o krok od tragedii.Podczas niedzielnego GP Włoch na torze Monza doszło do niebezpiecznego wypadkuZderzyli się ze sobą Lewis Hamilton z Mercedesa i Max Verstappen z Red Bull RacingObaj kierowcy wypadli z toru i zmuszeni byli zakończyć udział w wyściguKolizja mogła zakończyć się tragicznie dla Hamiltona, którego przed potężnym uderzeniem w głowę uchronił system HaloLewis Hamilton mógł poważnie ucierpieć podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Włoch Formuły 1. Po zderzeniu z Maxem Verstappenem koło bolidu Holendra znalazło się niebezpiecznie blisko głowy Hamiltona. Utytułowany kierowca może mówić o wielkim szczęściu.

19.03.2022 07:32 Lewis Hamilton wywołał burzę żałobnym wpisem

Lewis Hamilton kolejny raz stał się bohaterem kontrowersyjnej sytuacji. Wszystko za sprawą wpisu w social mediach, w którym kierowca pożegnał zmarłego rapera DMX. Kibice szybko wytknęli Hamiltonowi, że zapomniał o śmierci postaci znacznie ważniejszej dla Brytyjczyków, czyli księcia Filipa.