Swiatsportu.pl > Nikola Grbić

Nikola Grbić

Nikola Grbić - były serbski siatkarz występujacy na pozycji rozgrywającego, a obecnie trener. Mistrz oraz wicemistrz Europy i mistrz olimpijski i brązowy z Jugosławią. Multimedalista Ligi Światowej z Serbią i Czarnogórą. Były trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobył wicemistrzowo PlusLigi, Puchar i Superpuchar Polski oraz wygrał siatkarską Ligę Mistrzów.

Projekt bez tytułu - 2021-11-08T142134.547
19.03.2022 07:55 Grbić nie obejmie reprezentacji Polski? Wciąż nie złożył swojej kandydatury

Reprezentacja Polski siatkarzy od połowy września jest bez selekcjonera, po tym, jak z kadrą rozstał się z Vital Heynen Faworytem do objęcia Biało-Czerwonych wydawał się Nokola Grbić, ale na razie Serb najwidoczniej ma wątpliwości. Szkoleniowiec jeszcze nie złożył swojej kandydatury w konkursie na selekcjonera polskiej kadry.Reprezentacja Polski siatkarzy w najbliższych tygodniach i miesiącach przejdzie wielkie zmiany. We wrześniu po czterech latach pracy z kadrą pożegnał się jej dotychczasowy szkoleniowiec Vital Heynen. Od tego czasu trwają spekulacje dotyczące potencjalnych następców belgijskiego szkoleniowca.

EN 01493835 0086
19.03.2022 07:52 Nowe informacje ws. trenera polskich siatkarzy. "To się uda. Zostanie trenerem kadry"

Siatkarze reprezentacji Polski nadal pozostają bez trenera po tym, jak wygasł kontrakt Vitala Heynena. W mediach od kilku tygodni trwa dyskusja, kto zostanie nowym selekcjonerem naszej kadry. Na najpoważniejszego kandydata wyrósł Nikola Grbić, były szkoleniowiec ZASKY Kędzierzyn-Koźle. Portal Sport.pl przekazał nowe informacje w tej sprawie. Serb podobno bardzo chce związać się z naszą kadrą. Siatkarze reprezentacji Polski pozostają bez trenera po odejściu Vitala HeynenaUmowa Belga wygasała po wrześniowych mistrzostwach Europy i po trzech latach zakończył on pracęWedług najnowszych doniesień mediów nowym selekcjonerem polskiej kadry ma zostać Nikola GrbićSiatkarze reprezentacji Polski mogą już niedługo mieć nowego trenera. Według informacji portalu Sport.pl z walki o posadę nie rezygnuje Nikola Grbić. Serb musi jednak dogadać się ze swoim aktualnym pracodawcą.

Projekt bez tytułu - 2021-09-02T094651.578
19.03.2022 07:51 Były prezes PZPS ocenił współpracę z Vitalem Heynenem. “Miał swoje widzimisię”

Vital Heynen po wrześniowych mistrzostwach Europy zakończył pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy. Zmiana nastąpiła także na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jacek Kasprzyk, były już szef związku, podsumował współpracę z belgijskim szkoleniowcem. Vital Heynen po trzech latach zakończył pracę na stanowisku selekcjonera reprezentacji polskich siatkarzyBelg doprowadził Polaków m.in. do mistrzostwa świata i brązowego medalu ostatnich mistrzostw EuropyByły prezes PZPS Jacek Kasprzyk ocenił kadencję Vitala Hyenena na stanowisku trenera polskiej kadryVital Heynen po trzech latach przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy. Kadencję Belga postanowił podsumować Jacek Kasprzyk, były prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.