Swiatsportu.pl > Reprezentacja Ukrainy

Reprezentacja Ukrainy

Reprezentacja Ukrainy - drużyna narodowa reprezentująca Ukrainę w takich dyscyplinach sportowych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, skoki narciarskie i wiele innych.

Reprezentacja Polski U19
19.03.2022 07:52 Remis reprezentacji Polski U19 z Ukrainą. Nasi piłkarze nie pojadą na ME

Reprezentacja Polski U19 zremisowała z Ukrainą 2:2 w swoim ostatnim meczu el. mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni całkiem dobrze spisali się w spotkaniu z liderem grupy. Niestety podopiecznym Mariusza Rumaka podział punktów w Grodzisku Wielkopolskim nic nie dał. Poprzednie wyniki naszych piłkarzy sprawiły, iż nie udało im się wywalczyć awansu na Euro.

Harry Kane w barwach reprezentacji Anglii
19.03.2022 07:40 Anglia rozbiła Ukrainę. To mógł być pokaz siły przyszłych mistrzów Europy

Reprezentacja Anglii zmierzyła się dziś z Ukrainą w ćwierćfinale Euro 2020. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania byli "Synowie Albionu", którzy nie zawiedli swoich fanów. Podopieczni Garetha Southgate'a roznieśli rywali w pył i awansowali do półfinału mistrzostw Europy. Tym meczem Anglicy udowodnili, że mają wystarczającą siłę, aby powalczyć o tytuł. Anglia pokonała Ukrainę w ćwierćfinale Euro 2020Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Harry Kane W półfinale turnieju "Synowie Albionu" powalczą o finał z Danią

YT TVP 3
19.03.2022 07:40 Burza po czerwonej kartce dla reprezentanta Szwecji

Mecz Szwecji z Ukrainą w ⅛ finału Euro 2020 wywołał wiele emocji. Nie tylko ze względu na walkę o awans, która trwała aż 120 minut, ale także zdarzenie, które miało miejsce na początku dogrywki. Wówczas Marcus Danielson obejrzał czerwoną kartkę za faul na Artemie Besedinie. Nie wszyscy zgadzają się jednak z decyzją sędziego o ukaraniu Szweda. W obronę defensora wziął legendarny Gary Lineker.Ukraina pokonała Szwecję 2:1 i awansowała do ćwierćfinału Euro 2020Po meczu emocje wzbudza sytuacja, w której Marcus Danielson obejrzał czerwoną kartkę za brutalny faulZdaniem legendarnego Gary’ego Linekera szwedzki obrońca nie powinien zostać wyrzucony z boiskaMecz Szwecji z Ukrainą budzi wielkie emocje nawet kilkanaście godzin po zakończeniu. Kibice dyskutują na temat czerwonej kartki, którą obejrzał Marcus Danielson. Jego zagranie było brutalne, jednak nie wszyscy uważają, że powinien on wylecieć z boiska.

Reprezentacja Austrii
19.03.2022 07:39 Austriacy pokonują Ukrainę. Drużyna Andrija Szewczenki musi czekać na wyniki kolejnych meczów

Reprezentacje Ukrainy i Austrii walczyły dziś o to, kto uplasuje się na drugim miejscu w tabeli grupy C na Euro 2020. Zwycięsko z tego starcia wyszła kadra prowadzona przez Franco Fodę, która wygrała 1:0.Ukraina mierzyła się dziś z Austrią w ostatniej kolejce fazy grupowejSpotkanie wygrali piłkarze z AustriiZwycięskie trafienie zanotował Christoph BaumgartnerReprezentacji Ukrainy zagrała dziś z Austrią w grupy C, którego stawką było zajęcie drugiego miejsca w tabeli. Przed tym spotkaniem trudno było wskazać jednoznacznego faworyta. Na boisku było widać jednak wyraźną różnicę, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy dominowali Austriacy. Zawodnicy Andrija Szewczenki dopiero po przerwie wyraźniej zaznaczali swoją obecność na boisku.

Gol reprezentacji Ukrainy
19.03.2022 07:39 Ukraina pokonuje 2:1 Macedonię Płn. W meczu były dwa niewykorzystane rzuty karne

Ukraina pokonała Macedonię Północną w dzisiejszym meczu grupy C. Nasi wschodni sąsiedzi wygrali 2:1, ale spotkanie było pełne dramaturgi. W jego trakcie podyktowane dwa rzuty karne i jeden z nich nie został wykorzystany, a drugi dopiero po "dobitce". To było bardzo ciekawe i dynamiczne spotkanie, pełne wyjątkowych sytuacji. Reprezentacja Ukrainy wygrała z Macedonią Północną 2:1Podopieczni Andrija Shevchenki obie bramki zdobyli przed przerwąDla kadry naszych południowych sąsiadów był to historyczny meczReprezentacja Ukrainy zagrała dziś z Macedonią Północną w drugiej kolejce zmagań w grupie C podczas Euro 2020. Rzecz jasna faworytami tego spotkania byli nasi wschodni sąsiedzi, którzy sprawili ogromne problemy Holendrom w swoim pierwszym meczu. Macedonia Północna uległa za to Austrii 1:3 i pokazała wielką waleczność, która nie poszła już w parze z jakością.