Sevilla

Sevilla

Real Madryt La Liga
19.03.2022 07:36 Wielkie kontrowersje w meczu Realu z Sevillą (WIDEO)

Real Madryt w ostatnich minutach uratował remis 2:2 z Sevillą15 minut przed końcem doszło do kuriozalnej sytuacji, która może mieć wielkie znaczenie w kontekście walki o mistrzostwoNa trzy kolejki przed końcem "Królewscy" zajmują drugie miejsce w tabeliReal Madryt w niedzielę mógł wyjść na pole position w wyścigu o mistrzostwo Hiszpanii. "Królewscy" mogli wykorzystać potknięcie dwóch największych rywali FC Barcelony i Atletico Madryt, którzy bezbramkowo zremisowali w bezpośrednim meczu.Do wyjścia na ligowe czoło podopieczni trenera Zinedine'a Zidane'a potrzebowali zwycięstwa w niedzielnym meczu nad czwartą w tabeli Sevillą. - Przed nami cztery spotkania, cztery finały i wiemy, o co gramy - przekonywał przed meczem Francuz.

Sevilla - BVB
19.03.2022 07:35 Sevilla - BVB. Wielkie emocje w Lidze Mistrzów, pięć bramek, Niemcy górą

Sevilla - BVB ozdobą środowego wieczoru z Ligą MistrzówPo fantastycznym spotkaniu lepsza okazała się Borussia Dortmund, która wygrała 3:2Bohaterem meczu został Erling Haaland, który strzelił dwie bramkiSevilla - BVB okazało się ozdobą środowego wieczoru z Ligą Mistrzów. Spotkanie tych dwóch ekip na pewno nie było wskazywane jako to, które może przynieść najwięcej emocji, ale kibice tym razem pozytywnie się rozczarowali.Sevilla przystępowała do meczu z Borussią po serii dziewięciu wygranych meczów z rzędu. Natomiast Borussia w ostatnich tygodniach miała problemy. W siedmiu ostatnich meczach wygrali zaledwie dwa.

FC Barcelona
19.03.2022 07:34 Niesamowity mecz w Pucharze Króla. Barcelona odrobiła straty i wyeliminowała Sevillę

FC Barcelona odniosła wysokie zwycięstwo w meczu z Sevillą i awansowała do finału Pucharu KrólaW trakcie spotkania nie brakowało dramatycznych zwrotów akcji, takich jak niewykorzystany rzut karnyOstatecznie „Duma Katalonii” wygrała 3:0, choć do tego gospodarzom potrzebna była dogrywkaPierwsze spotkanie miedzy Sevillą a FC Barceloną zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Andaluzji 2:0. Wygrana na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dawała „Sevillistas” duży komfort bezpieczeństwa i wielu ekspertów przewidywało, że notująca świetny sezon ekipa Julena Lopeteguiego nie wypuści awansu z rąk.Stało się jednak inaczej. W trakcie 4 dni „Barca” dwukrotnie wygrała z Sevillą, najpierw w La Liga, a teraz w Pucharze Króla i nie pozwoliła rywalom nawet na strzelenie jednego gola. Dzięki wczorajszemu triumfowi „Blaugrana” awansowała do finału krajowego pucharu i zachowała szansę na być może jedyne trofeum w tym roku.