Swiatsportu.pl > Stal Mielec

Stal Mielec

Stal Mielec

Projekt bez tytułu - 2021-11-07T191557.668
19.03.2022 07:55 Katastrofa Legii Warszawa. W trzy minuty z nieba do piekła, Stal Mielec wypunktowała mistrzów Polski

Legia Warszawa przegrała szósty kolejny mecz w Ekstraklasie. Tym razem mistrzowie Polski przegrali na własnym stadionie ze Stalą Mielec 1:3. Warszawiacy w pierwszej połowie przeszli drogę z nieba do piekła. Jeszcze w 42. minucie prowadziła 1:0, aby na przerwę zejść, przegrywając 1:2. Stal umiejętnie wypunktowała Legię na jej stadionie.Legia Warszawa w niedzielę walczyła o wyjście z poważnego kryzysu sportowego. Mistrzowie Polski przegrali pięć ostatnich meczów w Ekstraklasie, a po raz ostatni z ligowego zwycięstwa cieszyli się w połowie września po meczu z Górnikiem Łęczna (3:1). Do tego w czwartek legioniści dostali lekcję futbolu od Napoli w Lidze Europy i przegrali aż 1:4.Już w tamtym spotkaniu Legia pokazała małe promyczki, które wskazywały, że jej forma może tylko iść w górę. Kibice i władze klubu liczyły na przełamanie w niedzielnym meczu z 11. w tabeli Stalą Mielec, która przed tygodniem postawiła się liderującemu Lechowi Poznań (0:0).

Leszek Ojrzyński Stal Mielec
19.03.2022 07:32 Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec

Leszek Ojrzyński przestał być trenerem Stali MielecWładze klubu o swojej decyzji poinformowały w poniedziałek w mediach społecznościowychStal Mielec będzie miała już trzeciego szkoleniowca w tym sezonieLeszek Ojrzyński nie na długo wrócił do Ekstraklasy. 48-letni trener w listopadzie zastąpił na stanowisku Dariusza Skrzypczaka. Władze klubu z Podkarpacia postawiły przed Ojrzyńskim zadanie utrzymania zespołu w Ekstraklasie.Już nie dowiemy się, czy ta misja zakończyłaby się sukcesem. W poniedziałek władze klubu poinformowały, że Ojrzyński na siedem kolejek przed końcem sezonu został zwolniony. Decyzję władze Stali Mielec przekazały za pomocą mediów społecznościowych.

nie żyje zawodnik
19.03.2022 07:31 Nie żyje Marian Kosiński

Nie żyje Marian Kosiński, były znakomity obrońca Stali MielecDwukrotnie sięgał z mieleckim klubem po mistrzostwo PolskiNa swoim koncie ma 263 występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Miał 75 latNie żyje były znakomity obrońca Stali Mielec Marian Kosiński. Klub w środę przekazał smutne informacje za pośrednictwem strony internetowej. Miał 75 lat. - Dziś rano zmarł Marian Kosiński – legendarny piłkarz Stali Mielec, dwukrotny mistrz Polski - napisano.Kosiński swoją karierę piłkarską rozpoczynał w swoich rodzinnych Tarnowskich Górach. Z miejscowym Gwarkiem był związany przez całe lata 60. W 1969 roku przeniósł się do Stali Mielec, w której pozostał do końca kariery.