Stefan Hula

Stefan Hula

Skoki narciarskie
15.06.2022 02:02 Wybitne występy Polaków w Pucharze Kontynentalnym

Puchar Kontynentalny w sezonie 2020/2021 został zakończony konkursami na skoczni Sniezynka w Czajkowskim.W trakcie dwóch konkursów dzisiejszego dnia ważną rolę odegrali Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł i Tomasz PilchPolscy skoczowie dwukrotnie triumfowali i dwukrotnie znajdowali się na trzecim stopniu podiumPuchar Kontynentalny nie ma co prawda tej samej rangi co Puchar Świata w skokach narciarskich, ale cieszy się wielkim uznaniem ze strony fanów w Polsce. Szczególnie że w trakcie zawodów kluczowe role odgrywają reprezentanci Polski. Nie inaczej było w trakcie finałowego konkursu w Czajowskim, w którego trakcie Polacy regularnie stawali na podium. Niekwestionowanymi bohaterami dnia są Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł i Tomasz Pilch.

Skoczkowie
19.03.2022 07:35 Stefan Hula wygrał zawody Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Brotterode

Skoczkowie polskiej kadry B w ten weekend udali się do Niemiec, by w Brotterode walczyć w kolejnych konkursach Pucharu Kontynentalnego. Polacy w składzie Stefan Hula, Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł i Tomasz Pilch zaprezentowali się ze świetnej strony. Wszyscy uplasowali się w najlepszej dziesiątce zawodów, a Stefan Hula stanął na najwyższym stopniu podium.

Skoki narciarskie Puchar Kontynentalny
19.03.2022 07:35 Genialna postawa Polaków w Pucharze Kontynentalnym. Tomasz Pilch pierwszy, dwójka walczy o podium

Skoki narciarskie w niedzielę rozgrywają swój ostatni konkurs Pucharu Kontynentalnego przed startem mistrzostw świataNa skoczni w niemieckim Brotterode bardzo dobrze czują się PolacyPo pierwszej serii prowadzi Tomasz Pilch, a w czołówce są także pozostali Biało-CzerwoniSkoki narciarskie już w przyszłym tygodniu będą świadkami rywalizacji o medale mistrzostw świata. Zanim to nastąpi, skoczkowie Pucharu Kontynentalnego rozgrywali ostatnie konkursy przed dwutygodniową przerwą.Obecny sezon zaplecza Pucharu Świata jest bardzo mocno okrojony. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano już osiem konkursów. Z czternastu rozegranych do tej pory trzy wygrali Polacy.