Swiatsportu.pl > Tomasz Adamek

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek - były pięściarz i mistrz świata federacji IBF oraz IBO w wadzie junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej.

EN 01311295 0008
19.03.2022 07:48 Tomasz Adamek zawalczy dla KSW? Szykują absolutny hit dla Polaków

KSW zamierza zorganizować głośną walkę z udziałem Tomasza Adamka. O planach największej federacji MMA w Polsce opowiedział w rozmowie z WP SportoweFakty jej współwłaściciel, Martin Lewandowski. KSW chce zakontraktować doświadczonego pięściarza do walki z inną sławą boksu w naszym kraju, Arturem Szpilką.KSW chce nakłonić do walki w oktagonie Tomasza AdamkaNajwiększa organizacja MMA w Polsce planuje doprowadzić do jego starcia z inną sławą polskiego boksu, czyli Arturem SzpilkąAdamek na razie jednak zapowiada powrót do ringu. 44-latek chce godnie pożegnać się z kibicamiKSW prowadzi rozmowy z Tomaszem Adamkiem w sprawie jego dołączenia do organizacji. 44-latek miałby wyjść do oktagonu, by stoczyć hitowy pojedynek. Jego rywalem może zostać Artur Szpilka.

Tomasz Adamek
19.03.2022 07:30 Tomasz Adamek otrzymał propozycję walki na gołe pięści od byłego rywala

Tomasz Adamek został wyzwany na pojedynekBobby Gunn, legendarny pięściarz i niegdysiejszy rywal Polaka chce walki na gołe pięściKanadyjczyk został zapamiętany, jako jeden z najtwardszych zawodników w historii boksuTomasz Adamek przez wiele lat był jak niegdyś Andrzej Gołota. Dla niego również Polacy wstawali w nocy, aby oglądać jego walki. Pięściarz był mistrzem świata federacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz mistrzem świata federacji WBC w wadze półciężkiej.Od 2018 roku zawodnik z Żywca nie pojawił się ponownie w ringu, czyli od przegranego pojedynku z Jarrellem Millerem. Teraz pojawiła się okazja na to, aby powrócić do ringu, gdyż Bobby Gunn złożył 45-latkowi wyjątkową propozycję.