Swiatsportu.pl > Urszula Radwańska

Urszula Radwańska

Urszula Radwańska

EN 01369421 0018
19.03.2022 07:51 Agnieszka Radwańska wróci do gry? Zaskakujące informacje

Agnieszka Radwańska zakończyła profesjonalną karierę już niemal trzy lata temu. Teraz pojawiają się jednak informacje, że jedna z najlepszych zawodniczek w historii polskiego tenisa może wrócić do gry. 32-latka miałaby wziąć udział w zupełnie nowych rozgrywkach, które już w 2022 roku wystartują w Polsce. Agnieszka Radwańska może wznowić sportową karierę, podaje portal interia.plUtytułowana tenisistka miałaby wrócić do gry w 2022 roku i brać udział w Superlidze, nowych rozgrywkach, które powstaną w PolsceNa temat ewentualnego powrotu Radwańskiej wypowiedział się jej ojciec i pierwszy trener Robert RadwańskiAgnieszka Radwańska od 2018 roku zawodowo nie gra w tenisa. Jak się jednak okazuje, utytułowana zawodniczka może niedługo wznowić karierę! Popularna “Isia” miałaby zostać jedną z twarzy Superligi, nowych rozgrywek, które ruszają już w maju 2022 roku.

Tenis Urzula Radwańska
19.03.2022 07:34 Urszula Radwańska awansowała do finału turnieju ITF w Rosji

Urszula Radwańska prezentuje swój najlepszy tenis na turnieju w KazaniuPolka pokonała Anastasię Tichonową 6:1, 4:6, 6:1 i zameldowała się w finale turnieju ITFTo drugi finał Krakowianki w ciągu ostatnich dwóch tygodniUrszula Radwańska pokazuje, że tenis w Polsce to nie tylko Iga Świątek. 30-latka w ostatnich tygodniach powoli wraca do swojej najlepszej formy. Polka zalicza udane występy na kortach w Rosji.Pod koniec lutego młodsza z sióstr Radwańskich wygrała turniej ITF w Moskwie. Teraz ma okazję pójść za ciosem i triumfować w halowym turnieju w Kazaniu. W drodze do sobotniego półfinału Radwańska straciła jedynie seta.

Urszula Radwańska mecz
19.03.2022 07:34 Porażka Urszuli Radwańskiej w finale turnieju ITF w Kazaniu

Urszula Radwańska powoli wraca do swojej najlepszej formyPolka po zaciętym boju przegrała z Białorusinką Julią Haciuką 6:7 (6:8), 6:4, 4:6 w finale turnieju ITF w KazaniuRywalka zrewanżowała się Radwańskiej za porażkę finale moskiewskiego turnieju dwa tygodnie temuUrszula Radwańska z bardzo dobrej strony pokazała się na rosyjskich kortach. Dwa tygodnie temu Polka wygrała turniej ITF w Moskwie, a w Kazaniu dotarła do finału, gdzie podobnie jak w stolicy Rosji jej rywalkę była Białorusinka Julia Haciuka.Już dwa tygodnie temu 20-latka postawiła Polce bardzo trudne warunki, ale Radwańska zdołała wygrać tamto spotkanie 4:6, 6:3, 6:4. Teraz niżej notowana rywalka miała okazję zrewanżować się Polce za tamtą porażkę.