Swiatsportu.pl > Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo odejdzie, jeśli Juventus nie zagra w Lidze Mistrzów

Cristiano Ronaldo odejdzie z Juventusu Turyn? Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Wszystko przez kłopoty ligowe Juventusu, który może nie zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Gwiazdor nie bierze pod uwagę gry w Lidze Europy i planuje transfer do jednej z drużyn, które będą walczyć w Champions League.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt i żąda wielkiego odszkodowania

Sprawa domniemanego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze ciągnie się już ponad dekadęDo zdarzenia miało dojść w 2009 roku, kiedy Portugalczyk przebywał na wakacjach w Las VegasTeraz była modelka twierdzi, że ma 60 świadków, którzy mogą zeznawać i żąda aż 56 milionów odszkodowania od piłkarzaCristiano Ronaldo przeżywa w swoim życiu ostatnio wiele zawirowań. Nie milkną spekulacje na temat jego odejścia z Juventusu, o czym dokładniej pisaliśmy dla Was tutaj i tutaj. Tym razem jednak Portugalczyk będzie się zmagał z problemem innego rodzaju.Kathryn Mayorga w 2018 roku oskarżyła jednego z najlepszych piłkarzy w historii o gwałt, do którego miało dojść w 2009 roku w Las Vegas. Sprawa trwa do dziś, a według "The Sun" była modelka ostatnio zażądała 56-milionowej wypłaty odszkodowania od 36-latka. Jak podkreśla kobieta, 60 świadków jest gotowych złożyć zeznania w tej sprawie.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo coraz bliżej Manchesteru United

Temat odejścia Cristiano Ronaldo z Juventusu jest coraz bardziej poważnyJego agent ma prowadzić w tej sprawie intensywne działaniaPortugalczykowi ponoć najbliżej jest do ManchesteruOstatnie doniesienia na temat przyszłości Cristiano Ronaldo wyraźnie wskazują, że coś jest na rzeczy. Kiedy ostatni raz było tak głośno na temat przyszłości Portugalczyka, ten zamienił Real Madryt na Juventus. Tym razem to Juventus może zostać zamieniony na inny zespół.Nie tak dawno pisaliśmy dla Was tutaj, że 36-latek jest niechciany w turyńskim klubie, a jedna z osób poważnie naciska na jego sprzedaż. Najnowsze informacje wskazują, że Jorge Mendes – agent Ronaldo, poważnie działa w temacie jego transferu. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki został zaoferowany trzem wielkim klubom, ale ponoć najpoważniej zainteresowany jest Manchester United.