Swiatsportu.pl > Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wpadka z Luksemburgiem
19.03.2022 07:33 Niewiarygodna pomyłka Cristiano Ronaldo (WIDEO)

Cristiano Ronaldo w prostej sytuacji nie potrafił pokonać bramkarza LuksemburguPortugalczyk znalazł się sama na sam z goalkeeperem rywaliSzansę na zdobycie gola sprezentowali mu przeciwnicy, przez swoją niefrasobliwość w defensywieCristiano Ronaldo jest urodzonym łowcą bramek. W swoich 173 meczach dla reprezentacji zdobył 103 bramki. Wczoraj dołożył kolejną, ale jego dorobek mógł być jeszcze bardziej okazały, gdyby tylko udało mu się wykorzystać szansę stworzoną przez piłkarzy rywala.Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie potrafił pokonać bramkarza Luksemburgu, kiedy niespodziewanie stanął w nim oko w oko. Co ciekawe, przy dobitce również mu się nie udało, co na szczęście nie wpłynęło negatywnie na zdobycz punktową portugalskiej kadry, której kapitanem jest właśnie zawodnik Juventusu.

Cristiano Ronaldo sprawa gwałtu
19.03.2022 07:32 Cristiano Ronaldo ponownie pozwany w sprawie gwałtu

Wraca sprawa rzekomego gwałtu, którego miał się dopuścić Cristiano Ronaldo na Kathryn MayordzeModelka utrzymuje, że nie była zdolna do podpisania ugody, na mocy której otrzymała 375 tysięcy dolarówTeraz żąda od Portugalczyka odszkodowania w wysokości 210 tysięcy dolarów, jej adwokaci chcieli przesłuchać piłkarzaPo raz kolejny wraca sprawa rzekomego gwałtu, jakiego miał się dopuścić Cristiano Ronaldo. Wszystko miało się rozegrać 13 czerwca 2009 roku w Las Vegas. Ofiarą zawodnika miała paść modelka Kathryn Mayorga.Kobieta w 2018 roku oskarżyła piłkarza, o to, że tamtego wieczora miał ją zaprosić do pokoju hotelowego, a następnie zgwałcić. W 2010 roku Ronaldo miał jej zapłacić 375 tysięcy dolarów w zamian za milczenie.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Właściciel Juventusu zdecydowanie naciska na sprzedaż Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nie jest w stanie poprowadzić Juventusu do wielkich zwycięstwPortugalczyk nadal jest w dobrej formie, ale to nie wystarcza, aby „Stara Dama” wygrała Ligę MistrzówJeden z właścicieli włoskiego giganta żąda sprzedaży Portugalczyka, gdyż jego pobyt w Turynie uważa za „nieopłacalny”Cristiano Ronaldo latem 2018 zamienił Real Madryt na Juventus i był to bez wątpienia hit tamtego okna transferowego. Portugalski gwiazdor miał za zadanie poprowadzić nowy zespół do zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ale jak wiadomo, na razie ta sztuka mu się nie udała i być może już nie uda.Włoski dziennikarz Paolo Bargiggia ze stacji "Mediaset" przekazał, że na sprzedaż 36-letniego atakującego nalega jeden z właścicieli klub. Ponoć ma on wręcz żądać odejścia pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki, a tę sytuacją z pewnością chętnie postarają się wykorzystać inne drużyny.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo odejdzie, jeśli Juventus nie zagra w Lidze Mistrzów

Cristiano Ronaldo odejdzie z Juventusu Turyn? Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Wszystko przez kłopoty ligowe Juventusu, który może nie zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Gwiazdor nie bierze pod uwagę gry w Lidze Europy i planuje transfer do jednej z drużyn, które będą walczyć w Champions League.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt i żąda wielkiego odszkodowania

Sprawa domniemanego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze ciągnie się już ponad dekadęDo zdarzenia miało dojść w 2009 roku, kiedy Portugalczyk przebywał na wakacjach w Las VegasTeraz była modelka twierdzi, że ma 60 świadków, którzy mogą zeznawać i żąda aż 56 milionów odszkodowania od piłkarzaCristiano Ronaldo przeżywa w swoim życiu ostatnio wiele zawirowań. Nie milkną spekulacje na temat jego odejścia z Juventusu, o czym dokładniej pisaliśmy dla Was tutaj i tutaj. Tym razem jednak Portugalczyk będzie się zmagał z problemem innego rodzaju.Kathryn Mayorga w 2018 roku oskarżyła jednego z najlepszych piłkarzy w historii o gwałt, do którego miało dojść w 2009 roku w Las Vegas. Sprawa trwa do dziś, a według "The Sun" była modelka ostatnio zażądała 56-milionowej wypłaty odszkodowania od 36-latka. Jak podkreśla kobieta, 60 świadków jest gotowych złożyć zeznania w tej sprawie.

Cristiano Ronaldo
19.03.2022 07:31 Cristiano Ronaldo coraz bliżej Manchesteru United

Temat odejścia Cristiano Ronaldo z Juventusu jest coraz bardziej poważnyJego agent ma prowadzić w tej sprawie intensywne działaniaPortugalczykowi ponoć najbliżej jest do ManchesteruOstatnie doniesienia na temat przyszłości Cristiano Ronaldo wyraźnie wskazują, że coś jest na rzeczy. Kiedy ostatni raz było tak głośno na temat przyszłości Portugalczyka, ten zamienił Real Madryt na Juventus. Tym razem to Juventus może zostać zamieniony na inny zespół.Nie tak dawno pisaliśmy dla Was tutaj, że 36-latek jest niechciany w turyńskim klubie, a jedna z osób poważnie naciska na jego sprzedaż. Najnowsze informacje wskazują, że Jorge Mendes – agent Ronaldo, poważnie działa w temacie jego transferu. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki został zaoferowany trzem wielkim klubom, ale ponoć najpoważniej zainteresowany jest Manchester United.