Klub

Klub - podstawowa jednostka organizacyjna realizująca cele i zadania w zakresie danej dyscypliny sportu.

Przedstawiciele norweskiego klubu
19.03.2022 07:44 Norwescy piłkarze urządzili orgię na stadionie. Wszystko nagrały kamery

Do wielkiego skandalu doszło w Norwegi z udziałem piłkarzy tamtejszego Brann Bergen. Aż 12 zawodników zespołu zamykającego tabelę norweskiej ekstraklasy urządziło orgię na stadionie z udziałem siedmiu kobiet. Sportowcy byli pod wpływem alkoholu. W szatni uprawiali seks, a następnie biegali półnadzy po murawie. Wszystko nagrał stadionowy monitoring.Piłkarze Brann Bergen urządzili orgie na stadionie Jedna z kobiet w trakcie tej "imprezy" miała zostać wykorzystana seksualnie W związku z tym sprawą zajęła się już policja Klub planuje przeprowadzić swoim zawodnikom narkotestyTa sytuacja odbiła się szerokim echem nie tylko w Norwegii, ale i w całej Europie. Piłkarze Brann Bergen, czyli ostatniego zespołu tamtejszej Eliteserien urządzili orgię na stadionie. W incydencie wzięło udział 12 zawodników i siedem kobiet. Gracze Brann imprezowali do piątej rano, a wszystko nagrały kamery. Kibice są rozwścieczeni i już zapowiedzieli, iż w najbliższym spotkaniu nie będą dopingować swojego zespołu, który prezentuje się zdecydowanie najgorzej w norweskiej ekstraklasie. Władze klubu są oburzone, a sprawą już zajęła się policja. Ponoć jedna z kobiet miała zostać wykorzystana seksualnie.

KPR Ruch Chorzów
19.03.2022 07:41 KPR Ruch Chorzów zagra w lidze czesko-słowackiej. Klub zrezygnował z gry w Polsce

Piłkarki KPR-u Ruchu Chorzów nie będą w przyszłym sezonie występowały już w PGNiG Superlidze. Klub zdecydował, że gra w pierwszej lidze polskiej nie jest dla niego korzystna, dlatego przynajmniej przez najbliższy rok drużyna będzie uczestniczyła w lidze czesko-słowackiej. To sytuacja absolutnie bez precedensu w polskim sporcie na najwyższym poziomie. KPR Ruch Chorzów zrezygnował z gry w pierwszej lidze polskiejKlub w przyszłym sezonie będzie występował w czesko-słowackiej MOL Lidze"Zależało nam na tym, żeby nadal grać na najwyższym poziomie" - powiedział Krzysztof ZiołoKPR Ruch Chorzów to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. Jego zawodniczki dziewięciokrotnie zostawały mistrzyniami kraju, pięciokrotnie zdobywały Puchar Polski, a w 1978 roku udało im się dotrzeć nawet do półfinału Pucharu Europy. Teraz zespół nie będzie już występował na polskich parkietach ligowych. Władze spadkowicza PGNiG Superligi podjęły decyzję, że w najbliższym sezonie, a może i w kolejnych piłkarki ręczne z Chorzowa będą rywalizowały w czesko-słowackiej MOL Lidze. Wszystko dlatego, że w Polsce poziom pierwszej ligi, czyli zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej jest zbyt niski, a do włodarzy Ruchu dotarły sygnały, że kilka zespołów może mieć problem z otrzymaniem licencji.

Wilfredo Leon
19.03.2022 07:30 Wilfredo Leon zainwestował w Anioły UMK Toruń. Ma to być nowa siła

Wilfredo Leon zainwestował w klubReprezentant Polski został głównym udziałowcem Aniołów UMK ToruńWedług planów przyjmującego, jego zespół już za 2-3 lata może dostać się do PlusLigiWilfredo Leon już od dłuższego czasu chciał zainwestować w polski klub. Jeszcze niespełna trzy miesiące temu mówiło się, iż przyjmujący może zostać współudziałowcem Vervy Warszawa wraz z Michałem Kubiakiem. Ostatecznie ten pomysł upadł.Dziś już wiadomo, gdzie reprezentant Polski będzie wspierał rozwój siatkówki. Wybór padł na Toruń i zespół tamtejszych Aniołów UMK. Plany są bardzo ambitne, bowiem nasz siatkarz nie tylko chce stworzyć drużynę na miarę mistrzostwa Polski, ale liczy również na podbicie Europy.