Swiatsportu.pl > Derby County

Derby County

Derby County

EN 01481255 5049
19.03.2022 07:59 Zaskakujący transfer reprezentanta Polski?

Kamil Jóźwiak może zostać bohaterem głośnego transferu. Zdaniem tureckich mediów pomocnik reprezentacji Polski ponownie dostał propozycję przenosin do Galatasaray Stambuł. Aktualni wicemistrzowie Turcji zabiegali o Polaka już w ubiegłym roku, jednak ten wybrał przeprowadzkę do Derby County.Kamil Jóźwiak po niespełna roku gry dla Derby County może ponownie zmienić klubTureckie media donoszą o zainteresowaniu polskim pomocnikiem ze strony Galatasaray StambułWicemistrzowie Turcji złożyli klubowi 23-latka oficjalną ofertę transferową. Anglicy są z niej podobno zadowoleniKamil Jóźwiak ponownie jest kuszony przez Galatasaray Stambuł. Pomocnik reprezentacji Polski, który obecnie gra dla Derby County, może w najbliższym czasie zmienić klub. Turcy przedstawili atrakcyjną ofertę obecnej drużynie Polaka.

fb wayne rooney
19.03.2022 07:49 Dramatyczna sytuacja Derby County. Wayne Rooney zapowiada drastyczne kroki

Derby County znalazło się w dramatycznym położeniu po ostatniej decyzji angielskiej federacji, która nałożyła na klub karę odjęcia aż 12 punktów. Zespół Kamila Jóźwiaka i Krystiana Bielika znalazł się na samym dnie tabeli Championship, a grożą mu wciąż kolejne sankcje. Trener Wayne Rooney wypowiedział się na tematy sytuacji, w jakiej znalazła się jego drużyna. Dokonał bezlitosnej oceny.Derby County zostało ukarane odjęciem 12 punktów przez angielską federacjęKlub Kamila Jóźwiaka i Krystiana Bielika spadł tym samym na ostatnie miejsce w tabeli ChampionshipDrużynie "Baranów" grożą kolejne kary i ujemne punkty w związku z wielkimi długami klubuDerby County przez kłopoty finansowe i wynikającą z nich karę od EFL może spaść z Championship. Trener Wayne Rooney ocenił, jakie jego drużyna ma szanse na pozostanie na zapleczu Premier League. Zapowiedział, co zrobi, jeśli klub zostanie jeszcze dotkliwiej ukarany.

EN 01477589 1113
19.03.2022 07:49 Ogromne problemy Derby County. Znaleźli się na dnie

Dramat w klubie dwóch reprezentantów Polski, Kamila Jóźwiaka i Krystiana Bielika. Derby County zostało ukarane przez angielską federację odjęciem aż dwunastu punktów, co oznacza spadek na ostatnie miejsce w tabeli Championship. Klub znajduje się na skraju bankructwa. Derby County znalazło się w dramatycznej sytuacji po decyzji angielskiej federacji, która ukarała klub odjęciem aż 12 punktówZespół, w którym występują Kamil Jóźwiak i Krystian Bielik tym samym spadł na dno tabeli ChampionshipDerby ma w tej chwili na koncie -2 punkty i traci aż dziewięć "oczek" do lokaty dającej utrzymanieKara to efekt fatalnej sytuacji klubu. Jego długi sięgają aż 50 milionów funtów Dramat w Derby County znowu się pogłębia. Klub, który od miesięcy stoi na brzegu bankructwa, otrzymał właśnie kolejny cios. Federacja ukarała zespół Kamila Jóźwiaka i Krystiana Bielika odjęciem aż 12 punktów!

Kamik Jóźwiak i Krystian Bielik w Derby County
19.03.2022 07:48 Championship: Derby County może zostać ukarane odjęciem 21 punktów

Derby County czekają potężne problemy. Klub Krystiana Bielika i Kamila Jóźwiaka może zostać ukarany aż 21 punktami ujemnymi. Wszystko przez nieprawidłowości, jakie wykryto w finansach "Baranów". To byłoby niemal równoznaczne ze spadkiem zespołu do niższej klasy rozgrywkowej, tym bardziej biorąc pod uwagę aktualne wyniki ekipy Wayne'a Rooney'a. Derby County może zostać ukarane odjęciem nawet 21 punktów Klubowi już przed sezonem groziła degradacja z powodu malwersacji finansowych Włodarze "Baranów" swoje problemy tłumaczą swoje problemy pandemią koronawirusaDerby County od kilku miesięcy jest w poważnych tarapatach. Zespół, którego zawodnikami są Krystian Bielik i Kamil Jóźwiak jeszcze przed startem sezonu Championship mógł być zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej.Tym razem zanosi się nie na karę degradacji do League One, a potężne odjęcie punktów. Patrząc na wyniki drużyny Wayene'a Rooney'a, można stwierdzić, że prawdopodobnie wyjdzie na to samo, bowiem przy obecnej dyspozycji odjęcie 21 punktów zepchnęłoby by "Barany" na dno tabeli.

Kamil Jóźwiak
19.03.2022 07:44 Kamil Jóźwiak był obrażany przez Anglików na tle rasistowskim

Kamil Jóźwiak nie będzie miło wspominał wczorajszego spotkania swojego Derby County z Peterborough. "Barany" przegrały ten mecz 1:2, a Polak był jednym z winowajców utraty pierwszego gola. Z tego powodu "kibice" zespołu naszego reprezentanta obrażali go nawet na tle rasistowskim i homofobicznym, co według ekspertów może przesądzić o jego odejściu do innego zespołu. Kamil Jóźwiak był zamieszany w utratę pierwszego gola w meczu Derby County z PeterboroughPolak z tego powodu był skandalicznie obrażany przez "kibiców" swojego zespołu Już kilka tygodni temu mówiło się o możliwym odejściu pomocnika do innego klubuPonoć reprezentant Polski najbliżej jest przejścia do tureckiego GalatasarayKamil Jóźwiak był jednym z najlepiej prezentujących się reprezentantów Polski na Euro 2020. Tym samym zawodnik, który już od prawie roku jest piłkarzem Derby County, wzbudził zainteresowanie europejskich klubów. Wydawało się, że nasz pomocnik nie będzie "palił się" do transferu, bowiem może on liczyć na regularną grę w barwach "Baranów" na poziomie Championship. Jego pogląd w tej sprawie mogą zmienić zdarzenia z ostatniego ligowego spotkania, podczas którego Jóźwiak był obrażany przez "fanów" swojej drużyny.

MARCIN GADOMSKIAGENCJA SEEast News
19.03.2022 07:43 Znany klub zgłasza się po Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki od kilku tygodni pozostaje wolnym zawodnikiem, po tym jak wygasł jego kontrakt z West Bromwich Albion. Doświadczony pomocnik był łączony m.in. z przenosinami do Turcji, jednak może się okazać, że znów zobaczymy go na angielskich boiskach. Tamtejsze media donoszą, że “Grosik” znalazł się na celowniku Derby County, w którym gra już dwóch reprezentantów Polski.Kamil Grosicki od początku lipca pozostaje bez klubu, po tym jak wygasł jego kontrakt z West Bromwich AlbionWedług najnowszych doniesień brytyjskich mediów "Grosik" może w dalszym ciągu występować w AngliiZainteresowane sprowadzeniem Polaka jest podobno Derby County, którego zawodnikami są już Kamil Jóźwiak i Krystian BielikKamil Grosicki może w kolejnym sezonie ponownie grać na angielskich boiskach. Zdaniem brytyjskich mediów 33-latek znalazł się w kręgu zainteresowań Derby County. W zespole tym występują już Kamil Jóźwiak i Krystian Bielik.

Krystian Bielik
19.03.2022 07:33 Nowe informacje na temat zdrowia Krystiana Bielika. Kamil Jóźwiak szczerze o zdrowiu kolegi

Krystian Bielik doznał kontuzji, która wyeliminowała go z turnieju o Euro 2020Kolejne zerwanie więzadeł krzyżowych sprawiło, że przed piłkarzem długie miesiące rehabilitacjiNa temat stanu piłkarza wypowiedział się jego kolega z klubu i z kadryKamil Jóźwiak uważa, że pomocnik czuje się już o wiele lepiejKrystian Bielik od czasu transferu do Derby Country zmaga się z wielkim pechem. Mimo że zawodnik ekipy "Baranów" jest ulubieńcem fanów, którzy dość często wybierają go najlepszym graczem miesiąca, to on sam zmaga się z dużymi problemami zdrowotnymi. W tym sezonie odnowiła mu się zeszłoroczna kontuzja więzadeł krzyżowych, przez co straci resztkę sezonu w Championship, a także nie dostanie powołania do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy. Optymistyczne wiadomości w sprawie piłkarza napłynęły właśnie z Anglii za pośrednictwem Kamila Jóźwiaka. Były skrzydłowy Lecha uważa, że widać, że jego kolega czuje się coraz lepiej.