Swiatsportu.pl > Glover Teixeira

Glover Teixeira

Glover Teixeira - brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) oraz brazylijskiego jiu jitsu. Zawodnik UFC oraz pretendent do pasa mistrzowskiego tejże organizacji z 2014. Klasyfikowany na 1. miejscu w oficjalnym rankingu UFC wagi półciężkiej.

Jan Błachowicz UFC Ranking
19.03.2022 07:55 Błachowicz dostał kolejny cios. Poważny spadek w rankingu UFC

Jan Błachowicz pod koniec października po ponad roku stracił pas mistrza UFC kategorii półciężkiej. Polak przegrał w drugiej rundzie z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą przez poddanie. To nie jedyny cios, jaki otrzymał "Cieszyński Książę". Polski zawodnik zaliczył spory spadek w rankingu UFC.Jan Błachowicz przez ponad rok był właścicielem pasa mistrzowskiego UFC kategorii półciężkiej. 38-latek we wrześniu ubiegłego roku pokonał w Abu Zabi Dominika Reyesa i został pierwszym polskim zawodnikiem z tytułem mistrza świata UFC.

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T150259.490
19.03.2022 07:54 Wiemy, ile Jan Błachowicz zarobił na walce z Teixeirą

UFC zapłaciła Janowi Błachowiczowi fortunę za pojedynek z Gloverem Teixierą. Polak mocno się wzbogacił po sobotniej walce, mimo że przegrał z doświadczonym Brazylijczykiem. Konto naszego rodaka powiększyło się o kilka milionów złotych.UFC zapłaciła Janowi Błachowiczowi wielkie pieniądze za pojedynek z Gloverem TeixeirąPolak bronił mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej, jednak musiał uznać wyższość doświadczonego rywalaMimo porażki Błachowicz miał zagwarantowane wysokie wynagrodzenie. Zarobił kilka milionów złotychUFC ma nowe mistrza w wadze półciężkiej. To oczywiście Glover Teixeira, który pokonał w sobotę broniącego tytułu Jana Błachowicza. Polakowi na pocieszenie zostało wysokie wynagrodzenie, które otrzymał od UFC. Kwota robi wrażenie.

fb błachowicz
19.03.2022 07:54 Jan Błachowicz jest wściekły po porażce z Teixeirą. Zapowiada szybki powrót

Jan Błachowicz przegrał w sobotę walkę w obronie pasa mistrzowskiego UFC w kategorii półciężkiej. Polak musiał uznać wyższość Glovera Teixiery. Na konferencji prasowej po walce “Cieszyński Książę” nie ukrywał swojej frustracji. “Czuję się jak gó**o” - wypalił do dziennikarzy.Jan Błachowicz przegrał w sobotę z Gloverem Teixieirą na gali UFC 267Polak tym samym stracił pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFCNa konferencji prasowej po walce z Brazylijczykiem Błachowicz nie krył swojego zdenerwowaniaJan Błachowicz nie krył rozczarowania po porażce z Gloverem Teixeirą. Polak w mocnych słowach powiedział na konferencji prasowej po walce, jak aktualnie się czuje. Błachowicz zapowiada jednak szybki powrót do oktagonu.

tt ufc
19.03.2022 07:54 Piękne słowa Glovera Teixeiry o Błachowiczu

Glover Teixeira w sobotę został nowym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej. 42-letni Brazylijczyk pokonał Jana Błachowicza. Po walce pogromca Polaka zachował się z wielką klasą i mówił o swoim rywalu w samych superlatywach. Glover Teixeira pokonał Jana Błachowicza w walce o pas mistrzowski UFC wagi półciężkiej42-latek dominował od początku pojedynku i wygrał przez duszenie w drugiej rundzie. Błachowicz musiał się poddaćPo walce Brazylijczyk docenił klasę Polaka w wywiadzie Glover Teixeira pięknie zachował się po walce z Janem Błachowiczem. Brazylijczyk po walce docenił klasę polskiego wojownika. - Jan jest wielkim mistrzem - powiedział nowy mistrz UFC.

fb błachowicz
19.03.2022 07:54 Były mistrz UFC uderzył w Jana Błachowicza.“Kolejny, który gryzie piach”

Jan Błachowicz przegrał w sobotę z Gloverem Teixeirą w obronie pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej. Niektórzy są bardzo zadowoleni z takiego wyniku walki. Swojego zadowolenia z porażki Polaka nie ukrywa Jon Jones, były mistrz UFC, którego Błachowicz wielokrotnie krytykował. Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą w obronie pasa mistrzowskiego UFCPolak zmuszony był odklepać w drugiej rundzie, gdyż rywal zaczął go dusićPorażka Błachowicza ucieszyła Jona Jonesa, byłego mistrza UFC, który w przeszłości miał zatarg z PolakiemJan Błachowicz musi zmierzyć się ze sporą dawką niekoniecznie przychylnych komentarzy po porażce z Gloverem Teixeirą. Na temat Polaka w mocnych słowach wypowiedział się Jon Jones. Amerykanin cieszy się z porażki naszego rodaka.