Radomiak Radom

Radomiak Radom - polski klub mający siedzibę w Radomiu.

tt cplus
19.03.2022 07:53 Kuriozalny gol w meczu Radomiaka z Górnikiem Łęczna (WIDEO)

Ekstraklasa rozpoczęła zmagania 12. kolejki od meczu w Radomiu, gdzie miejscowy Radomiak podejmował Górnik Łęczna. W starciu beniaminków znacznie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:1. Jedna z bramek była naprawdę przedziwnej urody. Ekstraklasa w piątek o godzinie 18:00 zainaugurowała 12. kolejkę spotkańNa początek kibice obejrzeli mecz pomiędzy Radomiakiem Radom i Górnikiem ŁęcznaSpotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1Ekstraklasa w piątek zainaugurowała 12. kolejkę spotkań. Na początek obejrzeliśmy spotkanie Radomiaka Radom z Górnikiem Łęczna. W Radomiu lepsi okazali się gospodarze.

Projekt bez tytułu (100)
19.03.2022 07:53 Skandal rasistowski w Ekstraklasie. Klub ma wyrzucić piłkarza

Ekstraklasa przechodzi przez niemały skandal. Media poinformowały, że Radomiak Radom w ciągu najbliższych dni ma wyrzucić Miłosza Kozaka. Wszystko przez niesubordynację, negocjacje z innym klubem, ale przede wszystkim przez zachowania na tle rasistowskim.Ekstraklasa staje przed obliczem największego skandalu od lat. TVP Sport informuje, że Radomiak Radom ma dość zachowania swojego zawodnika Miłosza Kozaka, który jeszcze nie tak dawno był podstawowym piłkarzem beniaminka.

Luquinhas piłkarz Legii Warszawa
19.03.2022 07:43 Trzy czerwone kartki i porażka Legii Warszawa z Radomiakiem Radom

Legia Warszawa grająca w rezerwowym składzie przegrała dzisiaj w Radomiu z Radomiakiem aż 3:1. W pierwszej połowie działo się niewiele, ale druga wynagrodziła kibicom niedosyt. Wszystkie cztery bramki tego spotkania zostały zdobyte właśnie po przerwie, a na dodatek sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki. Działo się naprawdę bardzo dużo. Radomiak Radom wygrał z Legią Warszawa 3:1Wszystko, co ciekawe w tym meczu wydarzło się po przerwieSpotkanie było bardzo ostre, dlatego Jarosław Przybył pokazał aż trzy czerwone kartki i siedem żółtychLegia Warszawa pojechała dziś do Radomia, aby zmierzyć się z beniaminkiem, czyli Radomiakiem. Czesław Michniewicz, chcąc oszczędzić piłkarzy na rywalizację w eliminacjach Ligi Mistrzów, zdecydował się wystawić rezerwowy skład na to spotkanie. Jak się okazało, później tego mocno pożałował, mimo wpuszczenia dwóch kluczowych graczy tuż po przerwie i kilku w trakcie drugiej.

PRZEMYSLAW SZYSZKASEEAST NEWS
19.03.2022 07:42 Maciej Skorża bezlitośnie ocenił swoich piłkarzy po remisie z Radomiakiem

Lech Poznań tylko zremisował na własnym boisku z beniaminkiem Ekstraklasy, czyli Radomiakiem Radom 0:0. Pierwszy mecz nowego sezonu kibice “Kolejorza” mogą uznać zatem za nieudany. Zastrzeżenia co do gry swoich piłkarzy ma także Maciej Skorża. Trener na pomeczowej konferencji prasowej jasno powiedział, co mu się nie podobało w grze swoich podopiecznych.Lech Poznań tylko zremisował na własnym boisku z Radomiakiem Radom 0:0 w pierwszym meczu nowego sezonu Ekstraklasy"Kolejorz" strzelił dwie bramki, ale w obu przypadkach jego zawodnicy znajdowali się na pozycji spalonejNa pomeczowej konferencji prasowej trener Maciej Skorża otwarcie ocenił, w jakich elementach jego podopieczni popełnili błędy, które kosztowały zespół utratę dwóch punktówLech Poznań nieudanie zaczyna walkę w sezonie 2021/2022. Poznaniacy tylko zremisowali 0:0 z Radomiakiem Radom. Po remisie z beniaminkiem niezadowolony był trener “Kolejorza” Maciej Skorża.