Swiatsportu.pl > Marek Koźmiński

Marek Koźmiński

polski piłkarz grający na pozycji obrońcy, reprezentant Polski. Wiceprezes PZPN

Projekt bez tytułu - 2021-07-29T140110.334
19.03.2022 07:59 Paulo Sousa zostanie zwolniony? Nowy prezes PZPN podjął decyzję

Cezary Kulesza został w środę nowym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Krótko po elekcji usłyszał od dziennikarzy pytanie, które najbardziej nurtuje wszystkich kibiców piłki nożnej w naszym kraju. Czy Paulo Sousa zostanie zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski? Nowy prezes PZPN zdecydowanie odpowiedział.Nowym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej został Cezary KuleszaKulesza został zapytany przez dziennikarzy, co z dalszą przyszłością Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera reprezentacji PolskiNowy szef PZPN podjął już decyzję. Nie zamierza przynajmniej na razie zwalniać PortugalczykaCezary Kulesza został nowym prezesem PZPN. Krótko po ogłoszeniu wyników wyborów miał okazję odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Jedno z nich dotyczyło oczywiście przyszłości Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera “Biało-Czerwonych”.

TT TVP SPORT
19.03.2022 07:44 Marek Koźmiński ujawnia, co usłyszał przed wyborami w PZPN. "Dla mnie szok"

Marek Koźmiński przegrał w środę wybory na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były reprezentant Polski uzyskał zdecydowanie mniejszą liczbę głosów od Cezarego Kuleszy, który wygrał wybory. Koźmiński jeszcze przed głosowaniem zdradził, co usłyszał od jednego z działaczy. Słowa wprawiły go w osłupienie.Marek Koźmiński przegrał w środę wybory na prezesa Polskiego Związku Piłki NożnejByły reprezentant Polski przegrał zdecydowanie z Cezarym Kuleszą, prezesem Jagiellonii BiałystokKoźmiński jeszcze przed ogłoszeniem wyników, opowiedział o szokującym zachowaniu delegatów PZPNMarek Koźmiński nie będzie nowym prezesem PZPN. Były reprezentant Polski i wiceprezes za kadencji Zbigniewa Bońka, przegrał z Cezarym Kuleszą. Przed głosowaniem ujawnił szokujące słowa jednego z delegatów.

Pilne sport
19.03.2022 07:44 Cezary Kulesza nowym prezesem PZPN!

Cezary Kulesza został wybrany nowym prezesem PZPN-u! Wieloletni właściciel i prezes Jagiellonii Białystok pokonał w środowym głosowaniu byłego reprezentanta Polski Marka Koźmińskiego.Cezary Kulesza został nowym prezesem PZPN-u!Wieloletni właściciel i prezes Jagiellonii Białystok zdobył 92 ze 115 głosówNowy prezes PZPN-u pokonał w wyborach Marka KoźmińskiegoPZPN w środę zakończył dziewięcioletnie rządy Zbigniewa Bońka na fotelu prezesa Związku. Początkowo druga kadencja byłego zawodnika Juventusu Turyn czy AS Romy miała się zakończyć w ubiegłym roku, ale została przełożona ze względu na pandemię koronawirusa.

Projekt bez tytułu - 2021-08-14T202111.689
19.03.2022 07:44 Poznaliśmy nowego prezesa PZPN-u? "Na 99,9%"

Polski Związek Piłki Nożnej już w najbliższych dniach pozna swojego nowego prezesa. Delegaci w środę będą wybierać między Cezarym Kuleszą i Markiem Koźmińskim. W sobotę Krzysztof Stanowski w programie "Stan Futbolu" poinformował, że niemal na pewno nowym prezesem PZPN-u zostanie właściciel Jagiellonii Białystok.Polski Związek Piłki Nożnej od środy będzie miał swojego nowego prezesaO posadę, którą zwolni Zbigniew Boniek, walczą Cezary Kulesza i Marek KoźmińskiZdaniem Krzysztofa Stanowskiego na trzy dni przed wyborami Kulesza może być pewny zwycięstwaPolski Związek Piłki Nożnej w 2012 roku wybrał Zbigniewa Bońka na stanowisko prezesa. Były zawodnik Juventusu Turyn i AS Romy wystartował ponownie w 2016 roku i ponownie wygrał wybory. Jednak przepisy nie pozwalają na to, by ubiegał się o to stanowisko po raz trzeci.

Projekt bez tytułu (65)
19.03.2022 07:41 Oficjalnie: Koźmiński i Kulesza kandydatami na prezesa PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej podał oficjalnych kandydatów w wyborach na prezesa. Wszystkie formalności udało się spełnić jedynie Markowi Koźmiński i Cezaremu Kuleszy. O prawo startu w wyborach do samego końca starał się także Józef Wojciechowski, ale nie zdobył wymaganej liczby rekomendacji.Polski Związek Piłki Nożnej w wyborach na prezydenta będzie miał tylko dwóch kandydatówWymaganą liczbę rekomendacji zebrali jedynie Marek Koźmiński i Cezary KuleszaDo gry chciał także dołączyć Józef Wojciechowski, ale nie udało mu się zebrać wymaganej liczby rekomendacjiPolski Związek Piłki Nożnej w sierpniu wybierze nowego prezesa. Wszyscy potencjalni kandydaci, aby zarejestrować swój start w wyborach, do poniedziałku mieli czas na to, żeby przekazać wymaganą liczbę rekomendacji.Każdy, kto chciał ubiegać się o fotel prezesa PZPN-u, musiał przedstawić co najmniej 15 rekomendacji. Te mogły przekazać związku wojewódzkie, kluby Ekstraklasy oraz pierwszej ligi. W sumie można było ich uzyskać 52., a każdy podmiot mógł dać rekomendacje maksymalnie dwóm kandydatom.

Projekt bez tytułu (15)
19.03.2022 07:41 Znamy nowego prezesa PZPN? Jeden z dwóch kandydatów ma się wycofać z wyborów

Polski Związek Piłki Nożnej już za sześć tygodni będzie miał nowego prezesa. O zastąpienie Zbigniewa Bońka obecnie rywalizują Cezary Kulesza i Marek Koźmiński. Jednak na placu boju niedługo może zostać już tylko ten pierwszy. Zdaniem mediów obecny wiceprezes Związku ma rozważać wycofanie swojej kandydatury.Polski Związek Piłki Nożnej 18 sierpnia będzie miał nowego prezesaZ kandydowania na to stanowisko ma zrezygnować Marek KoźmińskiMedia informują, że wiceprezes PZPN-u ma ostateczną decyzję podjąć w najbliższych dniachPolski Związek Piłki Nożnej 18 sierpnia po dziewięciu latach będzie miał nowego prezesa. Po dwóch kadencjach ze stanowiskiem pożegna się Zbigniew Boniek, który nie może startować w kolejnych wyborach.Do kilku tygodni jest dwóch oficjalnych kandydatów do przejęcia sterów w Związku. To obecny wiceprezes Marek Koźmiński, a także Cezary Kulesza, który jest właścicielem Jagiellonii Białystok.