Swiatsportu.pl > Reprezentacja Szwecji

Reprezentacja Szwecji

Reprezentacja Szwecji - kadra narodowa kraju "Trzech Koron" w takich dyscyplinach jak piłka nożna czy piłka ręczna.

Projekt bez tytułu - 2021-06-24T111731.950
16.06.2022 02:02 Polsce należał się rzut karny w meczu ze Szwecją? Sędzia nie ma wątpliwości

Reprezentacja Polski w środę przegrała ze Szwecją 2:3 i odpadła z Euro 2020. Po meczu toczy się wielka dyskusja na temat przyczyn porażki Biało-Czerwonych na tym turnieju. Jeden z ekspertów twierdzi, że Polacy zostali poszkodowani przez sędziego. Jego zdaniem należał się nam rzut karny.Reprezentacja Polski już po fazie grupowej żegna się z Euro 2020.Polacy w meczu "o wszystko" przegrali ze Szwecją 2:3 i ostatecznie zajęli ostatnie miejsce w grupie.Po meczu jeden z ekspertów zauważył, że Biało-Czerwonym w pierwszej połowie należał się rzut karny, ale sędzia go nie zauważył.Reprezentacja Polski w środę w Sankt Petersburgu rozegrała "mecz o wszystko" z drużyną Szwecji. Scenariusz był prosty. Wygrana daje naszym piłkarzom awans na drugie miejsce w tabeli i miejsce w 1/8 finału Euro 2020, a porażka i remis powodują, że odpadamy z turnieju.Dość szybko plan Biało-Czerwonych legł w gruzach. Już w drugiej minucie Emil Forsberg wpakował piłkę do siatki i Polacy musieli gonić wynik. Pomocnik RB Lipsk w drugiej połowie strzelił drugiego gola.

dsdsadasda
19.03.2022 07:56 Skandaliczny faul Zlatana Ibrahimovicia (WIDEO)

Zlatan Ibrahimović został antybohaterem w końcówce poniedziałkowego meczu reprezentacji Szwecji z Hiszpanami. Legendarny napastnik brutalnie sfaulował Cesara Azpilicuetę. Nie brakuje głosów, że powinien zostać wyrzucony natychmiast z boiska.Zlatan Ibrahimović zagrał ostatnie 20 minut w meczu Hiszpanii ze Szwecją. Gwiazdor Milanu nie uchronił swojego zespołu przed porażką. Obejrzał natomiast żółtą kartkę za skandaliczny faul.Zlatan ibrahimović brutalnie zaatakował rywalaZlatan Ibrahimović nie będzie dobrze wspominał poniedziałkowego meczu Szwecji z Hiszpanią. Drużyna gwiazdora Milanu przegrała 0:1 po golu Alvaro Maraty. Przez to straciła szanse na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie i bezpośredniego awansu na mundial. Ibrahimović rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych. Była to konsekwencja słabszego występu w meczu z Gruzją. Doświadczony napastnik pojawił się na murawie dopiero w 73. minucie.“Ibra” nie zdołał odwrócić losów meczu. Zapisał się w protokole meczowym natomiast żółtą kartką. 40-latek otrzymał karę indywidualną za brutalny faul na Cesarze Azpilicuecie.

Ilija Jurković
19.03.2022 07:41 Były reprezentant Szwecji został skazany na 11 lat więzienia

IIija Jurković mógł zostać gwiazdą szwedzkiej piłki. Swego czasu był on młodzieżowym reprezentantem kraju, ale jego życie skręciło w niewłaściwym kierunku. Kiedy zawodnik skończył z piłką nożną, uwikłał się w handel narkotykami, a nawet zlecił i sam dokonał zabójstwa. Teraz za swoje czyny został skazany na 11 lat więzienia. IIija Jurković został skazany na 11 lat więzieniaByły młodzieżowy reprezentant Szwecji został ukarany za przestępstwaSzwed miał zlecić i dokonać zabójstwa i odpowiadać za handel narkotykami, a to nie wszystkoLosy niedoszłych gwiazd piłki nożnej wielokrotnie są mroczne lub zadziwiające. Niestety IIija Jurković zalicza się do tego grona tych pierwszych, bo gdy nie udało mu się zostać piłkarzem, to Szwed postanowił zostać przestępcą. Były młodzieżowy reprezentant Szwecji został skazany na 11 lat za dokonanie i zlecenie zabójstwa, handel narkotykami, rozboje oraz pranie brudnych pieniędzy.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T234811.890
19.03.2022 07:40 Ukraina w ćwierćfinale. Zdecydował gol w ostatniej minucie dogrywki

Mecz Szwecja - Ukraina zamknął fazę 1/8 finału Euro 2020. Ostatnim ćwierćfinalistą turnieju została reprezentacja Ukrainy, która po dogrywce wygrała 1:2. Aż po 120. minutach na tablicy widniał wynik 1:1, a obie bramki padły jeszcze w pierwszej części spotkania. Bohaterem meczu został Dovbyk, który strzelił gola w ostatniej minucie dogrywki.Szwecja - Ukraina w ostatnim meczu 1/8 finału Euro 2020Do 120. minuty utrzymywał się wynik 1:1, ale gola w ostatniej minucie dogrywki strzelił Artem DovbykW sobotę w Rzymie Ukraińcy zmierzą się z Anglikami w meczu o półfinałSpotkanie Szwecja - Ukraina zakończyło fazę 1/8 finału Euro 2020. Jeden zespół z tej dwójki miał dołączyć do Anglików, którzy kilka godzin wcześniej pokonali na stadionie Wembley Niemców 2:0.Przed spotkaniem trudno było wskazać faworyta do awansu. Ukraińcy w grupie C postawili się Holendrom, z którymi przegrywali już 0:2. Udało im się doprowadzić do remisu 2:2, ale ostatecznie przegrali 2:3. Później pokonali 2:1 Macedonię Północną, aby na zakończenie fazy grupowej przegrać 0:1 z Austrią i z trzeciego miejsca wyszli do 1/8 finału.

ANTON VAGANOVAFPEast News
19.03.2022 07:39 Reprezentacja Szwecji - wszystko, co trzeba wiedzieć przed meczem z Polską

Szwedzi będą ostatnim rywalem grupowym reprezentacji Polski podczas Euro 2020. To od dzisiejszego spotkania w Petersburgu zależy, czy “Biało-Czerwoni” awansują do kolejnej rundy turnieju. Szwecja to zespół, z którym Polacy mierzyli się w swojej historii wielokrotnie. Odbyło się aż 26 meczów, z których większość niestety wygrali zawodnicy ze Skandynawii. Prezentujemy najistotniejsze informacje na temat drużyny, z którą dzisiaj zmierzą się nasi piłkarze.Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra ze Szwecją o awans do 1/8 finału mistrzostw EuropySzwedzi to lider naszej grupy i drużyna, która wyjątkowo nie leży naszym zawodnikomBilans meczów zdecydowanie przemawia na korzyść Szwedów. Polacy ostatni raz pokonali ich aż 30 lat temuSzwecja stoi na drodze Polski do ⅛ finału mistrzostw Europy. Już dzisiaj Polacy zagrają z aktualnym liderem grupy w decydującym o awansie meczu. Przed spotkaniem w Petersburgu przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące naszych dzisiejszych rywali.

Robert Lewandowski w barwach reprezentacji Polski
19.03.2022 07:39 Tak wygląda układ w tabeli "polskiej" grupy Euro 2020 po wygranej Szwedów

Reprezentacja Polski znalazła się w bardzo trudnym położeniu po wygranej reprezentacji Szwecji ze Słowacją. Piłkarze z kraju "Trzech Koron" pokonali naszych południowych sąsiadów 1:0, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację "Biało-Czerwonych". Teraz podopieczni Paulo Sousy muszą nie tylko punktować, ale przede wszystkim dużo strzelać i mało tracić oraz liczyć na rywali. Polacy plasują się na ostatnim miejscu w tabeli grupy E na Euro 2020Po zwycięstwie Szwedów nad Słowakami nasza sytuacja stała się jeszcze trudniejsza "Biało-Czerwoni" muszą teraz solidnie punktować, zdobyć więcej bramek i mało tracićPonadto muszą liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w spotkaniu Hiszpanii ze Słowacją Reprezentacja Szwecji pokonała Słowację 1:0. To było bardzo wyrównane spotkanie, mało atrakcyjne w pierwszej połowie, ale znacznie bardziej interesujące w drugiej. Niestety jego wynik nie działa na korzyść piłkarzy reprezentacji Polski. "Biało-Czerwoni" znaleźli się w bardzo trudnym położeniu, gdyż jako jedyny zespół w swojej grupie nie mają na koncie żadnego punktu. W związku z tym Polacy muszą dać z siebie jeszcze więcej, niż zakładano, że będą musieli dać przed tym meczem, bowiem do awansu poza szczęściem potrzeba im będzie duża ilość bramek.

19.03.2022 07:39 Zła wiadomość dla Polaków. Szwecja pokonuje 1:0 reprezentację Słowacji

Reprezentacja Szwecji pokonała Słowację w meczu drugiej rundy spotkań "polskiej" grupy. Niestety wynik nie jest korzystny dla "Biało-Czerwonych", bowiem piłkarze z kraju "Trzech Koron" wygrali 1:0. Pocieszającą wiadomością jest fakt, że Szwedzi nie zaprezentowali się nadzwyczajnie.Szwecja pokonała Słowację 1:0Gola na wagę zwycięstwa zdobył Emil ForsbergTo zła wiadomość dla naszej reprezentacjiDziś reprezentacja Polski nie pojawi się na boisku, bowiem jej piłkarze swój mecz z Hiszpanią rozegrają dopiero jutro, ale to nie oznacza, że zabrakło dziś spotkania "naszej" grupy. W Sankt Petersburgu naprzeciw siebie stanęły zespoły reprezentacji Szwecji i Słowacji. Faworytem byli rzecz jasna piłkarze z kraju "Trzech Koron".