Swiatsportu.pl > Atletico Madryt

Atletico Madryt

Atletico Madryt to hiszpański klub sportowy założony w 1903 roku. Piłkarze "Los Colchoneros" rozgrywają swoje spotkania na stadionie Wanda Metropolitano.

tt espn
19.03.2022 07:59 Skandaliczna bójka w meczu europejskich gigantów. Polała się krew (WIDEO)

Niedzielne spotkanie towarzyskie pomiędzy Feyenoordem Rotterdam a Atletico Madryt dostarczyło kibicom więcej emocji, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Wszystko za sprawą skandalicznej bójki, do jakiej doszło pod koniec pierwszej części meczu. Jeden z zawodników holenderskiej ekipy został ranny.W niedzielę w spotkaniu towarzyskim Feyenoord Rotterdam pokonał Atletico Madryt 2:1Spotkanie zapamiętane będzie jednak ze skandalicznej bójki, którą wywołał Yannick CarrascoPiłkarz mistrzów Hiszpanii najpierw brutalnie sfaulował jednego z rywali, a następnie wdał się w przepychanki z innymi zawodnikamiSpotkanie towarzyskie pomiędzy Feyenoordem Rotterdam i Atletico Madryt zakończyło się skandalem. Wszystko z powodu bójki piłkarzy obu drużyn. W wyniku przepychanek zawodnik Feyenoordu doznał rany i polała się krew!

Liverpool Atletico Madryt
19.03.2022 07:55 Liga Mistrzów: Pewne zwycięstwo Liverpoolu nad Atletico Madryt

FC Liverpool pewnie pokonał Atletico Madryt przed własną publicznością w hicie środowych meczów Ligi Mistrzów. Gospodarze szybko ustawili mecz pod własne dyktando, a czerwona kartka dla piłkarza Atletico Madryt właściwie ustawiła całe spotkanie. Druga połowa atrakcyjnością nie dorównywała już temu, co działo się przed przerwą. Liverpool wygrał z Atletico Madryt 2:0Czerwona kartka Felipe sprawiła, że goście byli w tym meczu bezradniPodopieczni Jurgena Kloppa już wywalczyli sobie awans do kolejnej fazy

Projekt bez tytułu (28)
19.03.2022 07:53 Kapitalne widowisko w Madrycie. Liverpool pokonał Atletico w hicie Ligi Mistrzów

Atletico - Liverpool hitem pierwszego dnia trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Już w pierwszej połowie obie drużyny pokazały, że nie zamierzają kalkulować i ruszył na wymianę ciosów, co przyniosło cztery bramki i remis 2:2. W drugiej połowie tempo nieco spadło, ale i tak byliśmy świadkami czerwonej kartki, rzutu karnego i kontrowersji z systemem VAR. Ostatecznie Liverpool wygrał 3:2.Atletico - Liverpool nie mogło rozpocząć się lepiej. Już w siódmej minucie spotkania piłkę tuż przy narożniku boiska dostał Mohamed Salah, który po raz kolejny udowodnił, że w ostatnich tygodniach znajduje się w wielkiej formie.

Projekt bez tytułu (27)
19.03.2022 07:53 Festiwal pięknych bramek w hicie Ligi Mistrzów. Salah zabawił się z Atletico

Atletico - Liverpool zaczęło się od trzęsienia ziemi. Już w siódmej minucie spotkania kapitalnym trafieniem popisał się Mo Salah. Egipcjanin z dziecinną łatwością mijał kolejnych rywali i na koniec nie dał szans Janowi Oblakowi. Chwilę po nim jeszcze piękniejszym trafieniem popisał się Naby Keita.Atletico - Liverpool hit wtorkowej serii gier Ligi Mistrzów rozpoczął się od mocnego uderzenia. Goście, którzy mieli do wyrównania rachunki z "Los Colchoneros" za przegrany dwumecz 1/8 finału Champions League z wiosny 2020 roku, błyskawicznie wyszli na prowadzenie.

tt ezpnfc
19.03.2022 07:51 Gwiazdorzy FC Barcelony zaczęli kłócić się w trakcie meczu (WIDEO)

FC Barcelona w sobotę doznała kolejnej wstydliwej porażki. “Duma Katalonii” tym razem przegrała 0:2 w meczu z Atletico Madryt, jednym ze swoich największych rywali. Sytuacja w drużynie robi się coraz bardziej napięta, o czym świadczy zachowanie dwóch legend “Barcy”. Gerard Pique i Sergio Busquets zaczęli kłócić się jeszcze w trackie meczu. FC Barcelona przegrała w sobotę w hicie La Liga z Atletico Madryt 0:2W trakcie meczu doszło do kłótni z udziałem Gerarda Pique i Sergio BusquetsaGwiazdorzy "Barcy" mieli do siebie sporo pretensji po utracie pierwszego golaFC Barcelona zanotowała pierwszą porażkę w tym sezonie La Liga. Katalończycy ulegli wczoraj Atletico Madryt. W trakcie meczu doszło do spięcia z udziałem dwóch wieloletnich liderów drużyny, co potwierdza, że drużyna zmaga się z wielkim kryzysem.

Antoine Griezmann FC Barcelona
19.03.2022 07:41 Wielka wymiana na linii Atletico-FC Barcelona. Szykuje się wielki powrót Griezmanna

Szykuje się wielka wymiana na linii Atletico Madryt-FC Barcelona. Jak podają hiszpańskie media w najbliższym czasie dojdzie do wielkiego powrotu do stolicy Hiszpanii Antoine Griezmanna, którego przejście do "Barcy" okazało się wielkim rozczarowaniem. W przeciwnym kierunku ma za to powędrować Saul Niguez. Atletico Madryt i FC Barcelona szykują wielką wymianę Do "Rojiblancos" ma wrócić Antoine Griezmann, a do "Barcy" przejdzie Saul NiguezKatalończycy tym samym chcą pozbyć się zawodnika, którego pensja mocno obciąża budżetFC Barcelona ma już niemal na pewno zatrzymać Leo Messiego, o czym dokładniej pisaliśmy dla Was tutaj. To oznacza, że klub musi szukać oszczędności, aby móc opłacić pensję swojego najlepszego piłkarza, bowiem kłopotów finansowy "Blaugrana" nie pozbędzie się jeszcze przez długi czas. Dlatego Joan Laporta postanowił oddać jednego z najlepiej opłacanych zawodników w swoim zespole, czyli Antoine Griezmanna. Transfer Francuza do stolicy Katalonii okazał się sporym rozczarowaniem, dlatego w ramach wymiany ma on wrócić do Atletico Madryt, a do "Barcy" przejdzie za to Saul Niguez.

Bartłomiej Drągowski transfer
19.03.2022 07:40 Wielki transfer Bartłomieja Drągowskiego? Atletico Madryt wchodzi do gry

Bartłomiej Drągowski ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Fiorentiny. Doskonała gra naszego rodaka sprawiła, że zainteresowały się nim znacznie silniejsze zespoły. Według najnowszych doniesień portalu meczyki.pl 23-latek znalazł się na celowniku świeżo upieczonych mistrzów Hiszpanii, czyli Atletico Madryt.Bartłomiej Drągowski po świetnej grze w bramce Fiorentiny jest rozchwytywany przez najlepsze kluby EuropyZainteresowanie Polakiem wyrażały już m.in. Borussia Dortmund i Atalanta BergamoTeraz do gry o pozyskanie 23-latka weszli podobno nawet mistrzowie Hiszpanii, czyli Atletico MadrytBartłomiej Drągowski latem może zostać bohaterem hitowego transferu. 23-latni bramkarz Fiorentiny błyszczał w niedawno zakończonym sezonie Serie A. Swoje zainteresowanie nim wyraża podobno nawet mistrz Hiszpanii, czyli Atletico Madryt.

Projekt bez tytułu - 2021-05-31T184822.106
19.03.2022 07:38 Sergio Aguero oficjalnie w FC Barcelonie

FC Barcelona oficjalnie pozyskała Sergio Aguero. Argentyński napastnik dołączy do klubu 1 lipca, po tym jak wygaśnie jego kontrakt z Manchesterem City. 32-latek związał się z "Dumą Katalonii"dwuletnim kontraktem. W najbliższych dniach klub ma ogłosić kolejne przedsezonowe wzmocnienia.FC Barcelona podpisała dwuletni kontrakt z Sergio AgueroArgentyński napastnik trafi do "Dumy Katalonii" na zasadzie wolnego transferuTo pierwsze wzmocnienie "Blaugrany" przed sezonem, a klub już zapowiada kolejneFC Barcelona zaprezentowała swoje pierwsze letnie wzmocnienie. Nowym zawodnikiem zespołu został Sergio Aguero. W poniedziałek klub poinformował, że Argentyńczyk podpisał dwuletnią umowę. Do tego zawarto w niej klauzulę odstępnego w wysokości 100 milionów euro.32-letni zawodnik dołączy do drużyny na zasadzie wolnego transferu. Wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt Aguero z manchesterem City i klub już kilka tygodni temu zapowiedział, że nie przedłuży z nim umowy.

Projekt bez tytułu - 2021-05-23T171117.618
19.03.2022 07:37 Tragedia w Madrycie. Zginął 14-letni kibic Atletico

Atletico Madryt w sobotę sięgnęło po swój 11. tytuł mistrzowski w historii. Na ten moment kibice "Los Colchoneros" czekali siedem lat. Jednak mistrzowską fetę na ulicach Madrytu zaburzyły tragiczne wiadomości. 14-letni kibic Atletico zginął przy wjeździe do parkingu podziemnego. Mimo szybkiej reakcji służb młodego fana nie udało się uratować.Atletico Madryt w sobotę pokonało 2:1 Real Valladolid i przypieczętowało swój 11. tytuł mistrzowskiŚwiętowanie kibicom "Los Colchoneros" zaburzyły tragiczne doniesienia o śmierci 14-letniego fana klubuNastolatek przy wjeździe do parkingu podziemnego uderzył głową w mur i zginął na miejscuAtletico Madryt w sobotnie popołudnie wygrało z Realem Valladolid 2:1 i przypieczętowało zdobycie pierwszego od siedmiu lat tytułu mistrzowskiego. Bohaterami "Los Colchoneros" zostali Angel Correa i Luis Suarez, którzy w drugiej połowie odwrócili losy meczu i poprowadzili drużynę do zwycięstwa 2:1.Dla drużyny prowadzonej przez Diego Simeone to 11. tytuł mistrzowski w historii. Atletico w tym sezonie przerwało dominację Realu Madryt i FC Barcelony, choć o kwestię mistrzostwa do ostatniej kolejki musiało walczyć z "Królewskimi".

tt la liga
19.03.2022 07:37 Poruszające sceny w Hiszpanii. Luis Suarez zalał się łzami (WIDEO)

Atletico Madryt w sobotę wygrało na wyjeździe z Realem Valladolid 2:1 w ostatniej kolejce La Liga i tym samym przypieczętowało zdobycie pierwszego od siedmiu lat mistrzowskiego tytułu. Była to niezwykle emocjonalna chwila dla Luisa Suareza. Urugwajczyk przed rokiem został wypchnięty z FC Barcelony z uwagi na swój wiek. Teraz doświadczony zawodnik może świętować. W Katalonii mają natomiast czego żałować.Atletico Madryt w sobotę przypieczętowało zdobycie 11 tytułu mistrza Hiszpanii Niezwykle istotną postacią w zespole Diego Simeone stał się Luis SuarezUrugwajczyk był najskuteczniejszym graczem w madryckim zespole i zdobył 21 goliPo zdobyciu tytułu Suarez zalał się łzami, był to dla niego wyjątkowy momentAtletico Madryt zostało nowym mistrzem Hiszpanii. Ogromna w tym zasługa Luisa Suarzea, który w minionym sezonie zdobył 21 bramek. Po ostatnim meczu sezonu Urugwajczyk nie potrafił powstrzymać łez.

Projekt bez tytułu - 2021-05-22T201254.234
19.03.2022 07:37 Atletico Madryt mistrzem Hiszpanii! Tytuł zapewnił Luis Suarez

Real Madryt do ostatniej kolejki walczył z Atletico Madryt o mistrzostwo Hiszpanii. W pierwszych połowach korespondencyjnego pojedynku zabrakło większych emocji. Dopiero w drugiej części spotkania szalę zwycięstwa na korzyść Atletico przechylił Luis Suarez. Obie drużyny wygrały swoje mecze po 2:1. Atletico mistrzem Hiszpanii po siedmiu latach przerwy.Atletico Madryt wyprzedziło Real Madryt w walce o tytuł mistrza HiszpaniiObie drużyny nie rozegrały najlepszych spotkań w ostatniej kolejceDopiero w drugiej połowie gole na wagę mistrzostwa zdobył Luis SuarezReal Madryt i Atletico Madryt przysporzyły wielkich emocji w walce o tytuł mistrzowski. Przed ostatnią kolejką na prowadzeniu byli podopieczni Diego Simeone, którzy mieli dwa punkty przewagi nad lokalnym rywalem.Wszystkie karty w swoich rękach przed meczem z Realem Valladolid miało Atletico. W przypadku wygranej nie musieli się oglądać na ekipę Zinedine'a Zidane'a i świętowaliby pierwszy od siedmiu lat tytuł mistrzowski.

Olivier Giroud
19.03.2022 07:35 Chelsea wygrywa z Atletico. Piękna przewrotka Giroud przesądziła o rezultacie

Atletico Madryt przegrało w Bukareszcie z Chelsea 0:1Zwycięską bramkę przewrotką zdobył Olivier GiroudLondyńczycy znajdują się dzięki temu w uprzywilejowanej pozycji przed rewanżemW związku z zakazem przyjmowania lotów z Wielkiej Brytanii w Hiszpanii spotkanie musiało odbyć się na neutralnym terenie. Wybór padł na Bukareszt i z pewnością o tym występie w roli gospodarza na innym obiekcie, zapomnieć będą chcieli zarówno piłkarze, jak i kibice Atletico Madryt.Po niezbyt widowiskowym spektaklu, to Chelsea odniosła zwycięstwo 0:1, za sprawą cudownego trafienia Oliviera Giroud. Trzeba przyznać, że gdyby nie ten wyjątkowy gol, to raczej nawet najzagorzalsi fani piłki nożnej nie mieliby zbyt wiele pozytywnego do powiedzenia po ostatnim gwizdku Felixa Brycha.

Moussa Dembele Atletico Madryt
19.03.2022 07:33 Dramatyczne sceny na treningu Atletico

Trening Atletico Madryt został przerwany przez niepokojące zdarzenieW trakcie prostego i niewymagającego ćwiczenia Moussa Dembele stracił przytomnośćPiłkarz doszedł do siebie i opuścił boisko o własnych siłach, ale przechodzi teraz szczegółowe badaniaW trakcie przerwy na reprezentacje w klubach prowadzone są zajęcia dla piłkarzy, którzy nie otrzymali powołań do kadry. Podczas jednego z ostatnich treningów Atletico Madryt doszło do fatalnie wyglądającego zdarzenia, w którym jeden z zawodników stracił przytomność. Konkretnie mowa o Moussie Dembele.Ćwiczenie wydawało się banalnie proste i można przypuszczać, że było jednym z elementów rozgrzewki. Zawodnicy rozciągali się na boisku, będąc pochyleni do przodu. Nagle Francuz przechylił się do tytułu i upadł na murawę, tracąc przytomność. Ta sytuacja wyglądała naprawdę bardzo niepokojąco, tym bardziej że piłkarz nie używał większego nakładu sił.