Swiatsportu.pl > Rosja

Rosja

Rosja - drużyna reprezentująca Rosję, czyli popularna "Sborna".

Stanisław Czerczesow
19.03.2022 08:00 Władimir Putin zainterweniował. Stanisław Czerczesow ma pożegnać się z kadrą Rosji

Stanisław Czerczesow mimo niepowodzenia reprezentacji Rosji na Euro 2020, miał zachować posadę selekcjonera. Najnowsze doniesienia rosyjskich mediów wskazują, że tak jednak nie będzie. Ponoć w kwestię przyszłości kadry miał zaangażować się sam Władimir Putin, który podobno dał jasny sygnał, że w szeregach "Sborny" nadszedł czas na zmiany. Rosja odpadła z Euro 2020 już w fazie grupowejMimo niepowodzenia posadę selekcjonera reprezentacji miał zachować Stanisław CzerczesowNajnowsze doniesienia z Rosji wskazują, że Władimir Putin zainterweniował w tej sprawieRosyjscy, podobnie jak i polscy kibice nie tak wyobrażali sobie występ swojej reprezentacji na Euro 2020. Piłkarze obu zespołów zajęli ostatnie miejsca w swoich grupach i bardzo szybko pożegnali się z udziałem w mistrzostwach Europy. Wstępne doniesienia odnośnie Stanisława Czerczesowa, czyli selekcjonera "Sbornej" wskazywały, że szkoleniowiec zachowa swoją posadę, o czym pisaliśmy dla Was tutaj. Według ostatnich przesłanek z Rosji, w kwestię przyszłości kadry zaangażował się Władimir Putin, który miał stwierdzić, że drużyna potrzebuje zmian.

Eliminacje mistrzostw świata Chorwacja Rosja
19.03.2022 07:56 Samobój pozbawił Rosjan awansu. Chorwacja jedzie na mundial

Eliminacje mistrzostw świata wyłoniły kolejną drużynę, która pojedzie na przyszłoroczny mundial w Katarze. W meczu ostatniej kolejki grupy H Chorwacja po samobójczym golu w drugiej połowie pokonała Rosję, wyprzedziła ją o punkt i zapewniła sobie miejsce na mistrzostwach. Rosjanie zagrają w barażach.Eliminacje mistrzostw świata w Europie w niedzielę i poniedziałek rozgrywają ostatnie kolejki fazy grupowej, które wyłonią finalistów turnieju, a także uczestników wiosennych baraży. Wielkie emocje w walce o awans były m.in. w grupie H.

Projekt bez tytułu (22)
19.03.2022 07:50 Przebłysk geniuszu Krychowiaka. Polak z golem i asystą

Grzegorz Krychowiak zalicza w tym sezonie olbrzymie wahania formy. Niedawno Polak już po 30 minutach musiał opuścić boisko z czerwoną kartką, a w niedzielę został bohaterem Krasnodaru. Krychowiak w meczu z Soczi zanotował przepiękną asystę i strzelił gola, a jego drużyna wygrała 3:0.Grzegorz Krychowiak w ostatnich tygodniach zalicza istną sinusoidę formy. Polski pomocnik jeszcze kilkanaście dni temu był mocno krytykowany za swoje występy w Krasnodarze i reprezentacji Polski, a punktem kulminacyjnym był mecz z Rostowm, kiedy to już w 30. minucie obejrzał czerwoną kartkę.

Projekt bez tytułu (9)
19.03.2022 07:49 Afera w rosyjskim sporcie. Młodzi zawodnicy ustawiali mecze

Rosja po raz kolejny została wstrząśnięta przez aferę w sporcie. Tym razem skandal wywołało zachowanie młodych rosyjskich piłkarzy ręcznych. Reprezentanci kraju do lat 19. mieli ustawiać mecze rozegranych w tym roku młodzieżowych mistrzostw Europy. Federacja rosyjska zawiesiła ośmiu zawodników, ale mogą im grozić poważniejsze konsekwencje.Rosja przechodzi przez kolejny skandal związany z tamtejszym sportem. Tym razem przez jeden z największych skandali w historii przechodzi rosyjska piłka ręczna. Wszystko a sprawą działań młodzieżowych reprezentantów kraju.

Pilne sport
19.03.2022 07:49 Brązowy medal dla Polski. Biało-Czerwoni pokonali Rosję

Polska pokonała 1:0 Rosję w meczu o trzecie miejsce ampfutbolowych mistrzostw Europy i zdobyła brązowy medal. Biało-Czerwoni całkowicie dominowali od początku do końca spotkania i powtórzyli sukces sprzed dwóch lat. Bohaterem naszej reprezentacji został Jakub Kożuch, strzelec jedynego gola.Polska reprezentacja w Amp Futbolu w niedzielę zakończyła swój udział na rozgrywanych w Krakowie mistrzostwach Europy. W sobotę Biało-Czerwoni po dramatycznym meczu przegrali z Hiszpanią 1:2 w półfinale, a już w niedzielę w meczu o brąz mierzyli się z reprezentacją Rosji.Podopieczni trenera Marka Dragosza szybko starali się dożyć zdobycia bramki. Już w pierwszej minucie po rzucie rożnym strzał na bramkę Rosjan oddał Bartosz Łastowski, ale bez trudu poradził sobie z nim bramkarz rywali.

Projekt bez tytułu - 2021-09-13T213712.527
19.03.2022 07:47 Koszmarny występ Krychowiaka. W pół godziny zarobił czerwoną kartkę

Grzegorz Krychowiak zaliczył kolejny bardzo słaby występ. Tym razem polski pomocnik nie popisał się meczu ligowym między Krasnodarem a Rostowem. Polak w zaledwie trzydzieści minut uzbierał dwie żółte kartki i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Jego Krasnodar, w drugiej połowie zdołał odrobić straty z pierwszej połowy i zremisował 1:1.Grzegorz Krychowiak po raz kolejny pokazał, że coś niedobrego dzieje się z jego formą. 31-letni pomocnik zaliczył zupełnie nieudany występ na mistrzostwach Europy, gdzie zarobił czerwoną kartkę w meczu ze Słowacją (1:2).

Projekt bez tytułu - 2021-06-30T174006.361
19.03.2022 07:40 Federacja rosyjska podjęła decyzję. Wiadomo co z Czerczesowem

Reprezentacja Rosji była jednym z największych rozczarowań Euro 2020. Podopieczni Stanisława Czerczesowa zajęli ostatnie miejsce w grupie i po raz kolejny zakończyli udział w turnieju już po trzech meczach. Mimo fatalnego wyniku i ostrej krytyki, władze rosyjskiej federacji uznały, że wina za taki stan rzeczy jest po stronie piłkarzy, a nie szkoleniowca.Reprezentacja Rosji już po fazie grupowej zakończyła udział na Euro 2020Władze federacji rosyjskiej winę za fatalny wynik zrzuciły na piłkarzyStanisław Czerczesow mimo wielkiej krytyki zachowa posadę i dalej będzie prowadził kadręReprezentacja Rosji na pewno nie tak wyobrażała sobie swój udział w Euro 2020. Na otwarcie turnieju przegrała z Danią 0:3, w kolejnym meczu udało jej się wyszarpać zwycięstwo 1;0 z Finlandią, a na zakończenie gier grupowych zostali rozbici przez Duńczyków 1:4.Taki zestaw wyników spowodował, że piłkarze "Sbornej" zajęli ostatnie miejsce w grupie B i już po trzech meczach pożegnali się z turniejem. Po rozpadzie ZSRR tylko dwa razy Rosjanom udało się wyjść z grupy, a na wielkich turniejach grali aż piętnaście razy.

Poulsen piłkarz reprezentacji Danii
19.03.2022 07:39 Dania miażdży Rosję aż 4:1 i awansuje do 1/8 finału Euro 2020

Reprezentacja Danii pokonała Rosję aż 4:1 i dzięki temu zapewniła sobie awans do fazy pucharowej, mimo dwóch porażek. To był bez wątpienia jeden z najlepszych meczów na Euro 2020, w którym wydawało się, że "Sborna" ma jeszcze szanse na punkty. Duńczycy w końcówce spotkania byli jednak bezlitośni. Reprezentacja Danii pokonała Rosję aż 4:1 Gospodarze nie dali szans piłkarzom "Sborny"Mecz obfitował w cudowne bramkiMimo wcześniejszych dwóch porażek, Dania awansowała do 1/8 finału Euro 2020

Reprezentacja Polski w siatkówce
19.03.2022 07:38 Polacy wysoko wygrywają z Rosją. Wielki mecz Wilfredo Leona

Reprezentacja Polski w siatkówce zmierzyła się dziś z kadrą Rosji w ramach kolejnego spotkania Ligi Narodów. Ten mecz zapowiadał się jako trudne wyzwanie dla naszych siatkarzy, ale na parkiecie "Biało-Czerwoni" po prostu brylowali. Znów kapitalne zawody rozegrał Wilfredo Leon, który ponownie "szalał" w polu serwisowym, dokładając do tego wysoką skuteczność w ataku. Polscy siatkarze pokonali Rosję 3:1 w dzisiejszy meczu w ramach Ligi NarodówNasi zawodnicy za wyjątkiem pierwszego seta, pokazali wielką siatkówkęSwoją postawą szczególnie zachwycał Wilfredo Leon, m.in. dzięki skutecznej zagrywceReprezentacja Polski w siatkówce zagrała dziś z Rosją. Zawodnicy "Sbornej" podobnie jak "Biało-Czerwoni" do tej pory doznali tylko jednej porażki, ale po tym spotkaniu ta statystyka uległa zmianie. Podopieczni Vitala Heynena po niezbyt dobrym początku i bez Bartosza Kurka w składzie wygrali z reprezentacją Rosji 3:1. Nasi zawodnicy tak jakby rozpoczęli swój własny mecz w drugim secie, gdyż od tego momentu w poczynaniach Polaków funkcjonowało niemal wszystko, a największym liderem na parkiecie był Wilfredo Leon, który dosłownie nękał rywali.