Swiatsportu.pl > Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Projekt bez tytułu (9)
19.03.2022 07:40 Hubert Hurkacz we wtorek dokończy przerwany mecz

Hubert Hurkacz we wtorek dokończy swój mecz o ćwierćfinał Wimbledonu. Mecz Polaka z Daniłem Miedwiediewem został przerwany w trakcie czwartego seta z powodu opadów deszczu. W momencie przerwania meczu Rosjanin wygrywał 2:1, ale w czwartym secie to Polak prowadził 4:3.Hubert Hurkacz mecz 1/8 finału Wimbledonu dokończy we wtorekPoniedziałkowe starcie Polaka z Daniłem Miedwiediewem zostało przerwane przez opady deszczuWrocławianin w momencie przerwania spotkania przegrywał 1:2, ale prowadził w czwartym secie 4:3Hubert Hurkacz jest w życiowej formie. Polak po raz pierwszy w karierze awansował do IV rundy Wimbledonu. Polak o ćwierćfinał najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego walczy z wiceliderem rankingu WTA Daniłem Miedwiediewem.Polak od pierwszych minut starał się postawić drugiej rakiecie świata. Obaj grali bardzo pewnie przy swoim podaniu, ale już w trzecim gemie Rosjanin przełamał naszego tenisistę. tym samym Hurkacz po raz pierwszy na tegorocznym Wimbledonie stracił własne podanie.

19.03.2022 07:40 Hubert Hurkacz awansował do IV rundy Wimbledonu

Hubert Hurkacz w dalszym ciągu podbija korty Wimbledonu. Polak jest już w czwartej rundzie wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach w Londynie. W sobotę nasz tenisista pokonał w trzech setach Aleksandra Bublika 6:3, 6:4, 6:2. Hubert Hurkacz kontynuuje zwycięską serię na kortach WimbledonuW sobotę polski tenisista pokonał Aleksandra Bublika z Kazachstanu w meczu III rundy Tym samym Hurkacz wywalczył awans do IV rundy, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze, jeśli chodzi o grę w WimbledonieHubert Hurkacz osiągnął życiowy sukces, jeśli chodzi o występy na Wimbledonie. Polak w sobotę awansował już do czwartej rundy wielkoszlemowego turnieju. W pokonanym polu nasz zawodnik zostawił Aleksandra Bublika z Kazachstanu.

19.03.2022 07:40 Niesamowita statystyka Huberta Hurkacza. Polak jest w niej lepszy od Djokovicia i Federera

Hubert Hurkacz mimo nie najlepszych ostatnich tygodni w swoim wykonaniu, na Wimbledonie prezentuje się znakomicie. Polak awansował już do III rundy turnieju, czym wyrównał swój najlepszy rezultat na londyńskich kortach. Jego postawa jest na tyle imponująca, że 24-latek nie stracił w swoich dwóch pierwszych meczach własnego podania. Hubert Hurkacz zameldował się już w III rundzie Wimbledonu Polak w świetnym stylu wygrał swoje pierwsze dwa meczeNasz tenisista na razie nie stracił własnego podaniaPod tym względem 24-latek jest nawet lepszy od Novaka Djokovicia i Rogera FedereraTegoroczny Wimbledon jest bardzo udany dla polskich tenisistek i tenisistów. W III rundzie turnieju rozgrywanego na londyńskich kortach zameldowali się już Magda Linette i Iga Świątek, a także Hubert Hurkacz. Nasz "rodzynek" w kategorii mężczyzn na razie prezentuje się znakomicie, o czym świadczy fakt, że Polak jak na razie nie przegrał jeszcze swojego podania. Pod tym względem wrocławianin jest lepszy nawet od wielkich legend tenisa, czyli Novaka Djokovicia i Rogera Federera.

Projekt bez tytułu - 2021-07-01T210140.640
19.03.2022 07:40 Wielki mecz Huberta Hurkacza. Polak nie dał rywalowi żadnych szans

Hubert Hurkacz w wielkim stylu awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu. Polak w nieco ponad 1,5 godziny pokonał Marcosa Girona 6:3, 6:2, 6:4. Rozstawiony z numerem "14" Wrocławianin tym samym wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie z Londynu sprzed dwóch lat.Hubert Hurkacz w trzeciej rundzie wielkoszlemowego WimbledonuPolski tenisista bez najmniejszych problemów pokonał Amerykanina Marcosa Girona 6:3, 6:2, 6:424-latek już wyrównał swój najlepszy wynik w Wimbledonie sprzed dwóch latHubert Hurkacz do startu w tegorocznym Wimbledonie przystępował rozstawiony z numerem "14". W pierwszej rundzie pewnie pokonał niżej notowanego Włocha Lorenzo Musettiego 6:4, 7:6, 6:1.Z kolei Marcos Giron w swoim pierwszym meczu miał niezwykle trudną przeprawę. W środę stoczył pięciosetową batalię z Finem Emilem Ruusuvuorim, którego pokonał 6:4, 2:6, 6:2, 0:6, 6:4. Przed meczem to Polak by zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

19.03.2022 07:38 Hubert Hurkacz kończy przygodę w French Open już po I rundzie

Niestety, tegoroczna przygoda Huberta Hurkacza z French Open okazała się bliźniaczo podobna do poprzednich. Polak ponownie odpadł w I rudzie turnieju, choć wydawało się po dwóch setach, że awans do kolejnego etapu jest na wyciągnięcie ręki. Stało się jednak inaczej, bowiem rywal odwrócił wynik spotkania, a wrocławianin po raz kolejny przekonał się, że zawody na kortach Rolanda Garrosa wybitnie mu nie leżą. Hubert Hurkacz odpadł w I rundzie French OpenPolak przegrał z Botikem Van De Zandschulpem 2:3To kolejna edycja turnieju na kortach Rolanda Garrosa, gdzie 24-latek kończy w nim udział po pierwszym meczuHubert Hurkacz (ATP 20) dał nam wiele nadziei na ten sezon, dzięki swojemu zwycięstwu na początku kwietnia w turnieju na kortach w Miami. Niestety w kolejnych tygodniach Polak miał problemy z przemęczeniem organizmu, czego apogeum miało miejsce podczas zawodów w Rzymie, gdzie wrocławianin skreczował. Okazało się, że dwudziestodniowa przerwa nie wystarczyła, aby wrócić do pełni formy. Nasz tenisista prawdopodobnie odzyskał świeżość, ale nie był w stanie pokonać w długim, bo aż pięciosetowym spotkaniu Botica van de Zandschlupa (ATP 154). Dlatego Hurkacz zakończył grę w tegorocznym French Open już na pierwszej rundzie, mimo że był bliski zwycięstwa.

19.03.2022 07:38 Hubert Hurkacz rozegra dziś pierwszy mecz w French Open

Hubert Hurkacz rozegra dziś swój mecz w tegorocznej edycji French Open. Nasz tenisista, który w niedawnym turnieju w Miami pokazał się ze znakomitej strony, z pewnością liczy na dobry występ także na kortach Rolanda Garrosa. Polak w pierwszej rundzie zmierzy się z Boticem van de Zandschulpem, który może być dla niego niewygodnym przeciwnikiem.Dziś ruszyła tegoroczne edycja French OpenJako pierwszy z naszych reprezentantów na kortach Rolanda Garrosa pokaże się Hubert HurkaczPolak zmierzy się Boticem van de Zandschulpem i z pewnością nie będzie to dla niego łatwa przeprawaFrench Open od zeszłego roku jest turniejem, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród Polaków. Rzecz jasna wszystko za sprawą zeszłorocznego zwycięstwa Igi Świątek w tym turnieju. Z tegorocznym występem naszej tenisistki wiążemy wielkie nadzieje, ale kibice liczą także na dobry występ Huberta Hurkacza (ATP 20). Polak triumfował na początku kwietnia w turnieju Miami i dla męskiego tenisa w naszym kraju był to historyczny wynik. Teraz 24-letni wrocławianin staje przed szansą na osiągnięcie równie wyjątkowego wyniku na kortach Rolanda Garrosa. Już dziś Hurkacz zagra z Boticem van de Zandschulpem (ATP 154) i oby to spotkanie było dobrym początkiem turnieju w Paryżu dla naszych tenisistów i tenisistek.

Iga Świątek mecz
19.03.2022 07:37 Iga Świątek zagra charytatywny mecz z Hubertem Hurkaczem

Iga Świątek zagra z Hubertem Hurkaczem w charytatywnym meczu podczas turnieju WTA 250 w GdyniOrganizatorzy zapowiedzieli, że gwiazdy polskiego tenisa zmierzą się w mikścieBędzie to okazja do pożegnania się z polskimi kibicami przed igrzyskami olimpijskimi w TokioIga Świątek w lipcu w Polsce rozegra swój ostatni mecz przed wylotem na igrzyska olimpijskie w Tokio. Organizatorzy turnieju WTA 250 w Gdyni potwierdzili, że 17. rakieta świata pojawi się na kortach w Trójmieście.Polka jednak nie będzie uczestniczką turnieju, a wystąpi w meczu pokazowym. 19-latka na korcie będzie rywalizowała z... Hubertem Hurkaczem. Dwie największe gwiazdy polskiego tenisa zmierzą się w bardzo szczytnym celu.

19.03.2022 07:33 Hubert Hurkacz w kolejnej rundzie turnieju w Miami

Hubert Hurkacz awansował do III rundy turnieju Miami OpenNasz zawodnik pokonał 7:6, 6:3 Denisa KudlęMimo że rywal był niżej notowany, to wygrana Polakowi nie przyszła łatwoTurniej Miami Open rozgrywany jest przy upalnym słońcu i temperatura oscylujących w granicach 27-28 stopni Celsjusza. Dla zawodników, którzy rywalizują w pełnym słońcu, jest to naprawdę duże utrudnienie. Przekonała się o tym Iga Świątek, o czym szerzej pisaliśmy dla Was tutaj.Nasza zawodniczka zakończyła swoje występy na kortach w Miami, ale w grze nadal pozostaje Hubert Hurkacz. Polak przebrnął dziś przez II rundę turnieju pokonując Denisa Kudlę 7:6, 6:3. 24-latek wcale nie miał tak łatwego zadania, jak wskazuje wynik. Amerykanin stoczył wyrównany bój z wrocławianinem.

Hubert Hurkacz mecz
19.03.2022 07:33 Hubert Hurkacz osiągnął życiowy sukces w Miami

Huber Hurkacz jako pierwszy Polak awansował do ćwierćfinału prestiżowego turnieju ATP Masters 1000 w MiamiPolski tenisista we wtorek w nocy pokonał Milosa Raonicia 4:6, 6:3, 7:6O półfinał Wrocławianin zagra z faworytem turnieju Grekiem Stefanosem TsitsipasemHubert Hurkacz idzie jak burza przez turniej ATP Master 1000 w Miami. Polak wygrał pewnie dwa pierwsze spotkania, odpowiednio z Denisem Kudlą i Denisem Shapovalovem i we wtorek w nocy mierzył się o wejście do ćwierćfinału z Milosem Raoniciem, finalistą Wimbledonu sprzed pięciu lat.W pierwszym secie na korcie dominował Kanadyjczyk. Polak miał wielkie problemy z odpieraniem jego ataków i ostatecznie się skończyło przegraną 4:6. Jednak z każdą kolejną minutą pewność siebie Wrocławianina tylko rosła.

19.03.2022 07:33 Wspaniałe zwycięstwo Huberta Hurkacza

Hubert Hurkacz imponuje znakomitą formą podczas Miami OpenPolak tym razem pokonał rozstawionego z numerem drugim Stefanosa TsitsipasaDzięki temu nasz tenisista awansował już do półfinału turnieju rozgrywanego za OceanemHubert Hurkacz (ATP 37) w ostatnich dniach nie przestaje nas zadziwiać. Można chyba bez ogródek stwierdzić, iż nasz tenisista jest w życiowej formie, a aura w za Oceanem nie pomaga, bo rywalizacji towarzyszą prawdziwie letnie upały. W poprzednich dwóch spotkaniach wrocławianin pokonał faworytów, jakimi byli Denis Shapovalov (Kanada, ATP 11) i Milos Raonic (Kanada, ATP 19).Teraz wrocławianin pokonał już przeciwnika naprawdę z najwyższej półki. Hurkacz mierzył się z Stefanosem Tsitsipasem (ATP 5), rozstawionym w turnieju na kortach Miami z numerem drugim. Grek również musiał uznać wyższość Polaka, któremu udało się awansować do półfinału imprezy w Stanach Zjednoczonych.

19.03.2022 07:33 Wielki sukces Huberta Hurkacza. Polak w finale Miami Open

Hubert Hurkacz nie zszedł ze zwycięskiej ścieżki i wywalczył historyczny dla Polski awans do finału turnieju rangi MastersPolak znów pokonał wyżej notowanego rywala, którym tym razem był Andriej RublowNasz tenisista stosunkowo gładko wygrał 6:3, 6:4, nie popełniając praktycznie żadnych błędówHubert Hurkacz (ATP 37) jest ostatnio zdecydowanie w życiowej formie. Podczas turnieju na kortach w Miami, Polak stawał naprzeciw czołowych tenisistów świata. Jego poprzednimi rywalami byli Stefan Tsitsipas (ATP 5), Milos Raonic (ATP 19), Daniel Shapovalov (ATP 11) i Denis Kudla (ATP 123) i wszyscy musieli uznać wyższość naszego zawodnika.Ich los dziś w nocy podzielił Andriej Rublow (ATP 8). Rosjan również uchodził za faworyta tego meczu, choć mając na uwadze wcześniejsze występy 24-latka z Wrocławia, z pewnością nikt nie skazywał Hurkacza na porażkę. Polak po raz kolejny potwierdził swoją znakomitą dyspozycję, odnosząc przekonujące zwycięstwo 6:3, 6:4 i awansując do finału imprezy. Dla polskiego tenisa jest to historyczny wynik.

19.03.2022 07:33 Hubert Hurkacz osiągnął życiowy sukces

Hubert Hurkacz bryluje na amerykańskich kortach turnieju ATP Masters 1000Polak awansował do finału rozgrywek w Miami i walczy o największy sukces w karierze24-latek z Wrocławia zajmie najwyższe miejsce w rankingu ATP w karierzeHubert Hurkacz w sobotę w nocy pokonał Andrieja Rublowa 6:3, 6:4 w półfinale turnieju ATP Masters 1000 i w niedzielę zmierzy się w finale z 19-letnim Włochem Jannikiem Sinnerem. To największy sukces 24-latka w jego dotychczasowej karierze.Do tej pory tenisista z Wrocławia ma na koncie dwa wygrane turnieje, ale rangi ATP 250. Po raz ostatni triumfował w Delray Beach Open w styczniu tego roku. Teraz stoi przed szansą na wygranie prestiżowego turnieju, od którego wyżej stoją jedynie zawody wielkoszlemowe.

19.03.2022 07:32 Hubert Hurkacz wygrał w Miami

Hubert Hurkacz wygrał prestiżowy turniej ATP Masters 1000 w MiamiW niedzielnym finale Polak pokonał 19-letniego Włocha Jannika Sinnera 7:6, 6:424-latek jest pierwszym zawodnikiem z Polski, który wygrał ten prestiżowy turniejHubert Hurkacz sprawił sobie i polskim kibicom niezwykły prezent z okazji Wielkanocy. Polak już dzięki pokonaniu Andrieja Rublowa w półfinale zapewnił sobie najlepszy występ w karierze, ale na tym nie poprzestał.W finale czekał na niego 19-letni Włoch Jannik Sinner uznawany za jedno z największych odkryć męskiego tenisa ostatnich miesięcy. Od początku spotkania było widać, że młody zawodnik zasłużył na to określenie.

19.03.2022 07:32 Hubert Hurkacz zarobi w Miami fortunę

Hubert Hurkacz wygrał turniej na kortach w MiamiDla naszego tenisisty jest to największy sukces w karierzePolak za swoje zwycięstw zgarnął ponad 300 tysięcy dolarówTegoroczne święta Wielkiej Nocy zostały okraszone wspaniałym zwycięstwem Huberta Hurkacza na kortach w Miami. 24-latek wygrał w niedzielę turniej rangi ATP Masters 100, jako pierwszy męski przedstawiciel tenisa z naszego kraju. To historyczny moment dla tej dyscypliny w Polsce, która można powiedzieć, przechodzi w ostatnich czasie swój złoty okres, dzięki równie spektakularnym występom Igi Świątek.Hurkacz w drodze do finału stoczył wiele pojedynków z czołowymi tenisistami świata, ale co należy podkreślić, niemal w każdym z nich był stroną wyraźnie dominującą. Jego ciężka praca, która pozwoliła mu dojść do mistrzowskiej formy, zbiera teraz owoce, nie tylko w postaci wygranej pod względem sportowym, ale również i finansowym. Nasz zawodnik otrzymał sowitą wypłatę za swoją wyśmienitą grę za Oceanem.