La Liga

Real Madryt FC BarcelonaReal Madryt pokonał FC Barcelonę w El ClasicoReal Madryt wygrał drugie El Clasico w tym sezonie. Królewscy wygrali na własnym stadionie 2:1. Zespół Zinedine'a Zidane'a prowadził po pierwszej połowie już 2:0 po golach Karima Benzemy i Toniego Kroosa. Honorowe trafienie dla Dumy Katalonii zdobył Oscar Mingueza. Wielkie...Piłka nożna10 Kwiecień 2021Real Madryt - FC Barcelona kibiceKibice wskazali faworyta sobotniego meczu Realu Madryt z FC BarcelonąReal Madryt - FC Barcelona, ten mecz będzie ozdobą trwającego weekendu piłkarskiego w całej Europie. Sobotnie El Clasico może zdecydować o mistrzostwie Hiszpanii w tym sezonie. Kibice przed meczem nie mają wątpliwości, który klub dysponuje silniejszą drużyną. Hiszpańscy fani...Piłka nożna10 Kwiecień 2021Sergio Ramos Real MadrytSergio Ramos wyjawił swoje plany na przyszłośćSergio Ramos wciąż nie przedłużył kontraktu z Realem Madryt i nie wiadomo czy do tego dojdzie. Hiszpan wciąż ma wielkie plany na przyszłość. W serialu dokumentalnym 35-latek wyznał, że ma jeszcze trzy wielkie cele, które chciałby spełnić przed zakończeniem kariery. - Uważam,...Piłka nożna9 Kwiecień 2021El Clasico zmiana sędziegoZmiana sędziego tuż przed El ClasicoJuż w ten weekend dojdzie do meczu, na który czekają kibice na całym świecie. Real i Barcelona zmierzą się w meczu ligowym o to, która z drużyn będzie bliżej Atletico w ligowej tabeli. Na kilkadziesiąt godzin przed spotkaniem doszło jednak do zmiany sędziego.9 Kwiecień 2021La Liga skandal rasistowskiLa Liga przedstawiła raport na temat rasistowskiego zajścia w meczu Cadiz - ValenciaLa Liga wydała pierwszy raport w sprawie afery rasistowskiej, do jakiej miało dojść podczas niedzielnego meczu Cadiz z Valencią. Kapitan gospodarzy Juan Cala miał w wulgarny sposób obrazić na tle rasowym obrońcę gości Mouctara Diakhaby'ego. Na razie nie znaleziono dowodów na...Piłka nożna9 Kwiecień 2021Valencia meczRasistowski skandal w La LigaValencia w niedzielę przerwała spotkanie ligowe z Cadiz. W 29. minucie spotkana na tle rasowym został znieważony zawodnik Nietoperzy Mouctar Diakhaby. Na znak protestu zawodnicy zeszli do szatni, na które wrócili dopiero po kilkunastu minutach. Sam Diakhaby nie dokończył już...Piłka nożna4 Kwiecień 2021Leo Messi BarcelonaLeo Messi postawił warunki FC BarcelonieLeo Messi jeszcze nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z FC Barceloną, jednak jego sytuacja zaczyna się krystalizować. Hiszpańskie media informują, że Argentyńczyk postawił klubowi trzy warunki i jeżeli zostaną spełnione to zawodnik pozostanie na Camp Nou. Co ciekawe, żaden z...Piłka nożna3 Kwiecień 2021FC BarcelonaMedia: Władze FC Barcelony podjęły decyzję w sprawie dalszej współpracy z Ronaldem KoemanemFC Barcelona miała zdecydować, co zrobić z posadą trenera pierwszego zespołu. Zdaniem hiszpańskich mediów, władze klubu są obecnie zadowolone z kierunku, jaki obrała drużyna pod kierownictwem Ronalda Koemana. Według doniesień hiszpańskiej telewizji "TV3" Holender...Piłka nożna23 Marzec 2021