Swiatsportu.pl > Reprezentacja Francji

Reprezentacja Francji

Projekt bez tytułu - 2021-06-28T234159.000
17.06.2022 02:02 Sensacja na Euro 2020! Mistrzowie świata za burtą! Szalony mecz w Bukareszcie

Francja po wielkich emocjach, dogrywce i rzutach karnych przegrała ze Szwajcarią 4:5. Sensacyjnie to Helweci jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Mistrzowie świata w drugiej połowie wyszli na prowadzenie 3:1, ale w ostatnich minutach "Helweci" doprowadzili do wyrównania. Bohaterem Yann Sommer, który wybronił decydujący karny Kyliana Mbappe. Francja po wielkich emocjach i rzutach karnych pokonała Szwajcarię w 1/8 finału euro 2020"Helweci" przegrywali już 1:3, ale doprowadzili do wyrównaniaSzwajcarzy o miejsce w półfinale będą walczyć w piątek z HiszpanamiFrancja na stadionie w Bukareszcie podejmowała Szwajcarię w 1/8 finału Euro 2020. Podopieczni Didiera Deschampsa przed turniejem stawiani byli w roli faworyta do wygrania turnieju i do tej pory udawało im się wywiązywać z tej roli."Trójkolorowi wygrali "grupę śmierci" mistrzostw Europy. W pierwszym meczu pokonali Niemców 1:0, a później zaliczyli remis 1:1 z Węgrami i 2:2 z Portugalią. Z kolei Szwajcarzy na otwarcie turnieju zremisowali 1:1 z Walią, później przegrali z Włochami, a na zakończenie fazy grupowej ograli 3:1 Turków.

Mecz reprezentacji Węgier z Francją
19.03.2022 08:00 Węgry sensacyjnie zremisowały z Francją

W Budapeszcie doszło do ogromnej niespodzianki. Reprezentacja Węgier zremisowała 1:1 z mistrzami świata, czyli Francją. Mecz układał się po myśli "Madziarzy", który zaprezentowali kapitalną organizację gry, z którą "Trójkolorowi" nie mogli sobie poradzić. Dzięki temu nasi bratankowie mogą wciąż marzyć o awansie do 1/8 finału Euro 2020. Reprezentacja Węgier zremisowała z Francją W meczu "Madziarzy" z mistrzami świata padł wynik 1:1Po ostatnim gwizdku stadion w Budapeszcie ogarnęło szaleństwoFaworytem w meczu reprezentacji Węgier z Francuzami rzecz jasna byli ci drudzy. Nie bez powodu, bowiem mistrzowie świata dobrze zagrali w spotkaniu z Niemcami i potwierdzili, że mogą pokusić się o triumf w Euro 2020. Dzisiejsze starcie z "Madziarzami" pokazało jednak, że nie należy rozdawać punktów przed pierwszym gwizdkiem.

JUSTIN SETTERFIELDAFPEast News
19.03.2022 08:00 Francja wstrząśnięta po porażce ze Szwajcarią. Media bezlitosne dla mistrzów świata

Francja w poniedziałkowy wieczór pożegnała się z Euro 2020 po szalonym meczu. Jeszcze w 80. minucie aktualni mistrzowie świata prowadzili 3:1, ale ostatecznie przegrali po rzutach karnych i jadą do domu. W ich ojczyźnie wszyscy są wstrząśnięci. Bezlitośnie występ “Trójkolorowych” podsumowały francuskie media, które wskazują winnych porażki. W poniedziałek z Euro 2020 pożegnali się aktualni mistrzowie świata, czyli FrancuziFaworyci do końcowego triumfu odpadli po serii rzutów karnych ze SzwajcariąPorażka “Trójkolorowych” była szokiem dla całego piłkarskiego świata, a zwłaszcza kibiców we FrancjiTamtejsze media znalazły winnego klęski Francuzów. Zdaniem dziennikarzy jest nim Didier DeschampsFrancja przegrała ze Szwajcarią po rzutach karnych i zakończyła udział e Euro 2020 już na ⅛ finału. Mistrzowie świata mocno rozczarowali w swojej ojczyźnie. Media nie zostawiają suchej nitki na Didierze Deschampsie i jego piłkarzach.

FRANCK FIFEAFPEast News
19.03.2022 08:00 To dlatego Francuzi odpadli z Euro? Media ujawniają szokujące fakty

Reprezentacja Francji sensacyjnie odpadła z Euro 2020 po porażce w rzutach karnych ze Szwajcarią. “Trójkolorowi” jeszcze na kilka minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry prowadzili 3:1, jednak roztrwonili przewagę i w efekcie oddali zwycięstwo rywalom. Francuskie media doszukują się przyczyn klęski mistrzów świata. Ujawniono szokujące informacje na temat francuskiej kadry.Francuzi odpadli z Euro 2020 po sensacyjnej porażce ze Szwajcarią po serii rzutów karnychFrancuskie media ujawniają kulisy porażki aktualnych mistrzów świataOkazuje się, że gwiazdorzy “Trójkolorowych” w trakcie meczu woleli się kłócić, niż przyłożyć do gryReprezentacja Francji była jednym z głównych faworytów do zdobycia tytułu mistrza Europy. Zamiast tego “Les Bleus” odpadli już w ⅛ finału po porażce ze Szwajcarią. Jak donoszą francuskie media, w drużynie panowała fatalna atmosfera, a gwiazdorzy kłócili się między sobą.

EN 01077008 0286
19.03.2022 07:58 Patrice Evra wyznał straszną prawdę. W dzieciństwie był molestowany seksualnie

Patrice Evra, były piłkarz Manchesteru United i reprezentacji Francji zdobył się na wyznanie, które wstrząsnęło wszystkimi kibicami piłki nożnej. Utytułowany zawodnik w swojej autobiografii zdradził, że w dzieciństwie był molestowany seksualnie. Evra zdecydował się wyznać po latach bolesną prawdę, by uchronić inne dzieci. Patrice Evra zdecydował się na wyznanie, które wstrząsnęło kibicami na całym świecieByły piłkarz Manchesteru United wyznał, że przed laty był molestowany seksualnieEvra został wykorzystany przez swojego nauczyciela, gdy miał zaledwie 13 latPatrice Evra przygotowuje się do wydania autobiografii. W książce Francuz zdecydował się opowiedzieć o traumatycznym zdarzeniu z dzieciństwa, o którym przez lata nikt nie miał pojęcia. Piłkarz w dzieciństwie był molestowany seksualnie.

trtrtr
19.03.2022 07:56 Niewiarygodny gol Kyliana Mbappe na treningu (WIDEO)

Francja zmierzy się dzisiaj w meczu eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem. Na jednym z treinigów przed tym spotkaniem błysnął Kylian Mbappe. Gwiazdor “Trójkolorowych” zdobył niezwykłą bramkę. Nagranie szybko stało się hitem sieci.Francja z Kylianem Mbappe w składzie walczy o awans na przyszłoroczny mundial. 22-latek imponuje formą, co udowodnił na jednym z treningów. Zawodnik PSG zdobył przepiękną bramkę piętą.

Projekt bez tytułu (69)
19.03.2022 07:52 Francja triumfatorem Ligi Narodów. "Trójkolorowi" znów odwrócili losy spotkania

Francja zdobywcą tegorocznej Ligi Narodów. Mistrzowie świata w wielkim finale pokonali Hiszpanię 2:1. W pierwszej połowie kibice oglądali zaledwie jedno celne uderzenie, a wielkie emocje rozpoczęły się po zmianie stron. To Hiszpanie jako pierwsi wyszli na prowadzenie, ale Francuzi mieli w swoich szeregach genialnych Karima Benzemę i Kyliana Mbappe.Francja w czwartkowym półfinale w dramatycznych okolicznościach awansowała do finału tegorocznej Ligi Narodów. Po pierwszej połowie "Trójkolorowi" przegrywali z Belgią już 0:2, ale w doliczonym czasie udało im się wyrwać zwycięstwo 3:2 po golu Theo Hernandeza. Z kolei większych problemów z awansem do niedzielnego finału mieli Hiszpanie, którzy pokonali Włochów 2:1 i na własne życzenie sprowokowali nerwową końcówkę.

Projekt bez tytułu (57)
19.03.2022 07:51 Wielkie odrodzenie Francji w meczu z Belgami. "Trójkolorowi" odrobili straty i są w finale Ligi Narodów

Francja drugim finalistą tegorocznej edycji Ligi Narodów. Po kapitalnym spotkaniu mistrzowie świata pokonali Belgów 3:2, choć jeszcze przed przerwą przegrywali 0:2. Bohaterem meczu Theo Hernandez, który strzelił zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. W niedzielnym finale "Trójkolorowi" zagrają z Hiszpanami.Belgia w czwartek mierzyła się z Francją w drugim półfinale tegorocznej Ligi Narodów. Jednocześnie dla podopiecznych Roberto Martineza była do doskonała okazja do rewanżu za przegrany półfinał mundialu trzy lata temu. Z kolei Francuzi walczyli o poprawę nastrojów. Po Euro 2020 "Trójkolorowi" wygrali tylko jedno spotkanie. We wrześniu pokonali 2:0 Finlandię.

Projekt bez tytułu - 2021-09-17T182829.806
19.03.2022 07:48 Wielki mecz reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni w półfinale ME!

Reprezentacja Polski w Amp Futbolu w półfinale rozgrywanych w Krakowie mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni dominowali niemal przez całe spotkanie z Francuzami. Ostatecznie Polacy wygrali 2:0 po dwóch trafieniach Kamila Grygiela. O miejsce w finale nasi zawodnicy zagrają z Hiszpanią.Reprezentacja Polski w Amp Futbolu jak burza idzie przez rozgrywane w Krakowie mistrzostwa Europy. Biało-Czerowni na początek pokonali Ukrainę 3:0, później rozbili Izrael aż 8:0, a na zakończenie fazy grupowej zremisowali 1:1 z Hiszpanią.

Piłkarze reprezentacji Francji
19.03.2022 07:40 Francuscy kibice zbierają podpisy. Chcą powtórzenia meczu ich reprezentacji ze Szwajcarią

Piłkarze reprezentacji Francji byli wielkimi faworytami do wygrania Euro 2020. Didier Deschamps dysponował prawdopodobnie najsilniejszą personalnie kadrą. Ostatecznie przygoda "Les Bleus" na ME zakończyła się na 1/8 finału, gdzie w rzutach karnych lepsza okazała się Szwajcaria. Francuscy kibice nie dają za wygraną i zbierają podpisy, gdyż uważają, iż spotkanie powinno zostać powtórzone. Francja odpadła z Euro 2020 w 1/8 finału po rzutach karnych ze Szwajcarią Francuscy kibice uważają, iż sędzia nie dopatrzył się błędu w trakcie konkursu jedenastekDlatego fani zebrali już ponad 270 tysięcy podpisów, pod apele, o powtórzenie spotkaniaTo był wielki szok. Reprezentacja Francji prowadziła ze Szwajcarią już 3:1 na 10 minut przed końcem podstawowego czasu gry. Jednak "Helweci" zdołali doprowadzić do wyrównania. W dogrywce nic się nie wydarzyło, dlatego do wyłonienia zwycięzcy konieczna była seria rzutów karnych. W nich lepsi okazali się Szwajcarzy, za sprawą fatalnego strzału Kyliana Mbappe, który obronił Yanna Sommer. Co ciekawe, francuscy kibice twierdzą, że sędzia nie dopatrzył się tej jedenastce błędu i zaczęli zbierać podpisy, aby mecz powtórzono. Mają ich już ponad 270 tysięcy.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T170408.905
19.03.2022 07:40 Mbappe zwrócił się do kibiców po klęsce ze Szwajcarią. Przeprosił za swój błąd

Reprezentacja Francji sensacyjnie odpadła w 1/8 finału Euro 2020. Mistrzowie świata prowadzili już ze Szwajcarią 3:1, ale "Helwetom" udało się doprowadzić do konkursu rzutów karnych. W nim decydującą jedenastkę zmarnował Kylian Mbappe. Gwiazdor PSG za pomocną mediów społecznościowych zwrócił się do kibiców.Reprezentacja Francji sensacyjnie pożegnała się z Euro 2020"Trójkolorowi" przegrali ze Szwajcarią 4:5 w konkursie rzutów karnych, a decydującego strzału nie wykorzystał Mbappe22-latek przeprosił kibiców we wpisie w mediach społecznościowychReprezentacja Francji przed turniejem była wskazywana jako murowany faworyt przynajmniej do finału Euro 2020. Mistrzowie Świata przynajmniej na papierze dysponowali zdecydowanie najsilniejszym składem, a do tego kilku znakomitych zawodników, którzy w każdej innej ekipie mieliby pewne miejsce w składzie, nie pojechało nawet na turniej.W poniedziałek "Trójkolorowych" miało czekać jedno z łatwiejszych wyzwań na tegorocznych mistrzostwach Europy. Po rywalizacji w grupie z Portugalią, Niemcami i Węgrami w 1/8 finału mierzyli się ze Szwajcarami.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T160104.472
19.03.2022 07:40 Awantura w reprezentacji Francji. Selekcjoner pokłócił się z gwiazdorem

Euro 2020 w poniedziałek było świadkiem dramatycznych rozstrzygnięć w meczu 1/8 finału Francja - Szwajcaria. Mistrzowie świata jeszcze w 80. minucie prowadzili 3:1, ale ostatecznie sensacyjnie odpadli po rzutach karnych. W przerwie dogrywki kamery uchwyciły ostrą wymianę zdań selekcjonera Francuzów Didiera Deschampsa z Kingsleyem Comanem.Euro 2020: kłótnia Didera Deschampsa z Kingsleyem Comanem w przerwie dogrywkiZawodnik doznał urazu mięśniowego, ale nie chciał zejść z boiskaFrancuzi sensacyjnie przegrali po rzutach karnych ze Szwajcarią 4:5 i odpadli z turniejuEuro 2020 jest już bez obecnych mistrzów Europy i mistrzów świata. W niedzielę odpadli obrońcy tytułu Portugalczycy, którzy przegrali 0:1 z Belgią, za to urzędujący mistrzowie globu niespodziewanie przegrali w poniedziałek ze Szwajcarią."Trójkolorowi" przegrywali 0:1 już po pierwszej połowie i trafieniu Harisa Seferovicia. W drugiej wzięli się do roboty i w niecałe 120 sekund między 57 a 59 minutą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Karim Benzema i Francuzi wyszli na prowadzenie.

ALEXANDER HASSENSTEINAFPEast News
19.03.2022 07:39 Francja lepsza od Niemców w hicie Euro 2020

Francja-Niemcy, szlagier pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2020 już za nami. Naszpikowane gwiazdami światowego futbolu drużyny zmierzyły się na Allianz Arenie w Monachium. Lepsi okazali się Francuzi, którzy rozstrzygnęli losy meczu już w pierwszej połowie przy wyraźniej pomocy defensora Niemców, Mattsa Hummelsa. We wtorek o 21:00 rozpoczęło się spotkanie, na które czekał cały piłkarski światNaprzeciwko siebie stanęły reprezentacje Francji i Niemiec, a stawką były pierwsze punkty na Euro 2020W hicie grupy F lepsi okazali się Francuzi, którzy wygrali 1:0 po samobójczym trafieniu Mattsa HummelsaFrancja-Niemcy, spotkanie, na które czekali wszyscy fani piłki nożnej, już za nami. W absolutnym hicie pierwszej kolejki Euro 2020 lepsi okazali się aktualni mistrzowie świata. “Trójkolorowi” pokonali naszych zachodnich sąsiadów 1:0.

tt spdchr
19.03.2022 07:39 Chwile grozy przed meczem Niemcy-Francja

Tuż przed hitowym meczem Euro 2020 pomiędzy Francją a Niemcami doszło do niebezpiecznej sytuacji. Nad stadionem pojawił się niespodziewanie spadochroniarz. Przeleciał on bardzo nisko nad głowami siedzących na trybunach kibiców. Ostatecznie udało mu się wylądować na murawie, ale sytuacja mogła skończyć się dramatycznie.Tuż przed meczem Euro 2020 pomiędzy Francją a Niemcami doszło do niebezpiecznego zdarzeniaNad stadionem w Monachium pojawił się spadochroniarzIntruz przeleciał tuż nad głowami kibiców i zaczepił o linie systemu kamer, było o krok od tragediiDo niebezpiecznej sytuacji doszło tuż przed rozpoczęciem meczu Francja-Niemcy na Allianz Arenie w Monachium. Nad stadionem pojawił się spadochroniarz. W pewnym momencie przeleciał on tuż nad głowami kibiców i niewiele brakowało, by jego lądowanie skończyło się dramatycznie.

Napastnik Benzema
19.03.2022 07:36 Karim Benzema wraca do reprezentacji Francji

Napastnik Karim Benzema znalazł się w kadrze Francji na Euro 2020Dla 33-latka to powrót do kadry po sześciu latach przerwyFrancuz został wyrzucony z kadry po aferze z sekstaśmą kolegi z reprezentacji Mathieu ValbuenyNapastnik Karim Benzema wraca do reprezentacji Francji. Po raz ostatni 33-latek zagrał w kadrze w 2015 roku. Selekcjoner "Trójkolorowych" Didier Deschamps wyrzucił go z drużyny po udziale w aferze z sekstaśmą Mathieu Valbueny.Zawodnik Realu Madryt był jednym z głównych bohaterów tego skandalu. Benzema został oskarżony o nakłanianie kolegi z reprezentacji do zapłacenia szantażystom, którzy posiadali sekstaśmę z udziałem Valbueny i grozili jej ujawnieniem.